Skocz do zawartości

2017 Hyundai Accent - wyglada jak Ioniq ...


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest po prostu sedan na bazie i20? Coś jak Kia Rio sedan?

Hmm, w Eu nie ma Accent? Obecna generacja to, kiedys nazywalo sie Excel, Pony...

U mnie to najmniejszy Hyundai... Wieksze niż i20, mniejsze niż i30...

cf6d38aaeb2b48db2d4096814135ce92.jpg

a86ebb49de255eab9cc6aabaa6429a04.jpg

25ece0168ae6962d8131a410d189e068.jpg

Sent from my iCrap using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tego nie ma. Obecnie hyundai nie ma nic do zaoferowania na tle konkurencji. Ani tani ani jakis super dobry. Elantra jest drozsza od corolla a to juz cos nie tak. 

 

Byłem w sobotę w salonie Hyundaia. Za 65 tys. pln jest I30 1.6 benzyna, wersja jakaś już lepsza nawet ze skórą na kierownicy, co u nich nie jest takie oczywiste. Samochód który ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy, jest nieźle wykonany, w przywoitej cenie, całkiem bezawaryjny (ojciec takiego ma), przestronny w środku i w miarę wygodny. Po prostu zwykłe nieprzekombinowane auto za niezłe pieniądze. I pewnie dlatego się sprzedaje

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Grand Santa Fe w cenie BMW :hehe:

Bawią się dobrze :phi:

Chyba tylko zakup Tucsona ma sens. Jeżeli ktoś lubi koreańce :facepalm:

Ktorego X3?

Jaki rynek taka cena U mnie masz prawie dwa Santa Fe za jedno X3... ( 1 & 2/3 dokladnie )

3933717fa7ac4edd91b09b92eebedc38.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę w salonie Hyundaia. Za 65 tys. pln jest I30 1.6 benzyna, wersja jakaś już lepsza nawet ze skórą na kierownicy, co u nich nie jest takie oczywiste. Samochód który ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy, jest nieźle wykonany, w przywoitej cenie, całkiem bezawaryjny (ojciec takiego ma), przestronny w środku i w miarę wygodny. Po prostu zwykłe nieprzekombinowane auto za niezłe pieniądze. I pewnie dlatego się sprzedaje

Wersja super bieda... Za 60k PLN zeby na ulice postawic z plenum bakiem I wszystkimi ubezpieczeniami

i30 zeby na ulice postawic

-1.8l 107kW aka 143KM

- automatic,

- 9 airbags, BA, ABS,EBD, ES,

- czujniki I kamera tyl,

- cruise control,

- AC,

- Apple play + stereos nie wszystkiego z kierownicy,

- chlodzony schowek,

- pseudo skora na kierownicy I skrzyni

- 5 Lat gwarancji od zderzaka do zderzaka,

- stale ceny service,

Bla bla bla

To Sie musi sprzedawal, I sprzedaje- 4K sztuk w zeszlym miesiacu... Pobilo Toyota HiLux, Mazda 3 czyli generalnie dwa najlepiej sprzedajace Sie auta od Lat....

1a5786c65b93898ed9169112c316c7d5.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobotę w salonie Hyundaia. Za 65 tys. pln jest I30 1.6 benzyna, wersja jakaś już lepsza nawet ze skórą na kierownicy, co u nich nie jest takie oczywiste. Samochód który ma wszystko co potrzeba do normalnej jazdy, jest nieźle wykonany, w przywoitej cenie, całkiem bezawaryjny (ojciec takiego ma), przestronny w środku i w miarę wygodny. Po prostu zwykłe nieprzekombinowane auto za niezłe pieniądze. I pewnie dlatego się sprzedaje

Bez podlokietnika czy alufelg i pare jeszcze rzeczy brakuje, ktore w standardzie sa np w Toyocie. Czy chociazby w Golf start. Jak ja porownywalem to jest za drogi. No ale patrzac pod katem kupuje za 65k 5 lat gwarancji to tak jest to jakas konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bla bla bla

To Sie musi sprzedawal, I sprzedaje- 4K sztuk w zeszlym miesiacu... Pobilo Toyota HiLux, Mazda 3 czyli generalnie dwa najlepiej sprzedajace Sie auta od Lat....

 

A u nas smiech na sali. Zobacz nowy Opel 1.6. http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-sedan-1-6-115-km-2016-ID6yrXJb.html#210428442f

vs najtansza Elantrahttp://otomoto.pl/oferta/hyundai-elantra-nowa-2016-cena-ID6ysWcT.html#371ed2f94e

8 tys w kieszeni na Wasze 2k dolarow malo?

Edytowane przez wujekcybul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas smiech na sali. Zobacz nowy Opel 1.6. http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-sedan-1-6-115-km-2016-ID6yrXJb.html#210428442f

vs najtansza Elantrahttp://otomoto.pl/oferta/hyundai-elantra-nowa-2016-cena-ID6ysWcT.html#371ed2f94e

8 tys w kieszeni na Wasze 2k dolarow malo?

