Skocz do zawartości

Najmniej awaryjny, "mały" automat


gorex

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić niedrogie, niezbyt duże auto z automatyczną skrzynią biegów.

 

Nie musi być szybkie, nie musi być ładne i nie musi być super-wygodne. Najważniejsze jest dla mnie to, żeby w przypadku w/w auta nie narazić się na zbyt duże wydatki jeśli zostanę oszukany przez sprzedającego (a w naszym kraju to niemal pewne).

 

Niestety NIGDY nie miałem auta z automatem więc nie wiem czym to pachnie.

 

Wskazówka - czy stare Clio jest dobrym pomysłem??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automat raczej nie jest problemowy o ile ktoś go nie zajeździl.
Ja mam pierwsze clio z 3 biegowym automatem mb1. 4 biegowe to ad4/dp0. Były w wielu modelach i różnych marek.
Osobiście bardzo chwale sobie po mieście to clio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micra 11 miałą fajny automat, Punto ze skrzynią cvt (selespeed) też raczej bezproblemowe.... reszty nie miałem styczności ale polecić mogę spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ghost2255 napisał:

Może okresl co znaczy "niezbyt drogie"?

5 czy 25 tysięcy?

 

Wydam tyle ile będzie trzeba. Wolałbym jednak wydać na drugie auto jak najmniej. Poza tym będzie jeździła żona/syn więc obcierki będą na porządku dziennym :)  i chodzi o to, żeby tego specjalnie nie "przeżywali".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gorex napisał:

 

Wydam tyle ile będzie trzeba. Wolałbym jednak wydać na drugie auto jak najmniej. Poza tym będzie jeździła żona/syn więc obcierki będą na porządku dziennym :)  i chodzi o to, żeby tego specjalnie nie "przeżywali".

 

 

To popatrz może za golf4, leon 1, audi a3 - były proste 4-biegowe automaty, auto ogólnie proste w naprawach, części tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki Vitara.

Ostatnio trochę podrożały, ale nadal można wyrwać coś fajnego, z klimatyzacją i silnikiem 2.0.

Autko przyjemne, łatwe w utrzymaniu, prowadzi się normalnie (w odróżnieniu do Samurai i Jimny).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gorex napisał:

Chciałbym kupić niedrogie, niezbyt duże auto z automatyczną skrzynią biegów.

 

Nie musi być szybkie, nie musi być ładne i nie musi być super-wygodne. Najważniejsze jest dla mnie to, żeby w przypadku w/w auta nie narazić się na zbyt duże wydatki jeśli zostanę oszukany przez sprzedającego (a w naszym kraju to niemal pewne).

 

Note ma klasyczny czterobiegowy automat. Bardzo przyjemnie autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.