Skocz do zawartości

Nissan TIDA


Michal_O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nissan ma w swojej ofercie bardzo ciekawy model, Tida.

Niestety nie jest on oferowany w PL (?!), z trudnych dla mnie do zrozumienia przyczyn.

 

Samochód posiada ogromny bagażnik, silnik nadający się do zagazowania, a to ulubione paliwo Polaków...

 

Może wreszcie Nissan pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi ten modela na nasz rynek.

 

Mógł by być to strzał w przysłowiową 10.

 

post-129272-0-14048000-1437838220_thumb.jpg

post-129272-0-58608500-1437838233_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był oferowany w Polsce (od 2007 do 2012), ale sprzedawał się tak "wspaniale", że wycofali go z oferty i nie wprowadzili do sprzedaży drugiej generacji modelu (Edit: mój błąd, wprowadzili, nazywa się Pulsar i sprzedaje się równie "dobrze", co poprzednia generacja). Aaa i tak gwoli ściłości - model nazywa się Tiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nissan ma w swojej ofercie bardzo ciekawy model, Tida.

Niestety nie jest on oferowany w PL (?!), z trudnych dla mnie do zrozumienia przyczyn.

 

Samochód posiada ogromny bagażnik, silnik nadający się do zagazowania, a to ulubione paliwo Polaków...

 

Może wreszcie Nissan pójdzie po rozum do głowy i wprowadzi ten modela na nasz rynek.

 

Mógł by być to strzał w przysłowiową 10.

 

 

Przeciez Tiida wiele lat był w Polsce sprzedawny, jest to nastepca Almery i poprzednik Pulsara. Chyba oczywiste ze jak teraz mamy Pulsara to Tiida przestal być oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Tiida wiele lat był w Polsce sprzedawny, jest to nastepca Almery i poprzednik Pulsara. Chyba oczywiste ze jak teraz mamy Pulsara to Tiida przestal być oferowany.

Masz rację, Tiida 2 to faktycznie Pulsar i jest oferowany w Polsce :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, Tiida 2 to faktycznie Pulsar i jest oferowany w Polsce :ok:

 

Nie no...

Ogolnie był od zawsze Nissan Pulsar...

Tylko w Europie Nissan Pulsar się najpierw nazywal Sunny, potem Almera, a teraz w końcu się nazywa Pulsar... a to caly czas był Nissan Pulsar...

Tak jak nigdzie na swiecie nie było VW Bory czy Vento, a zawsze VW był Jettą... tak Nissan zawsze był Pulsarem... tylko w Europie dostawał dziwne nazwy typu Almera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teściu ma to auto.

Ostatnio ładowałem bagaże do środka i rzeczywiście bagażnik jest duży.

Samochód ten ma tylko jedną wadę. Jest stosunkowo wysoki i baaaardzo podatny na boczny wiatr. Jazda w nim przy wietrze to prawdziwe wyzwanie.

Moje stare Combo w czasie wiatru - w porównaniu do Tiidy - jest super stabilne.

No i jest bardzo kanapowate. Nie wsiadasz do niego tylko wpadasz w fotele.

Ma to auto od 8 lat i niecałe 57.000 na liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był oferowany w Polsce (od 2007 do 2012), ale sprzedawał się tak "wspaniale", że wycofali go z oferty i nie wprowadzili do sprzedaży drugiej generacji modelu (Edit: mój błąd, wprowadzili, nazywa się Pulsar i sprzedaje się równie "dobrze", co poprzednia generacja). Aaa i tak gwoli ściłości - model nazywa się Tiida.

Widocznie jest za drogi....

Tak na szybko to jakoś niespecjalnie tańszy od kaszkaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest za drogi....

Tak na szybko to jakoś niespecjalnie tańszy od kaszkaja...

 

Jest wyposazony lepiej od konkurecji i kosztowal na wyprz 62k w srodku wiekszy od Octavii. No ale nie VW to sie nie sprzedaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.