Skocz do zawartości

Czy to jeszcze latanie koło komina?


Rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu coraz dalej się wypuszczam. Robię sobie dłuższe wypady jednodniowe w weekend.

Np Kg-Koszalin-Darłowo-Ustka-Łeba-Lębork-Kg

Kg- Wałcz-Bydgoszcz-Koszalin-Kg

Kg-Wałcz-Poznań-Bydgoszcz-Koszalin-Kg

Kg-Szczecin-Gorzów Wlk.-Piła-Kg

Kg-Drawsko Pom.-Międzychód-Kostrzyn nad Odrą-Szczecin-Międzyzdroje-Kg

Itp, i to wszystko 24 letnią babcią. Czy to jeszcze dookoła komina czy już poważne trasy.;)

Tak się chciałem zapytać brać motocyklową i przy okazji pochwalić. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co jeden dzień to dookoła komina.

Zazdroszczę okolic, też lubię jednodniowe wypady.

ps.

Wczoraj bylem w Twoim mieście :) niestety na czterech kółkach.

Korki duże byly? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze dookoła komina czy już poważne trasy. ;)

Po prostu Twoje koło ma trochę większy promień ;lzd

 

Ps. Zazdraszczam ja już nie mam czasu na takie wypady, a fajnie się spędza na nich czas. :oki:

 

Korki w Kołobrzegu o tej porze roku to chyba niestety norma, zobaczymy co będzie jak skończą obwodnicę :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie wyjechałem w nocy i na 8 rano byłem  w Kołobrzegu droga spoko, natomiast w drugą stronę wyjeżdżałem około 16 i była tragedia.

Bo korki zaczynają się około 10-tej jak wczasowicze zaczynają się wynurzać ze swoich kwater.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Twoje koło ma trochę większy promień ;lzd

Ps. Zazdraszczam ja już nie mam czasu na takie wypady, a fajnie się spędza na nich czas. :oki:

Korki w Kołobrzegu o tej porze roku to chyba niestety norma, zobaczymy co będzie jak skończą obwodnicę :hmm:

No niestety, u nas lato = korki. Z wytęsknieniem czekamy aż skończą ostatni najważniejszy etap obwodnicy.

PS. Jadłem wczoraj u Ciebie w mieście hamburgera. ;)

Edytowane przez Model1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze dookoła komina czy już poważne trasy. ;)

Tak się chciałem zapytać brać motocyklową i przy okazji pochwalić. ;]

 

jak chcesz spróbować stworzyć dla siebie definicje "poważna trasa", poczytaj forumy jakieś BMW, czy AfricaTwin ... ;)

 

ale i tak, gratulacje  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz spróbować stworzyć dla siebie definicje "poważna trasa", poczytaj forumy jakieś BMW, czy AfricaTwin ... ;)

 

ale i tak, gratulacje  :oki:

Jak bym pojechał na motorze w długą trasę ba kilka lub kilkanaście dni to po powrocie zastał bym zapewne spakowaną walizkę przed drzwiami.;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Itp, i to wszystko 24 letnią babcią. Czy to jeszcze dookoła komina czy już poważne trasy.;)

Tak się chciałem zapytać brać motocyklowa ;]

Po co chcesz znac zdanie innych :hmm:

Ja jak jezdze to w poważaniu mam co sobie mysla inni, wazna jest przyjemnosc z jazdy nie liczba km .

Z reszta juz wyzej dostales odpowiedz ktorej sie spodziewalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu coraz dalej się wypuszczam. Robię sobie dłuższe wypady jednodniowe w weekend.

Itp, i to wszystko 24 letnią babcią. Czy to jeszcze dookoła komina czy już poważne trasy. ;)

Tak się chciałem zapytać brać motocyklową i przy okazji pochwalić. ;]

 

Definicja jest bardzo prosta i jednoznaczna: w koło komina tzn tak, że masz w zasięgu wzroku komin swojej lokalnej elektrowni/elektrociepłowni... :phi:

Jeśli go nie widać, to już jest trasa :hehe:

Wg powyższego "schematu" sam uprawiam ostatnio wyprawy międzynarodowe, przekraczając granicę państwa :oki: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.