Skocz do zawartości

Wycieraczki godne polecenia


pejus1982

Rekomendowane odpowiedzi

O! I tego mi było trzeba, wielkie dzięki ! I to znowu potwierdza moją powyższą teorię. Bosh się sprawdził a tu się okazuje, że oryginały też Bosh robi. Zauważcie jak nawet tu na forum każdy da się pokroić za "swoje najlepsze" i się dziwi że inni narzekają... na innym samochodzie. 

 

Ja montowałem je w Honda FRV, Jeep Grand Cherokee i Subaru Forester. We wszystkich działały poprawnie.

Z drugiej strony, nie jestem wycieraczkowym ortodoksem i wszystko co nie hałasuje i równo zbiera wodę będzie dla mnie ok ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to prawda, niestety na opakowaniu było napisane że max 120 km/h na dodatek nie ma mocowania do mojego auta, a jak jest to stoją bardzo wysoko i będzie je wiatr podrywał w górę. 

 

Problem z alca'mi jest taki, że listwa prowadząca jest płaska i pęd powietrza powoduje, że robi za skrzydło i przy większych prędkościach wycieraczka nie dociska do szyby.

Lekka modyfikacja i byłyby świetne wycieraczki. Do wolnej jazdy są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem je w Honda FRV, Jeep Grand Cherokee i Subaru Forester. We wszystkich działały poprawnie.

Z drugiej strony, nie jestem wycieraczkowym ortodoksem i wszystko co nie hałasuje i równo zbiera wodę będzie dla mnie ok ;)

 

Dla mnie też, tyle że czegoś takiego na rynku prawie nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.