Skocz do zawartości

OC + AC


StreetRacer

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc kończy się pakiet promocyjny hehe.gif

Wszedłem na rankomat i złapałem się za głowe. zlosnik.gif

Alianz 2700zl

Hestia 3450zl

Uniqa 3259zl

Generali 2100

Axa Direct 850zł

we wszystkich zostalo uwzględnione:

Sposób likwidacji szkody - ASO

Części zamienne użyte do naprawy - oryginalne

Uwzględnić zużycie części (amortyzację)? - Nie

Twój udział w odszkodowaniu - 0 %

Pytania: czy ich już do reszty pokopało ?

Skąd różnica miedzy AXA a resztą (podejrzewam, że LInk4 itp wyjdą tyle samo lub podobnie) Przeleciałem OWU na szybko i zbytnio kolosalnych rożnic nie ma. Nie ma się do czego przyczepić.

Likwidowałem szkody (kiedyś) w PZU, Benefia, Hestia we wszystkich podobne problemy, w zadnym nie poszło gładko, w każdej musiałem wykłócać się o swoje, pisać wnioski o ponowne rozpatrzenie itd.

Czy faktycznie taniość tego pakietu niesie za sobą duże ryzyko ? Czy płacąc więcej płacimy za "marke" ? O co kaman hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie pomyłka systemu, jakby przyszło do realizacji umowy, to nie przejdzie.

Za podobne pieniądze, to kupowałem ostatnio ubezpieczenie do nastoletniego auta, a nie prawie nówki wink.gif

Zapytaj w salonie gdzie kupowałeś, bo do 3 lat mogą sprzedawać ubezpieczenia z dodatkami gratis. Tak było w moim przypadku, gdzie dawali teoretycznie gratis 2 opcje ubezpieczenia (lepsze assistance i coś jeszcze).

A i tak najlepszą cenę dała mi moja agentka z PZU, bo doliczyła tyle rabatów, żeby ofertę salonu przebić wink.gif

Jak kiedyś liczyłem w kalkulatorach opcje ubezpieczenie, to takich rewelacji nie było. I wszystko na dobrą sprawę wychodziło drożej po zaznaczeniu kilku opcji niż w PZU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To pewnie pomyłka systemu, jakby przyszło do realizacji umowy, to nie przejdzie.

> Za podobne pieniądze, to kupowałem ostatnio ubezpieczenie do nastoletniego auta, a nie prawie nówki

> Zapytaj w salonie gdzie kupowałeś, bo do 3 lat mogą sprzedawać ubezpieczenia z dodatkami gratis.

> Tak było w moim przypadku, gdzie dawali teoretycznie gratis 2 opcje ubezpieczenia (lepsze

> assistance i coś jeszcze).

> A i tak najlepszą cenę dała mi moja agentka z PZU, bo doliczyła tyle rabatów, żeby ofertę salonu

> przebić

> Jak kiedyś liczyłem w kalkulatorach opcje ubezpieczenie, to takich rewelacji nie było. I wszystko

> na dobrą sprawę wychodziło drożej po zaznaczeniu kilku opcji niż w PZU...

PZU mi wyszło 4000zł z hakiem

post-14287-14352531140522_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sprawdzałem AXA i w warunkach było sporo wyłączeń.

Ja lubię mieć zniesione wszelkie udziały własne, franszyzy itp.

Do tej pory najtaniej wychodziła mi full opcja dla full pakietu w mBanku.

Ale ja mam mocno nieprestiżowe auto, jak na Europę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krawiec

A jaka wartość pojazdu?

Masz pełne zniżki?

A i rankomat sobie można wsadzić zlosnik.gif

Zawsze najtaniej mam u agenta (po odrzuceniu wynalazków oczywiście typu AXA, Link4 i paru innych.)

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.