Skocz do zawartości

Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> no i podczas podróży na Śląsk wylał amortyzator z przodu.

widzisz. U nas sa tak proste drogi że mu sie nudziło i wylał za kołnierz. yaya.gif

Przynajmniej w mojej okolicy jak mechanior mówi że takie mamy polskie drogi to już nie ma na co zwalic winy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajny przecinak

> A na sto ile tłoczy? Lejce kategorii A trzeba na niego mieć?

Panie to 22 koniuf ma to i woznica musi A miec:)

Na probe kupilem 250ccm i powiem ze zadziwiajaco dobrze toto z galopu rusza.

Pali toto polowe co cromal, wazy 200kg i staje deba jak zaciagne lejce:)

jak pognam stadko to liniowo do 120kmh licznikowo p potem balem sie ze mi woz przewroci.

Mnie predskosc licznikowa to 70-90 raduje wiec mam zapas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gwizdki na zwierzyne, odstrasza i nie wbiegają pod koła

Ty sobie jaja ze mnie robisz???:))

Ja naprawde pytam co toto jest , a wlasciwie po co?

No chyba ze to taki PARKASSIST homemade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie to 22 koniuf ma to i woznica musi A miec:)

> Na probe kupilem 250ccm i powiem ze zadziwiajaco dobrze toto z galopu rusza.

> Pali toto polowe co cromal, wazy 200kg i staje deba jak zaciagne lejce:)

We Francji widziałem stada maxi-skuterów na autostradach. Wielkie oczy zrobiłem jak mnie takie coś wyprzedzało przy 150km/h icon_eek.gif

Chyba to jakieś sześćsetki były. hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Eeee... to chyba sciema ze staszakiem:) Ze co, gnasz 120, dzik w polu widzenia, slyszy cos i myk w

> krzaki?

użyj takiego gwizdka w obecności psa, to zobaczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyprzedziły cię dzieciaki na pierdzikółku

Gdyby z takimi prędkościami jeździły tam dzieciaki to bym stwierdził, że Francja to dziki kraj. Cywilizacja jest tam na dużo większym poziomie niż u nas. Po rondach potrafią jeździć, wszystkie pasy potrafią wykorzystywać, tylko na przejściach dla pieszych trzeba uważać. Tam pieszy wchodzi na przejście na własne ryzyko zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We Francji widziałem stada maxi-skuterów na autostradach. Wielkie oczy zrobiłem jak mnie takie coś

> wyprzedzało przy 150km/h

Znajomy ma Burgmana 650 - wyciąga niemal 190 licznikowo smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala byc 500tka co 40KM na pokladzie ma ale za znacznie mniejszy pieniadz jest 250tka. Waga zblizona, a na miasto i bez dolotow wystarczajaca.

500tka ma 7 do setki a 250tka ponoc 10

Najwieksza wada maxi to ogromne przeklamanie licznika siegajace 12% i to w kazdej marce i zastanawiam sie dlaczego nie 5% jak w aucie?

Jak sie oswoje to za czas jakim moze jakas 400tka bedzie.

No i automat rotfl.gif

Moge sobie wyobraznic jak automat w cromie smakuje teraz chociaz nigdy tom nie dal sie karnac oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i automat

Zmiana biegów w motorach to akurat fajna sprawa ok.gif

> Moge sobie wyobraznic jak automat w cromie smakuje teraz chociaz nigdy tom nie dal sie karnac

Dwa razy miałeś okazję, nawet 2,4 można było wypróbować.

Raz byś spróbował i szukałbyś kupca na swojego manuala 120KM zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gwizdki na zwierzyne, odstrasza i nie wbiegają pod koła

Teoretycznie tak.

Tylko czasem się zastanawiałem czy takie wystraszone zwierzę "wie" gdzie ma biec oink.gif

Czyli w stronę przeciwną od ulicy.

A zastanawiałem się bo sam często jeżdżę takimi drogami.

Jednak nie zdecydowałem się i nie założę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zmiana biegów w motorach to akurat fajna sprawa

> Dwa razy miałeś okazję, nawet 2,4 można było wypróbować.

> Raz byś spróbował i szukałbyś kupca na swojego manuala 120KM

cieplo sie robi trzaby spota zrobic:) bo cromek przybywa , ze codzien 3 mijam

Kto w ostatnich 3 miesiacach z wro kupil? przyznac sie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teoretycznie tak.

> Tylko czasem się zastanawiałem czy takie wystraszone zwierzę "wie" gdzie ma biec

> Czyli w stronę przeciwną od ulicy.

> A zastanawiałem się bo sam często jeżdżę takimi drogami.

> Jednak nie zdecydowałem się i nie założę.

Z doświadczenia wiem ( to juz w 3 aucie ) gwizdki nie straszą zwierząt. widać to po sarnach/jeleniach które nagle wszystkie podnoszą głowy i nasłuchują lub po psach... oczywiście to nie jest panaceum bo na dziki nic nie działa,nawet ja długimi będziesz świecił im w oczy czacha.gif tak jak na kaczki i kury zlosnik.gif podobnie jak na szczeniaki sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To juz croma pokiereszowala troche zwierzat

Nie .... choć w niedziele niewiele brakowało bo leciał prosto pod koła wielki psina ( szczeniak ) na drodze ekspresowej... Hamowanie awaryjne z ominięciem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie .... choć w niedziele niewiele brakowało bo leciał prosto pod koła wielki psina ( szczeniak )

> na drodze ekspresowej... Hamowanie awaryjne z ominięciem

No to niezle sick.gif

A jak sie rozwiazala sprawa z gwizda, bo tam cos z skrzynia wedlug nowego wlasciciela bylo nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to niezle

> A jak sie rozwiazala sprawa z gwizda, bo tam cos z skrzynia wedlug nowego wlasciciela bylo nie tak.

Chyba się zakończyła bo stanowczo odpisałem że "po to był weryfikowany w serwisie aby nie było niejasności" zresztą skrzynia faktycznie jak na 300 tyś pracowała idealnie... fiat może się uczyć od mercedesa a to, że czasami wsteczny wyskoczył mogło też być wynikiem zużycia jakiegoś wodzika lub linki... bo miał blokadę mechaniczną skrzyni wiec pewnikiem sobie naprawił za kilkadziesiąt zł wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to kurna unia fajna.

> W niemcach to jak nie zahamujesz to mandat , a we francyji prawie jak w u nas.

> łebek ze słuchawkami w uszach wchodzi pod koła.

U nas najbardziej ryzykują kobiety z wózkami dziecięcymi, chyba myślą że jak wykonują świętą misję to niebiosa chronią je i dziecko hmm.gif

Powstaje coraz więcej rond i dobrze bo to fajne rozwiązanie. Przydała by się tylko jakaś kampania edukacyjna tłumacząca do czego one służą, szczególnie te dwupasmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powstaje coraz więcej rond i dobrze bo to fajne rozwiązanie. Przydała by się tylko jakaś kampania

> edukacyjna tłumacząca do czego one służą, szczególnie te

dwupasmowe.

U mnie "pod domem" jest rondo ale gdybym wierzył w przepisy i znaki to juz nie jedno auto bym tam zostawił.... większy ma zawsze racje i tego się trzymam.. zlosnik.gif

A tak na marginesie to wczoraj odkryłem, że mam zepsutą Cromę sick.gifsick.gifsick.gif klima nie działa a było +24C w słońcu.... znowu czynnik się ulotnił więc pewnikiem jakaś dziura sick.giffacepalm%5B1%5D.gifpanic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.