Skocz do zawartości

instalacja LPG do starego auta


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, szyman napisał:

byłem u znajomych zamontują nawet dobrą cenę dostałem ;) teraz tylko muszę zobaczyć ile będzie kosztowało zrobienie zbiornika na Pb.

 

U mnie jacyś dziwni gazownicy. Nie chcą I i II generacji montować tylko prestiżowe nowsze i droższe. A samochód kosztował 1600zł.... No ale zajadę do innych gazowników.

 

Swoją drogą dorabiałem inny mniejszy bak pod ramę tutaj - https://www.facebook.com/WeldOneSpawMichalak/   Za 12l podwieszany bak pod ramę zapłaciłem 125zł. Tańsza wersja bo stal zamiast nierdzewki. Ale blacha gruba chyba 2 albo 3 mm bo zbiornik wyszedł "pancerny" i starannie wykonany :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, NaczelnyFilozof napisał:

... blacha gruba chyba 2 albo 3 mm bo zbiornik wyszedł "pancerny" i starannie wykonany :-)

Łatwiej spawać blachę 2mm niż 1mm - pewnie dlatego z takiej zrobili ...

Jak będę montował następny lpg, to cały czas się zastanawiam nad zamontowaniem zbiornika lpg zamiast zbiornika benzyny i dodatkowy mały zbiornik benzyny.

Cena 125 zł to jakaś strasznie mała, chociaż o tego typu kosztach nie mam zielonego pojęcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Orochimaru napisał:

A co na to pan z SKP ? :hmm:

Ale pytasz o benzynę czy lpg?

W terenówkach, które nie jeżdżą po publicznych drogach to pewnie można sobie zrobić jak się chce ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2017 o 09:45, Orochimaru napisał:

Pytałem o benzynę.

Wiadomo, że jak auto nie wyjeżdża na drogę to można sobie robić co się chce.

W innym przypadku, zwykle są problemy przy przeglądzie, jeśli nie ma homologacji na taki zbiornik.

Niestety już zrobiło się OT, ale dodam tylko że np. taki citroen BXie, w niektórych wersjach ma dwa zbiorniki - główny pod siedzeniami z tyłu i dodatkowy za tylnym prawym kołem - w takim przypadku można by zostawić tylko ten drugi. Dodatkowo niektóre wersje benzynowe miały pompę paliwa poza zbiornikiem, czyli dałoby się to ładnie podłączyć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.