Skocz do zawartości

Wielka szansa na tani zakup przyszłego klasyka


cesarz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mi się wydaje, że mu maska zmatowiała ? wink.gif

9900 zł za 2008 rocznik - za tyle to nawet biedy Pandy równolatka nie kupi grinser006.gif Gorzej jak komuś się odwidzi inwestycja i zechce to po jakimś czasie sprzedać, bo nikt rozsądny tego nie odkupi wink.gif.

Niedawno stojąc w kolejce do kasy w pewnym sklepie z częściami i akcesoriami, słyszałem ciekawą rozmowę klientki z pracownikiem, który z ubolewaniem stwierdzał, że niestety nigdzie w katalogu nie widzi klocków hamulcowych do Taty Indyka. Biedna klientka, żaliła się że niedawno kupiła, niedługo pojeździła, a tu taka awaria. Objechała już wszystkie sieciowe sklepy motoryzacyjne, kilka niesieciowych i części ni widu nie słychu. Nie warto mieć oryginalnego samochodu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mi się wydaje, że mu maska zmatowiała ?

> 9900 zł za 2008 rocznik - za tyle to nawet biedy Pandy równolatka nie kupi Gorzej jak komuś się

> odwidzi inwestycja i zechce to po jakimś czasie sprzedać, bo nikt rozsądny tego nie odkupi .

> Niedawno stojąc w kolejce do kasy w pewnym sklepie z częściami i akcesoriami, słyszałem

> ciekawą rozmowę klientki z pracownikiem, który z ubolewaniem stwierdzał, że niestety nigdzie w

> katalogu nie widzi klocków hamulcowych do Taty Indyka. Biedna klientka, żaliła się że niedawno

> kupiła, niedługo pojeździła, a tu taka awaria. Objechała już wszystkie sieciowe sklepy

> motoryzacyjne, kilka niesieciowych i części ni widu nie słychu. Nie warto mieć oryginalnego

> samochodu

Podobnie taki wynalazek, na który kiedyś się skusiłem - Punto Classic niby Punto 2FL a sporo części innych.

Na szczęście nie są to części białe kruki, ale nie są tak tanie jak do punto 2.

Dotyczy to całego silnika i układu hamulcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie taki wynalazek, na który kiedyś się skusiłem - Punto Classic niby Punto 2FL a sporo części

> innych.

> Na szczęście nie są to części białe kruki, ale nie są tak tanie jak do punto 2.

> Dotyczy to całego silnika i układu hamulcowego.

Identycznie było i czasami jeszcze jest z samochodem Fiat Uno Clip, w którym zamontowano jakiś litrowy brazylijski silnik. Żeby coś do tego silnika dostać to podobno trzeba prawie do Brazylii jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Identycznie było i czasami jeszcze jest z samochodem Fiat Uno Clip, w którym zamontowano jakiś

> litrowy brazylijski silnik. Żeby coś do tego silnika dostać to podobno trzeba prawie do

> Brazylii jechać.

masz racje - podobno zlosnik.gif

miałem styczność - nie było żadnych problemów buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Identycznie było i czasami jeszcze jest z samochodem Fiat Uno Clip, w którym zamontowano jakiś

> litrowy brazylijski silnik. Żeby coś do tego silnika dostać to podobno trzeba prawie do

> Brazylii jechać.

Dzisiaj to do Brazyli trzeba jechać po całego Uno... a nie tylko części zlosnik.gif

Fiat_Uno_2014.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie i panowie o to jest w Polsce jeden z 46 które trafiły do UE

> http://otomoto.pl/oferta/brilliance-bs6-2-0-zarejestrowany-ID4pbOFe.html

> Kto kupuje

A że tak zapytam co to za chińska wydumka ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.