Skocz do zawartości

dopakowane H1 H3,H7 Osram, Tungsram Philips


Pawel1984

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ja teraz to stoi z trwałością i jakością świecenia, po 3 latach padły NB+90 w długich (mijania mam na ksenonie), co teraz jest warte uwagi bo z marketingu przybyło % 

-Tungsram ultralight-+90%/120%

-Philips white vision + 130%

-Osram NB unlimited +130%

Co warte uwagi -wyznaczniki byle nie na niebiesko za bardzo, w halogenach też będę chciał zmianić.

Możecie jak ktoś ma oprzeć swoje spostrzerzenia o h4 na sterydach, sam mam H4 + 60% silverstar 2.0 i jest ok-sporo jaśniej niż Narva za 8,59zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przeciwmgielnych polecam takie co mają żółtą poświatę, muszę poszukać nazwy, w poprzednim aucie sprawdziły się idealnie

Edyta

Niestety nie mogę znaleźć, Philipsa lub Osram świeciły niby na biało ale na ścianę rzucały żółtą poświatę, na każdą pogodę lub cztery pory roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur...a nie wycofano tych z żółtą poświatą? Kiedyś były Philipsa Allweather (ale nie jestem pewny nazwy) a teraz jak szukałem to z żółtą poświatą nie ma wcale a pojawiły się Philipsa kolorowe tak jakbyś chciał pod kolor lakieru sobie dobrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur...a nie wycofano tych z żółtą poświatą? Kiedyś były Philipsa Allweather (ale nie jestem pewny nazwy) a teraz jak szukałem to z żółtą poświatą nie ma wcale a pojawiły się Philipsa kolorowe tak jakbyś chciał pod kolor lakieru sobie dobrać ;)

Przejdę się do sklepu to zobaczę, żarówki nie były żółte, ino poświata bo szkło i kolor halogen były białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur...a nie wycofano tych z żółtą poświatą? Kiedyś były Philipsa Allweather (ale nie jestem pewny nazwy) a teraz jak szukałem to z żółtą poświatą nie ma wcale a pojawiły się Philipsa kolorowe tak jakbyś chciał pod kolor lakieru sobie dobrać ;)

 

Allweather były super, bańka taka a'la fioletowa, a swieciły lekko zółtawo. Świetne do halogenów, do tej pory mam zachomikowany zestaw H1 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze cena/jakosc to tungsram +90%. Nie widać różnicy miedzy wersją +120% a pare groszy taniej.

Ewentualnie jak NB+90% tyle Ci wytrzymały i byłeś zadowolony to kup nowe i problem z głowy.

 

Ile srednio wytrzymują Wam te żarówki +120/+130%

 

Wytrzymują rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś testowałem i stosowałem te najdroższe żarówki. W czasach gdy były dostępne wersje +30% miało te sens, ale później kolejne wynalazki zaczęły kosztować dużo więcej a trwałość często była żenująca (rekord to 2 tyg). Zauważyłem też, że te wszystkie "premiumy" dają faktycznie większy strumień świetlny, ale tylko na początku użytkowania i szybko wyrównują do zwykłych żarówek albo świecą nawet gorzej. Obecnie preferuję i polecam model Osram Silverstar 2.0 który ma większy strumień świetlny przy zachowanej standardowej trwałości, co się potwierdza w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja teraz to stoi z trwałością i jakością świecenia, po 3 latach padły NB+90 w długich (mijania mam na ksenonie), co teraz jest warte uwagi bo z marketingu przybyło % 

-Tungsram ultralight-+90%/120%

-Philips white vision + 130%

-Osram NB unlimited +130%

Co warte uwagi -wyznaczniki byle nie na niebiesko za bardzo, w halogenach też będę chciał zmianić.

Możecie jak ktoś ma oprzeć swoje spostrzerzenia o h4 na sterydach, sam mam H4 + 60% silverstar 2.0 i jest ok-sporo jaśniej niż Narva za 8,59zł.

Polecam Tungsram +120% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.