Skocz do zawartości

Immobilizer


sherif

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam problem z Imo w Lancii, nie działa główny kluczyk (z pilotem), wywala code. Programowanie nie wiele pomogło, bo raz odpalił, potem dawało się odpalić raz na kilka razy, teraz wcale. Na drugim kluczyku problemu nie ma. Sugestia serwisu, że pada transponder w kluczyku. Rozebrałem kluczyk i tam jest taka mała pastylka, coś jak tutaj:

 

3115659200_1388003992.jpg

 

Czy można coś takiego dostać i zaprogramować egzaminerem, czy tylko da się to zrobić programatorem, co mają ludzie od dorabiania kluczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso chyba nie dostanie sie samej pastylki ?

To mozliwe ze ona padla ?

Przed chwila skasowalem blad immo i kontolka zgasla a auto odpalilo. Niestety po dwoch razach znow pali sie code i nie odpala :(

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, czesto padaja pastylki/piloty, czasami wystarczy wkodowac jeszcze raz, czasem trzeba nowy kluczyk.

Pastylki w aso nie dostaniesz, tylko caly kluczyk, ok 300-400 zwykly, ok 600 z pilotem.

Jal masz kartę kodowa to dobrze, jak nie to kolejne schody.

Z karta kodowa zawsze mozesz odpalic auto poprzez tryb awaryjny. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę kodową wyrobiłem sobie. Auto odpaliło po wpisaniu kodu i kluczyk został doprogramowany. Działał, tzn raz działał raz nie. Dzisiaj dowiozłem drugi kluczyk i działa idealnie. Ewidentnie problem jest z jednym kluczykiem.

Pastylkę mam, tzn dalej siedzi w pilocie, pytanie czy da się kupić samą pastylę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kluczykarza który ogarnia code 2.   W ASO za kluczyk sprowadzany z Włoch i jego programowanie zaśpiewali sporo kasy i 2 tygodnie na zrealizowanie zlecenia. Kluczykarz ogarnął temat w 2 dni z tym, że potrzebował samochód na kilka godzin aby dokończyć zlecenie. Kwota zapłacona u kluczykarza  była sporo niższa niż w ASO.  Usługa wykonywana była w okresie gdy na forach pisano iż code 2 jest nie do ogarnięcia poza ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kluczykarza który ogarnia code 2.   W ASO za kluczyk sprowadzany z Włoch i jego programowanie zaśpiewali sporo kasy i 2 tygodnie na zrealizowanie zlecenia. Kluczykarz ogarnął temat w 2 dni z tym, że potrzebował samochód na kilka godzin aby dokończyć zlecenie. Kwota zapłacona u kluczykarza  była sporo niższa niż w ASO.  Usługa wykonywana była w okresie gdy na forach pisano iż code 2 jest nie do ogarnięcia poza ASO.

Jak kilka lat temu zachciało mi się do GP drugiego kluczyka z przyciskami, to po zamówieniu w ASO czekałem kilka dni. Podobno fabryka jest gdzieś w pod W-wa i tam biorą kluczyki. Ile w tym prawdy to nie wiem, ale tak usłyszałem w ASO. W każdym razie musiałem też załatwić sobię kartę kodów, bo ori nie posiadałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa załatwiona, podobno ich się nie programuje, tylko odpowiednio programuje body.

Pan od dorabiania kluczy wymienić pastylkę i ją doprogramował, nawet kodu nie chciał, powiedział, że sobie sam odczyta.

Cena 180zeta, trochę dużo, ale działa.

Dzięki za sugetie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.