Skocz do zawartości

Docelowe moto wytypowane....


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz "tylko" nastukać siana. :) Suzuki Madura, tu przykładowe ogłoszenie --> http://olx.pl/oferta/suzuki-madura-zamiana-transport-CID5-IDaB6an.html#ea91586179

 

Czemu taki? Bo jest to czterocylidrowy widlak, pojemność już słuszna bo 700 cm, chopperek czyli coś co lubię. :) Bo jest tani. :) I myślę że na moje potrzeby się sprawdzi w zupełności.

 

...oczywiście możecie mi wybijać z głowy ten model... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz "tylko" nastukać siana. :) Suzuki Madura, tu przykładowe ogłoszenie --> http://olx.pl/oferta/suzuki-madura-zamiana-transport-CID5-IDaB6an.html#ea91586179

 

Czemu taki? Bo jest to czterocylidrowy widlak, pojemność już słuszna bo 700 cm, chopperek czyli coś co lubię. :) Bo jest tani. :) I myślę że na moje potrzeby się sprawdzi w zupełności.

 

...oczywiście możecie mi wybijać z głowy ten model... ;)

 

 

 

No właśnie rozważam sprzedaż. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś jeździł Madurą? Jak to się prowadzi, jakie odczucia? Bo obecne moto jest wręcz skrojone pode mnie, jeździ mi się zajedwabiście. A nie chciałbym zamienić przyszłowiowej siekierki na kijek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś jeździł Madurą? Jak to się prowadzi, jakie odczucia? Bo obecne moto jest wręcz skrojone pode mnie, jeździ mi się zajedwabiście. A nie chciałbym zamienić przyszłowiowej siekierki na kijek.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to chyba sam Ci podsunąłem pomysł na Madurę, więc dodam 3 grosze.

 

Znajomy ma i jeździłem 2 dni po Wawie - jakieś 60km i porównując do mojej VFR'98 prowadzi się bardzo lekko - albo jest lżejsza albo nie czuć masy, nie wali się w zakręty, moment obrotowy silnika jest fajny - równy w szerokim zakresie obrotów, niski środek ciężkości i siedzi się fajnie nisko. Silnik na seryjnym wydechu takim trąbkowym był cichy - lubię ciche.

Ja bym wymienił opony w tamtym egzemplarzu na prawdziwe szosowe, bo z tyłu była klockowate (a z oponami w rozmiarze ponoć słabo) i do geometrii widelca trzeba się przyzwyczaić i pewnie trzymać kierę

 

Dla mnie wadą jest mały zbiornik paliwa - jak jechaliśmy do Czech to ja tankowałem co drugie jego tankowanie (co 150km);

no i niszowość modelu (nie wiem jak z częściami), ale z drugiej strony to zaleta

 

No i chyba bym te samochodowe kierunkowskazy wymienił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.