Skocz do zawartości

Trza się powoli żegnać...


ArekMiz

Rekomendowane odpowiedzi

... z forum Francowatych.  :beksa:

 

Po Citroenie Xsara Picasso 1,8i16V i Scenicu II 2,0i automat zmieniam auto.

 

 

I przechodzę na forum linijkę wyżej, czyli do...

 

 

... Forda.  :bzik:

 

 

 

Bowiem udało się mi kupić fajnego S-Maxa:

 

http://olx.pl/oferta/ford-s-max-CID5-IDcocDJ.html

 

 

A Scenic jest na sprzedaż:

 

https://forum.autokacik.pl/index.php/topic/410425-s-renault-scenic-ii-2007-20i-automat-szyberdach-czarny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie na odwrót? Przewaznie te tabelki zanizaja wartosc.

 

Na otomoto są po 60k z 2010. Zaś z 2012 są tylko 3 szt., wszystkie z DE i z silnikami 1,6, w cenach ok. 55k. Tak więc myślę, że opłaciło się kupić tego z mojej firmy. Choć myślałem, że będą wyższe oferty i pójdzie właśnie za jakieś 60k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otomoto są po 60k z 2010. Zaś z 2012 są tylko 3 szt., wszystkie z DE i z silnikami 1,6, w cenach ok. 55k. Tak więc myślę, że opłaciło się kupić tego z mojej firmy. Choć myślałem, że będą wyższe oferty i pójdzie właśnie za jakieś 60k.

 

Pewnie gdyby był to Diesel poszedłby za więcej :) bo ta wersja jest hmmmm, średnio ekonomiczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego tak tanio.

 

Tanio bo z licytacji w firmie :)

Dla handlarzy wciaz za duzo zeby zarobic, a w firmie wiecej chetnych nie bylo, wiec cena zostala niewiele ponad wywolawcza :ok:

Sam tak kiedys kupilem Primere P12 za jakies 60% wartosci rynkowej :)

Co do silnika to te 2-3 litry wiecej to nie dramat jak ktos nie robi 50kkm rocznie, a przyjemnosc z jazdy bez porownania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do silnika to te 2-3 litry wiecej to nie dramat jak ktos nie robi 50kkm rocznie, a przyjemnosc z jazdy bez porownania.

Tia, nie mów, proszę, że w mieście zejdzie poniżej 11, a w trasie na poziom 8 ;), bo gdzie ta przyjemność z jazdy wówczas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio bo z licytacji w firmie :)

Dla handlarzy wciaz za duzo zeby zarobic, a w firmie wiecej chetnych nie bylo, wiec cena zostala niewiele ponad wywolawcza  :ok:

Sam tak kiedys kupilem Primere P12 za jakies 60% wartosci rynkowej :)

Co do silnika to te 2-3 litry wiecej to nie dramat jak ktos nie robi 50kkm rocznie, a przyjemnosc z jazdy bez porownania.

 

Właśnie ofert było dużo. Ja składałem ofertę do skrzynki ostatniego dnia, to skrzynka była pełna kopert z ofertami. A samochód był tylko jeden na sprzedaż. Więc byłem bardzo zaskoczony telefonem, że wygrałem. Wcześniej były przetargi na 3 Focusy i 2 Mondeo i poszły z dużo większym przebiciem od ceny wywoławczej (Mondeo chyba za 40 kpln w stosunku do wywoławczej 29 kpln).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchnąłbym to ogłoszenie dalej, jeśli jest jeszcze aktualne.

ktoś na naszym forum pytał o 2.0 :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oki:

Sceniciem ma jezdzic glownie zona, pierwsze jazdy testowe wypadly pozytywnie.

Kiedys, dawno temu miala AX i niezbyt milo go wspomina. Mam nadzieje, ze drugie podejscie do zabojada bedzie bardziej udane :)

 

Czyli trafiłeś na wylotówkę na Kraków i Scenic nie rozpadł się po drodze?  ;]

 

PS. Postojówki wymieniłeś? Tam są jakieś wynalazki małe halogenki H6W, niektórzy je zamieniają na LED, żeby rąk nie łamać przy częstej wymianie...  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trafiłeś na wylotówkę na Kraków i Scenic nie rozpadł się po drodze?  ;]

 

PS. Postojówki wymieniłeś? Tam są jakieś wynalazki małe halogenki H6W, niektórzy je zamieniają na LED, żeby rąk nie łamać przy częstej wymianie...  :skromny:

Jechalem za glosem gugla i udalo sie wyjechac:)

Zarowkami jeszcze sie nie zajmowalem,bede mial chwile to sie temu przyjze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.