Skocz do zawartości

GP F1 2015 - Monako - dyskusja


marekpast

Rekomendowane odpowiedzi

> No młody ambitny, będzie z niego zawodnik.

> No i przeszedł chrzest rozbijając w spektakularny sposób samochód w MonteCarlo.

Ale co zrobił Mercedes pad.gif

Nie dziwie się minie i zachowaniu Hamiltona angryfire.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekaw jestem czy ktoś za to odpowie...

> Lewis stracił 10 pkt

Za to ta mulher.gif królewna dała całusa misiaka i poklepała go poramieniu,

pozostali dostali tylko po misiaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za to ta królewna dała całusa misiaka i poklepała go poramieniu,

> pozostali dostali tylko po misiaku.

Nie jestem obiektywny bo nie lubie Rosberga, ale chyba sporo o klasie zawodnika mowi fakt,

ze Vettela stac bylo na gest pocieszenia, a Nico potrafil tylko sie podjarac sick.gif prezentem i w ogole nie zauwazal Hamiltona.

Podobalo mi sie, ze Lewis dal wyraz swojemu rozczarowaniu, szczegolnie parkujac bolid, hehe.gif ale (jak na razie) nie niszczyl zespolu przed kamerami. ok.gif

Kolejny slaby moment to sposob w jaki Riccardo wyprzedzil Raikkonena. Nie ta seria wyscigowa. no.gif

A caly wyscig jak zwykle nuda. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jestem obiektywny bo nie lubie Rosberga, ale chyba sporo o klasie zawodnika mowi fakt,

> ze Vettela stac bylo na gest pocieszenia, a Nico potrafil tylko sie podjarac prezentem i w ogole

> nie zauwazal Hamiltona.

przypomnij sobie jaka atmosfera panowała pod koniec sezonu, to co było dzisiaj jakoś mnie nie dziwi.

> Podobalo mi sie, ze Lewis dal wyraz swojemu rozczarowaniu, szczegolnie parkujac bolid, ale (jak

> na razie) nie niszczyl zespolu przed kamerami.

pojawiają się nowe info, HAM sam ponoć chciał zjechać po opony bo myślał, że reszta też to zrobi. Zespół go z błędu nie wyprowadził, to jest błąd, ale wg słów HAM to on sam zapytał o zjazd bo zobaczył na telebimie gotowych mechaników...

> Kolejny slaby moment to sposob w jaki Riccardo wyprzedzil Raikkonena. Nie ta seria wyscigowa.

> A caly wyscig jak zwykle nuda.

to jest fakt, ALO za taką akcję dostał karę a RIC się upiekło bo RAI utrzymał auto i nie wpakował w bandę... głupota.

Podobała mi się za to akcja byków i zamiana pozycji RIC - KVY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes dał ciała crazy.gif Hamilton był tak wpieniony że nie wyobrażam sobie co potem się działo zlosnik.gif

Co do wypadku to młody przeszarżował ale... też wydaje mi się że Grosjean za bardzo zwolnił. Ricciardo powinien być tak samo ukarany jak ALonso po kontakcie z Raikkonenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.