Skocz do zawartości

LISTOPAD - jesienne słoty


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie jak na 1 listopada pogoda dziś nienajgorsza , szczerze mówiąc to październik w tym roku był wyjątkowo zimny i deszczowy .

 

Tak czy inaczej cieplej na razie nie będzie - zimówki już założone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie po raz kolejny będą śmieszyć syt gdy warsztaty od kół - maja obleżenie.

Zmieniaja  opony " na masę" , byle jak.Byle szybko.Byle kasa była.

 

Ale najlepsze jest to jak chłop wyjeżdża zmieniac koła i czek a 2-3 godz w kolejce.

To dla mnie akurat jest głupota, marnotrawienie czasu. Chyba że ktoś ma go nadmiar.

 

Ja  miałem kola w bagażniku.. Po drodze do domu/pracy - patrzę -  akurat brak ludzi - wjeżdzam i wymieniam. proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jako posiadacz od paru sezonów dwóch kompletów kół przeszedłem na własny serwis  "wymianowy" - bez żadnych kolejek i zbytniej nerwówki    :ok:

 

Poza tym zawsze się coś przy tej okazji oglądnie , podłubie i śruby przykręci z czuciem - a nie tak jak u gumiarza - żeby na wiosnę nie szło ich ruszyć   ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jeszcze rowerem krece :) poki nie bedzie na minusie i sniegu to jezdze na slikach:)

A w cromce nie ruszam kolek jeszcze.

A swoja droga kto chcialbym zrobic trase Goerlitz- Swinoujscie, ok 520km w dwa dni rowerem?

Oczywiscie maj/czerwiec 2017:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Stilonie przerzuciłem koła w sobotę - na ostatni gwizdek , bo dzisiaj w okolicy zrobiła się totalna szklanka na drodze a drogowcy tradycyjnie zaskoczeni ...

 

500km w 2 dni na 2oo ? -  dałbym radę , ale jedynie na moto  :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.