 

Porownujesz poprzedni model Astry, wiec to troche nie do konca prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podlokietnika czy alufelg i pare jeszcze rzeczy brakuje, ktore w standardzie sa np w Toyocie. Czy chociazby w Golf start. Jak ja porownywalem to jest za drogi. No ale patrzac pod katem kupuje za 65k 5 lat gwarancji to tak jest to jakas konkurencja.

 

podłokietnik był. Zresztą w i30 on jest chyba nawet w biedniejszych wersjach. Ojciec ma podłokietnik, a ma raczej biedną wersję z korbami z tyłu i klimą manualną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas smiech na sali. Zobacz nowy Opel 1.6. http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-sedan-1-6-115-km-2016-ID6yrXJb.html#210428442f

vs najtansza Elantrahttp://otomoto.pl/oferta/hyundai-elantra-nowa-2016-cena-ID6ysWcT.html#371ed2f94e

8 tys w kieszeni na Wasze 2k dolarow malo?

Ale to jest wina rynku. U mnie od Lat jest dyskusja dlaczego u mnie auta sa drozsze niz w USDM.

Powszechnie uwaza Sie dwa czynniki:

- wielkosci rynku 24mil Luda I 1.2mil nowych aut vs. 320mil I 17.5mil

- cena pracy ok 2x tyle niz w US.

Teraz wez PL ile ? 40 mil Luda I co rynek nowych aut Ma ile 400k na rok?

Kiedys czytalem Ze zdrowa gospodarka Ma tak zwany czynnik 20 na nowe auta, czyli na 20 osob Ma przypadac jedno nowe auto rocznie, jak podziely Te 320 na 17 czy 24 na 1.2 to to wychodzi

W PL ten wskaznik jest 100 Czyli de facto 5x gorszy. Ergo firma Nie musi sprzedawac to ci ludzie chca bo dalej auto (nowe) Nie jest niestety dobrem powszechnym jak kupowanie TV ... (I zaraz tu Cala armia dumnych na mnie skoczy ale liczby Nie klamia)....

Nie mowie o cenie pracy- bo Ta jest bardzo niska ale wezmy nawet Ze wszelka administracja jest tak niesprawna Ze ten koszt jest porownywalny z USA I masz co masz.

Az popatrzylem na tego i30 - naliczylem 40-50 sztuk stoi u mojego malego wsiowego dealer- a na placu .

- podlokietnik jest w wersji bieda

- kolo zapasowe jest,

Ale mylilem Sie co do jednej rzeczy:

- Nie Ma pseudo skory na kierownicy I skrzyni

Co mnie zdziwilo Nie Ma alu felg tylko stal przykryta.

Za $1-1.5k masz wersje wyzej I to Juz ma plus pseudo skore na siedzeniach... Tez jest hitem sprzedazy ale Nie takim jak bieda...

4e4e8b38bef10310bb4001c6651c7b92.png

45077d7785c1b3b5043ae6c1c59a0858.png

290f3f322bd9c0e4e74f4b2949600d9d.png

2613b8df7f3e80584ec2d1f792dea717.png

5dfb1632906363c7d4eced64ad6e4321.png

b7262112402fc12a1b7f7483fb2ef0ce.png

4e4e8b38bef10310bb4001c6651c7b92.png

bbf09b07e6850e74ac4c148fe450c0d9.png

A silnik w standard daja

353f55fe8d18d87c956c7cfdebed49f4.png

abb4a064695b4f760421db0df8460ff5.png

Ergo tak jak z zarciem na HP jaki klient - taki towar... ⚠️

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czym to sie rozni? Niczym :phi:

Astra jeszcze Nie przyszla ale wersja bieda ma miec ok 100kW/140KM, wszystko to co Ma i30 + wiecej I kosztowac tyle samo.

I juz Sie mowi o ciezkie cieciu cen zeby utrzymac sprzedaz I rynek a z tym GM Ma duzy problem jesli popatrzysz Ze 30% ich calkowitej spezedazy to V8 u mnie...

Ale wracajac do Astra, patrzac szybko na Vauxhall to:

1.4l Turbo 150KM 6s automatic bedzie wersja bieda I 1.6l Turbo 200KM jako opcja

Jesli chca to sprzedac to musza alu dac do wersji bieda I Ta pseudo skore... - wszystko musi byc w przeliczeniu ponizej 65k PLN bo inaczej Im zdechnie....

446aff6444dadf6c7917ffe1311e7181.png

... a I tak patrzac gdzie ci ludzie zapatrzeni w EU produkt pakuja swoje $$$- Golf to I tak IMVHO Im zdechnie...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tego nie ma. Obecnie hyundai nie ma nic do zaoferowania na tle konkurencji. Ani tani ani jakis super dobry. Elantra jest drozsza od corolla a to juz cos nie tak. 

