Skocz do zawartości

Renault Fluence 1,6 16V-karta/kluczyk ????


iskat1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że mam zamiar przesiąść się z jak najbardziej mało wyrafinowanego tech.auta jakim był Chevrolet Lacetti na Renault Fluence to mam pyt.: jaki model Fluence musiałbym szukać ???? Interesuje mnie zwykły "golas" najlepiej bez karty a z kluczykiem i bez zbędnej elektroniki. Auto do gazu będzie użytkowane na taxi...

W jakim modelu i do którego roku prod.nie było karty i który silnik najlepszy do gazu ??? Pzdr i dzięki za pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo uważam to za zbędny gadżet... W MB 210 miałem elektr. kluczyk tzw. rybkę i wszystko było ok do momentu jak się nie popsuła stacyjka która czytała kluczyk.... W 2005 zapłaciłem 1tyś zł by to odblokować,zaprogramować itp.... Zakładam że ta karta w renault działa podobnie...

Karty wolę mieć jedynie w portfelu :-)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z lekka przekręcić trzeba było... Ale zasada działania pewnie podobna.... Jak często statystycznie zdarza się awaria tej karty i co wtedy trzeba zrobić ???

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z lekka przekręcić trzeba było... Ale zasada działania pewnie podobna.... Jak często statystycznie zdarza się awaria tej karty i co wtedy trzeba zrobić ???

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

nie jestem w stanie Tobie odpowiedzieć jak często :hmm: Może czytnik ebnąć albo sama karta. Myślę, że w W-wie bez problemu to ogarniają elektronicy ;)  W 11 letniej meganie na razie działa :hehe:  :ok:  Nie panikuj na zaś. W W190 potrafił się też kluczyk ni z tego i owego zablokować :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z lekka przekręcić trzeba było... Ale zasada działania pewnie podobna.... Jak często statystycznie zdarza się awaria tej karty i co wtedy trzeba zrobić ???

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

mam 7 rok w megane 2 i nie miałem do tej pory z nią problemu :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie o co wchodzi z Fluence w tym temacie.... Karty były stosowane w Renault wcześniej niż gdy pojawiło się to auto ,a w tym modelu zostawili kluczyk.... Od czego zależało kiedy był kluczyk a kiedy karta ???? Jak zauważyłem ten niuans to wymyśliłem ze wolę kluczyk.....ot i wszystko....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.