Skocz do zawartości

Szpilki Focus


ancka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poczytałam trochę w necie i nadal nie mam pewności, czy szpilki w focusie mk2 1.6 benzyna jeśli to ważne, można łatwo wymienić bez ściągania zacisków i piasty? Wczoraj zmieniałam koła na te z zimowymi oponami i niestety jedna ze szpilek wygląda tak jak niżej : post-150024-1476030437,1049.jpg

Niestety ktoś wcześniej krzywo zakręcił nakrętki i tak wyszło.

Czy można wymienić tak samo szpilkę z przodu jak i z tyłu ?

I mam przy okazji pytanie czy na tych klockach jeszcze można pojeździć bardziej chodzi mi o przód fotka nr 1 post-150024-1476030588,0528.jpgpost-150024-1476030594,1478.jpg

Napaćkane Note 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poczytałam trochę w necie i nadal nie mam pewności, czy szpilki w focusie mk2 1.6 benzyna jeśli to ważne, można łatwo wymienić bez ściągania zacisków i piasty? Wczoraj zmieniałam koła na te z zimowymi oponami i niestety jedna ze szpilek wygląda tak jak niżej : attachicon.gif20161008_125323.jpg

Niestety ktoś wcześniej krzywo zakręcił nakrętki i tak wyszło.

Czy można wymienić tak samo szpilkę z przodu jak i z tyłu ?

I mam przy okazji pytanie czy na tych klockach jeszcze można pojeździć bardziej chodzi mi o przód fotka nr 1 attachicon.gifKlocki przód.jpgattachicon.gifKlocki tył.jpg

Napaćkane Note 4

łooo..to moje maja połowe z tego  :phi: chyba cza myslec o klockach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć z fotek - tych klocków jest centymetr czy 0.5 cm ale bym powiedział ze tak za rok do wymiany ( o ile tam jest centymetr klocka )

A na marginesie jaki lub jakiej firmy zimowe kapcie

Tak mniej więcej jakieś sześć milimetrów z przodu i troszkę więcej z tyłu. Oponki to continental ts 860, dopiero dwa dni na nich jeżdżę ale zauważyłam że są ciche, nawet bardziej niż stare goodyeary letnie. I fajne na mokrym, ładnie trzymają, zero ruchu kierownicy przy wjechaniu w kałuże :)

Czy będzie jakiś sygnał ze się kończą w jakiś sposób klocki ?

Bardziej mnie martwią te szpilki

Napaćkane Note 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz zmienial na letnie to znowu sparwdzisz klocki, na oko to tam jest sporo okladziny

Klocki slychac jak juz tra metal o metal ;)

Co do szpilek,to nie wiem czy da sie wymienic, bo one sa razem z piastą

Poszukaj w sklepie, jak sa dostepne to da sie wymienic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej więcej jakieś sześć milimetrów z przodu i troszkę więcej z tyłu. Oponki to continental ts 860, dopiero dwa dni na nich jeżdżę ale zauważyłam że są ciche, nawet bardziej niż stare goodyeary letnie. I fajne na mokrym, ładnie trzymają, zero ruchu kierownicy przy wjechaniu w kałuże :)

Czy będzie jakiś sygnał ze się kończą w jakiś sposób klocki ?

Bardziej mnie martwią te szpilki

Napaćkane Note 4

Szpilki z pewnością da się łatwo wymienić.

Co do klocków to z przodu masz ok 50% a tyłu z 80% okładziny, czyli spokój na kilkadziesiąt kilometrów jazdy. Zanim się skończą to zaczną intensywnie piszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilki z pewnością da się łatwo wymienić.

Co do klocków to z przodu masz ok 50% a tyłu z 80% okładziny, czyli spokój na kilkadziesiąt kilometrów jazdy. Zanim się skończą to zaczną intensywnie piszczeć.

Dzięki za odpowiedź, dadzą mi znać w takim razie, że się kończą, super :) Znalazłam w necie i zamówiłam szpilki i nakrętki bo też się gwint na dwóch zjechał, będę już mieć a w sobotę zobaczymy co się da zrobić samemu. Jakby coś będę mieć już i umowie się z moim mechanikiem. Lepiej żebym nie złapała teraz gumy bo trudno będzie tą śrubę odkręcić na drodze.

Napaćkane Note 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.