Wypożycz sobie na kilka dni i40 i potem wróć i napisz jak się jeździło.

Miałem takie autko na dwa tygodnie w Polsce i uważam ,że to rewelacja jak na codzienne toczydło.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz sobie na kilka dni i40 i potem wróć i napisz jak się jeździło.

Miałem takie autko na dwa tygodnie w Polsce i uważam ,że to rewelacja jak na codzienne toczydło.  :ok:

i40 jest klase wyzej. I tu znow dochodzimy do sedna 2.0 fajne ale nie na warunki miejskie. A 1.6 traca myszka. Takie Mondeo ma lepsze silniki a kosztuje podobnie. U nas sprzedaz marginalna. W USA jezdzilem wersja turbo i byla przyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypożycz sobie na kilka dni i40 i potem wróć i napisz jak się jeździło.

Miałem takie autko na dwa tygodnie w Polsce i uważam ,że to rewelacja jak na codzienne toczydło. :ok:

Tylko Ze z jakiegos powodu lud dalej woli Sonata. U mnie byly oba i40 (SW) I Sonata (sedan) Po paru miesiacach sprzedaz chyba byla 1:12 na kazde 1 i40 sprzedawali 12 Sonata.

Diesel Po za flota Sie Nie przyjal a 2.0l bylo wg pismakow tak mulaste Sonata miala 2.4l Przy Nie wiele wiecej kg...

84b230a23c0486ffb32f2e2305a64160.jpg

Edit: sa Nie widzialem i40 na placu u dealera od miesiecy

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i40 jest klase wyzej. I tu znow dochodzimy do sedna 2.0 fajne ale nie na warunki miejskie. A 1.6 traca myszka. Takie Mondeo ma lepsze silniki a kosztuje podobnie. U nas sprzedaz marginalna. W USA jezdzilem wersja turbo i byla przyjemna.

Chyba Sonata Turbo a nie i40

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to samo tylko nazwa inna.

Oczywiscie Ze nie

Masz i40 i masz Sonata (stara nazwa na niektorych rynkach byla i45)

...ale tak jak popatrzysz na wymiary & platforme- Ta sama.

7b2996ad796ce8db4faa64a19ea23a04.png

Specs Sonata:

0316f585673dacc93b63d221624b3509.png

df84c8eb65edbe3c6dc4789d3eddcc7a.png

d239760f8909791b75ce447670df4ecc.png

Vs i40

c5be097f4df3778dee2d28103f472c46.png

24c4d03b0cb537e1111dfadf7932a315.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sa

Z jakiegos powodu i40 jest totalna klapa...

Sent from my iPhone using Tapatalk

No ale co sie dziwisz? To auto jest nijakie. Nie jest konkurencja dla Mondeo, Pasnika czy Superb. Z jakiegos niezrozumialego powodu pakuja kiepskie silniki a auto jest cholernie drogie. Ja kupilem kile bo byla tania na tle konkurencji choc wyraznie gorsza. W tej chwili nie jest. Co nie oznacza, ze to sa zle samochody. Po prostu uwazam, ze konkurencja oferuje lepsze auta. Co mi sie podoba, ze idziesz i bierzesz z placu bo konfiguracja na zyczenie jest mocno ograniczona.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co sie dziwisz? To auto jest nijakie. Nie jest konkurencja dla Mondeo, Pasnika czy Superb. Z jakiegos niezrozumialego powodu pakuja kiepskie silniki a auto jest cholernie drogie. .

Mnie zastanawia w takim razie gdzie to Sie sprzedaje- u mnie klapa, w Korea Nie widzialem- same Sonata, Asia - totalna klapa, w US brak- wiec gdzie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia w takim razie gdzie to Sie sprzedaje- u mnie klapa, w Korea Nie widzialem- same Sonata, Asia - totalna klapa, w US brak- wiec gdzie?

Sent from my iPhone using Tapatalk

IMO nie sprzedaje sie. Nie mam globalnych statystyk. I tak jak duzo widuje i30/i20//i10 w Europie tak tego i40 wogole. To samo z Genesis w USA widze duzo a w PL wogole. W Europie pare sztuk ale to jest model globalny wiec inaczej. i40 IMO do zaaorania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i40 jest klase wyzej. I tu znow dochodzimy do sedna 2.0 fajne ale nie na warunki miejskie. A 1.6 traca myszka. Takie Mondeo ma lepsze silniki a kosztuje podobnie. U nas sprzedaz marginalna. W USA jezdzilem wersja turbo i byla przyjemna.

 

Możesz wypróbować te auto i się wypowiedzieć ?

 

To to samo tylko nazwa inna.

Nie.  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.