Skocz do zawartości

SIERPIEŃ - spamujcie do woli ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Od 0 do 100km/h motór wg danych technicznych zostałby ponad 1 sekundę z tyłu, ale to jest cruiser i do ścigania nie służy. 140km/h to graniczna prędkość dla tego motóra dająca przyjemność z jazdy. Można go oczywiście rozpędzić nawet do 160km/h, ale po co wracać wcześniej do domu  :]

 

Co do klapek, to nie znam tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,  a ja dzis wsiadam i słysze jak w  rurach pusto sie przelewa. ( jeżeli to mozliwe heheh ).

Letnie powietrze z nawiewu.

Od niedzieli ponoć ochłodzenie.

Jak to mój klient powiedział z - o 2 sto hehehe.

 

Ale wieczorem ide czynnika zatankowac - ale obawiam się wejdzie " do pełna".

 

Ciekawe skąd ucieka.

 

no ja - ale na wakacje nie pojechałem - to teraz trza gdzie indziej kase wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masakra ,na forum Fiat Club Polska co zaglądam to po 10 osób ciągle na forum cromki siedzi a tu lenie nawet spamować nie chcą , a może to tylko przez te upały ? ja jeszcze tydzień w robocie i upragniony miesiąc wakacji . Mam nadzieję ,że pogoda mi dopisze :) choć parę dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica jaka jest oprawa forum? Ludzie się nie zmienili. Zdziadziali wszyscy ot co. Nowych brak, poza tym sami abstynenci  :no:

Napilibyście się dobrego piwa, kupilibyście sobie jakąś fajną beemę, albo motór (najlepiej jedno i drugie) i od razu życie nabrałoby kolorów.  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napilibyście się dobrego piwa, kupilibyście sobie jakąś fajną beemę, albo motór (najlepiej jedno i drugie) i od razu życie nabrałoby kolorów.  :oki:

 

Piwka to bym się napił ale dopiero w weekend będzie można  :piwo: wypić . Beemki mnie jakość nie kręcą, prędzej ałdi  ;) albo gwiazda. Do motorów mam uraz odkąd jeden mi przez maskę przeleciał  ;( i dzięki niemu miałem okazję poznać nowych ludzi znaczy się prokuratora i  :milicja: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie od córki pożyczyć alfe 156 144 koni fajnie się śmiga , odstresować się trochę można ,mam takie miejsce gdzie i boczkiem można pojechać , jedyny minus to paliwko . Teraz spróbuje kupić jakiegoś ścigacza do zajechania i po 20 latach przypomnieć sobie jak to się czuje wiatr we włosach , upsss tylko skąd włosy wziąć :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie od córki pożyczyć alfe 156 144 koni fajnie się śmiga , odstresować się trochę można ,mam takie miejsce gdzie i boczkiem można pojechać , jedyny minus to paliwko . Teraz spróbuje kupić jakiegoś ścigacza do zajechania i po 20 latach przypomnieć sobie jak to się czuje wiatr we włosach , upsss tylko skąd włosy wziąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla rozruszania towarzystwa mam pytanie o Multiecuscan i ELM 327....

 

na starym lapku z USB 2.0 i win7 x86 śmigał jak trzeba...

 

przesiadlem się na nowego z USB 3.0 (tylko) i Win10 x64 i za cholercię nie mogę połączyć się programem z interfejsem. Wszystko robię zgodnie z instrukcją, sterownik do USB->COM zainstalowane... i nic ;(

 

Uruchamianie w trybie zgodności z win7 i jako admin nic nie zmienia

 

Komuś się udało????

 

Pomoże ktoś?

post-150671-0-27748900-1440251348_thumb.jpg

post-150671-0-93017900-1440251354_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu zdziadziałem  :wpysk:  . Jak jeżdżę Pandą to czuje się faktycznie zdziadziały ale jak wsiadam za stery cromy to włącza mi się  :bananevil: i zaczynam czuć że żyje  :hehe:

Właśnie skończyły mi się wakacje...  na Krecie przejechałem 600 km Pandą i powiem, że jeździło mi się tym jak gokardem po tych ich krętych i ciasnych drogach ;]  a i klimatyzacja jest niesamowicie wydajna w tym maleństwie ;]  tylko tej mocy brakowało :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croma daje tyle radości z jazdy co kanapa, gdy w telewizorze lecą "Szybcy i wściekli"

Normalnie emocje takie, że zawału można dostać ;l  ;l  ;l

Bez przesady....  1,9 MJTD na lekkim wirusie fajnie idzie doprzodu...  a że nie hamuje i nie skręca to już inna para kaloszy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla rozruszania towarzystwa mam pytanie o Multiecuscan i ELM 327....

 

na starym lapku z USB 2.0 i win7 x86 śmigał jak trzeba...

 

przesiadlem się na nowego z USB 3.0 (tylko) i Win10 x64 i za cholercię nie mogę połączyć się programem z interfejsem. Wszystko robię zgodnie z instrukcją, sterownik do USB->COM zainstalowane... i nic ;(

 

 

 

 

W sumie to odpowiedziałem ci już na forum BBMM , ale co tam  ;)

 

Spróbuj zmienić prędkość transmisji na 38400 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyły mi się wakacje...  na Krecie przejechałem 600 km Pandą i powiem, że jeździło mi się tym jak gokardem po tych ich krętych i ciasnych drogach ;]  a i klimatyzacja jest niesamowicie wydajna w tym maleństwie ;]  tylko tej mocy brakowało :facepalm:

W maju odwiedziłem okolice Aten i wypożyczyłem Yariske 75 km ale masakra po autostradzie to i do 130 się bujała ale po krętych i pagórkowatych drogach 2 osoby i full klima to nie chciała jechać , jedyny plus to parkowanie wszędzie się zmieściłem no i spalanie ok .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to odpowiedziałem ci już na forum BBMM , ale co tam  ;)

 

Spróbuj zmienić prędkość transmisji na 38400 .

wydawało mi się, że na starym miałem 9600, zresztą w instrukcji jest też...

 

ale poszło na 38400 :oki:

 

thx :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest browar należący do Kompanii Piwowarskiej. Nawet jakby mi ktoś dawał produkty tego koncernu za darmo do wypicia, to bym nie ruszył. Szkoda zdrowia. Jak chcesz to pij i delektuj się kacem  ;]

zamiast krytykować zaproponuj coś innego/dobrego..... :kara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.