Skocz do zawartości

Auto do30-35 tys


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Brat myśli nad zmianą auta obecne Leon 1 2004r 150 konny diesel. Wymagania coś młodszego podobnej wielkości ew. Kombi, sedan odpada. osiągi podobne.Na podobnym poziomie utrzymania co Leon. Przebieg roczny teraz mniej więcej 15 tys. Wiec najlepiej benzyna z ewentualna możliwością zagazowania (wrażenie gdyby przebiegi wzrosły) ja doradzalem e91,e 61,A6, Lexus Is ale one tylko w sedanie. Ale bratu nie raczej nie podobają się te auta wiec co wy polecacie . Auto na parę lat więc lepiej żeby trzymało cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezarek, dnia 29 Gru 2015 - 7:47 PM, napisał:

Auto na parę lat więc lepiej żeby trzymało cene

 

Powyzszego zupełnie nie kumam, gdyby chciał się go pozbyć po roku to i owszem.

 

Skoro nie chce Twoich propozycji z polki Jaya i ma być mlodsze, tzn. ze szuka czegos ze smutniejszej części motoryzacji, a tam z benzyna do LPG z osiągami 150KM diesla może być slabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały pomalowany na nowo - ciekawie to brzmi ;)

 

Czemu? 

Teściowi kupiłem B5fl pomalowany na gwarancji na nowo, ze względu na wady lakiernicze. Auto w 2007 roku dostało nowy lakier, prawie wszystkie nowe listwy chromowane, nowe znaczki - wyglądało super, w sumie do dzisiaj wygląda super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Brat myśli nad zmianą auta obecne Leon 1 2004r 150 konny diesel. Wymagania coś młodszego podobnej wielkości ew. Kombi, sedan odpada. osiągi podobne.Na podobnym poziomie utrzymania co Leon. Przebieg roczny teraz mniej więcej 15 tys. Wiec najlepiej benzyna z ewentualna możliwością zagazowania (wrażenie gdyby przebiegi wzrosły) ja doradzalem e91,e 61,A6, Lexus Is ale one tylko w sedanie. Ale bratu nie raczej nie podobają się te auta wiec co wy polecacie . Auto na parę lat więc lepiej żeby trzymało cene

Laguna 3 silnik 2.o T tylko z tym trzymanie cenowe być różnie

Z drugiej strony moc i rocznik pewnie będzie najmłodszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 obecne Leon 1 2004r . Wymagania coś młodszego podobnej wielkości ja doradzalem e91,e 61,A6, Lexus Is ale one tylko w sedanie. Ale bratu nie raczej nie podobają się te auta wiec co wy polecacie .

No to rzeczywiście będą podobnej wielkości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam zmieniłem z Leona I 150kM ARL na E46 Touring 3,0d 184kM i chwalę sobie wybór,szczególnie napęd RWD i dość dobre prowadzenie.Koszt utrzymania nieznacznie większy,ale nie ma tragedii.Jak dużo jeździ to szukałbym z silnikiem 2500 benzyna i wtedy zagazować.3 litrowa benzynka lubi olej ,a w połączeniu z gazem może być różnie.Także przy przebiegach rzędu 15tys km rocznie lub więcej to szykałbym diesla w wersji 184kM lub ten mocniejszy 204kM i klapki z kolektora ssącego out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.