Skocz do zawartości

Używany hak?


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

Hak zakładasz i naj stacje diagnostyczne po kwit, z dokumentów to wystarczy tylko tabliczka znamionowa, choć i bez tego da radę.

Co do wiązki to możesz kupić sobie gniazdo i przewód na allegro czy nawet w motoryzacyjnym, jakie tam chcesz 7 lub 13 pinowe, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak zakładasz i naj stacje diagnostyczne po kwit, z dokumentów to wystarczy tylko tabliczka znamionowa, choć i bez tego da radę.

Co do wiązki to możesz kupić sobie gniazdo i przewód na allegro czy nawet w motoryzacyjnym, jakie tam chcesz 7 lub 13 pinowe, tyle.

Podłączę się - jak jest z tabliczką? Mam hak wbity w dowód, po przeglądzie, bez problemów, lecz nie mam tabliczki przymocowanej do haka - tak kupiłem autko. Czy wobec braku tabliczki mogą być ajkieś nieprzyjemności na drodze lub podczas następnego przeglądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo hak zostal juz wbity i nikt na niego nie patrzy jedynie na masy w DR

Widzisz: a mnie jeden nawiedzony diagnosta co roku podczas BT straszył, że jak trafię na upierdliwego gliniarza, to mi za brak tabliczki na haku zatrzyma DR, bo będzie chciał porównać dane zawarte w DR z tymi na haku, a tam pustka...

Inna sprawa, że tabliczka, zanim odpadła, była i tak nieczytelna, bowiem nadruk dawno "skorodował" czy też został pokonany przez trudne warunki atmosferyczne - zostało same "wypiaskowane alu... :phi:

Dzwoniłem nawet w tej sprawie do producenta: samej, nowej tabliczki pan nie dostanie, można kupić cały nowy hak... :hehe::pad:

Był nawet czas, że zerkałem na haki montowane w bolidach ;]  i wiele jest takich, w których tabliczki normalnie nie widać, trzeba użyć lusterka, klęknąć lub położyć się.

Jeszcze inna sprawa to, że przez 8 lat żaden gliniarz nie zniżył się aż tak bardzo za moim pojazdem...  :phi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zaprosil bym takiego do mnie najchetniej zima w roztapiajacym sie sniegu, u mnie trzeba wlezc pod samochod zeby zobaczyc cokolwiek

822331217_8_1080x720_22-dci-150km-banano

 

Zdejmowalny czy stały? :cfaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był nawet czas, że zerkałem na haki montowane w bolidach ;]  i wiele jest takich, w których tabliczki normalnie nie widać, trzeba użyć lusterka, klęknąć lub położyć się.

Jeszcze inna sprawa to, że przez 8 lat żaden gliniarz nie zniżył się aż tak bardzo za moim pojazdem...  :phi:

 

oryginał ford'a nie ma tabliczki tylko naklejkę na belce która jest pod zderzakiem

któą nawet z kanału jest ciężko dostrzec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.