Skocz do zawartości

Czy to dobry zestaw?


Jettison

Rekomendowane odpowiedzi

Sterownik jest Ok, jednak cena 4eco jest praktycznie taka sama jak qboxa, więc gaziarz i tak chce założyć qboxa, ale proponuje 4eco, żeby bylo czym uzasadnić wyższą cenę.

 

Reszta zestawu jak najbardziej OK, pod warunkiem poprawnego montażu i regulacji(na drodze). No i konieczny jest demontaż kolektora do nawiertow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik jest Ok, jednak cena 4eco jest praktycznie taka sama jak qboxa, więc gaziarz i tak chce założyć qboxa, ale proponuje 4eco, żeby bylo czym uzasadnić wyższą cenę.

 

Reszta zestawu jak najbardziej OK, pod warunkiem poprawnego montażu i regulacji(na drodze). No i konieczny jest demontaż kolektora do nawiertow.

gaziarz dobry, montaż też ma być ze zdejmowanie kolektora, strojenie na drodze :oki:

czy Barracudy są lepsze od Hany? tak mi powiedział gaziarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jeździ i ile płaciłeś, kto zakładał. Te 105 koni to raczej jazda kapelusz ?

 

Jeździ na razie bardzo dobrze, przełącza się bardzo szybko (przy 15st C przełączył mi się po 600m) i zupełnie niezauważalnie. Co do spalania to jeszcze nie wiem.

Płaciłem 2800 w http://autogaz-busko.pl/- i mogę ten zakład polecić: zdejmowanie kolektora, strojenie na drodze - instalacja trwała 2,5 dnia.

105 KM nie rzuca na kolana ale jak na 105KM to zbiera się zadziwiająco dobrze,  spodziewałem się, że będzie zdecydowanie gorzej. Na pewno ma większą elastyczność i lepiej się wkręca na obroty  od Megane II 1.6 115KM ma też dłuższą skrzynię biegów i jest duuuuuuuuuużo cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem 2800 w http://autogaz-busko.pl/- i mogę ten zakład polecić: zdejmowanie kolektora, strojenie na drodze - instalacja trwała 2,5 dnia.

 

Polecałem ten zakład już w 2009 roku http://forum.autokacik.pl/index.php/topic/572-ceny-i-rodzaje-instalacji-adresy-telefony/?p=2949667

Gość gazował mi i moim znajomym już kilka aut, mimo że mam do niego 180 km. Nie było jak do tej pory żadnych reklamacji ani zastrzeżeń. Pracownicy od początku ci sami, więc montaż na tym samym poziomie. Na za dwa tygodnie jestem umówiony na montaż do Scenica 2.0 turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę się wetnę do tematu. Od dzisiaj moje auto jeździ na LPG. Zamontowane Stag Qbox Plus, Barracuda, AC R01 250 KM, zbiornik zewnętrzny pełny 650x200 (58l), wlew pod klapką, emulator wskaźnika paliwa. Auto to Renault Grand Scenic 2,0 T 163 KM z 2007 roku. Montaż trwał dwa dni, kolektor oczywiście zdejmowany do nawiertów, strojenie dynamiczne na drodze z użyciem sondy AFR.

 

Byłeś wczoraj na przeglądzie po 1000 km, ale za późno mi Krzysiek powiedział że to Ty, bo byśmy zamienili dwa słowa :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.