Skocz do zawartości

Moto Expo 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się szykuję na targi we Wrocławiu na początku marca.

Zabiorę Młodą w ramach oswajania jej z myślą, że moto zostaje, choć nie wiem czy pokazywanie roznegliżowanych lasek klejących się do motocykli to dobry sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w sobotę, ludu kupa i korki, gorszy dojazd niż na Marsa

A moto.. w porządku, ale jak tym razem była Honda to nie było np. HD

człowiek który chodzi na to co roku oczekuje jednak już trochę więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem...

w skrocie: przyjechałem na targi custom a dostałem zwykłe targi moto, na poziomie jak to w PL: czyli dojazd masakra, parkownaie masakra, zakup biletów (np płacąc kartą - niemożliwy), do bankomatu kolejka...

ogólnie nuudy... ja rozumiem, że Panie śliczne, ale one zawsze są śliczne :)

a same śladowe ilości customów ktre mnie interesują: mad riders - które sprzedają smietnik jako "customy" i 86 gear garage (jedyne klimatyczne stoisko, aczkolwiek do pracy Christiana też są uwagi).

na plus: stoisko Guzzi i MVAgusta - mieli rozmach, fajnie jak na takie nisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT - te laski to mają przeyebane. Tłumy obślinionych oglądaczy wlampiają im się w biusty (i nie tylko), a one muszę to ignorować i dalej się mizdrzyć z przyklejonym uśmiechem na ustach. :facepalm:

Większość z nich to lubi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi, że laski na Twój widok ziewają i uciekają wzrokiem  :ee:

no tak. zwłaszcza ze ja nie zrobiłem ani jednego zdjęcia lasce na targach :) nawet jakbym chciał, to trudno było się przebić przez tłum i kałużę śliny na posaddzce:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się facetom, co fotografują laski na takich eventach...

Co oni potem robią z tymi zdjęciami...? :hmm:

 

Rozumiem, że nie każdy ma gwiazdę w domu, ale od tego jest choćby google, żeby nie trzeba było wywarzać otwartych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się facetom, co fotografują laski na takich eventach...

Co oni potem robią z tymi zdjęciami...? :hmm:

 

Rozumiem, że nie każdy ma gwiazdę w domu, ale od tego jest choćby google, żeby nie trzeba było wywarzać otwartych drzwi.

 

Te, gwiazda.  :hehe:

 

http://sjp.pwn.pl/slowniki/wywa%C5%BCa%C4%87.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak z biletami?

Bo chciałbym jechać z :piekna:  ale damy radę zdecydować dopiero w piątek wieczorem...

 

Ja na razie poza Młodą mam jeszcze jednego chętnego, więc może się okazać, że 2szt. będę miał do oddania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi we wro nic ciekawego.

Tak jam w zeszłym roku za mało firm (tylko główni gracze, ale bez ktm), za dużo klimatów pobocznych (offroad,militaria,itp.) i jak zwykle deszcz, który storpedował pokazy stuntu na zewnątrz.

Dzisiaj niby nie pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet i Junak mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły. Nawet do jednego typowo miejskiego junaczka się przymierzałem. Zgrabne, malutkie moto w sam raz dla takiego kurdupla jak ja. ;]

 

CR125

foto-1592.1592..768.624.jpg

 

Ty nawet nie wiesz jak zaluje ze w zeszlym roku kupilem ogara caffe, jak patrze na to cudo, jest przesliczny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.