Skocz do zawartości

Uczczelniacz do klimatyzacji


szyman

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szyman napisał:

wszystkie hurtownie gdzie zaopatruje w części nie mają allegro milczy nawet sklepy wyspecjalizowane w suzuki brak. tylko ASO :(

Daj numer części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, trychu napisał:

do szarana zaaplikowaliśmy w celach badawczych, po dwóch miesiącach znowu układ pusty tak samo jak przed zaaplikowaniem..

 obecnie czynnika starcza na 3 miesiące, wiec ubytek jest minimalny dlatego pomyślałem na takim półśrodku

3 godziny temu, Joki napisał:

Daj numer części...

nie mam mogę podać vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, szyman napisał:

 obecnie czynnika starcza na 3 miesiące, wiec ubytek jest minimalny dlatego pomyślałem na takim półśrodku

 

spróbować możesz, u nas nie zdało egzaminu...skutków ubocznych brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie hurtownie gdzie zaopatruje w części nie mają allegro milczy nawet sklepy wyspecjalizowane w suzuki brak. tylko ASO 
A może warto spróbować to pospawac. Będzie pewniejsze niż uszczelniacz.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adam_ napisał:

A może warto spróbować to pospawac. Będzie pewniejsze niż uszczelniacz.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
 

rozpatrywałem takie rozwiązanie ale do wymiany trzeba targać dechę a ze spawaniem/lutowaniem różnie bywa nie chce roboty na darmo szczególnie że musiałbym zamieniać auta z żoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpatrywałem takie rozwiązanie ale do wymiany trzeba targać dechę a ze spawaniem/lutowaniem różnie bywa nie chce roboty na darmo szczególnie że musiałbym zamieniać auta z żoną.
Czyli nie wyciagałeś jeszcze? Widac barwnik skąd cieknie? Może to jednak nie skraplacz? Kiedyś widziałem podobny przypadek i wszyscy mówili skraplacz skraplacz a okazało się że cieknie na łączeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie padłem na głowę by wyjmować deskę do upewnienia się czy to skraplacz. Łączenie jest w komorze silnika. Barwnik :hehe: to przeżytek  ale próba azotowo-wodorowa nie kłamie i maszynka piszczy w mieszalniku powietrza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie padłem na głowę by wyjmować deskę do upewnienia się czy to skraplacz. Łączenie jest w komorze silnika. Barwnik :hehe: to przeżytek  ale próba azotowo-wodorowa nie kłamie i maszynka piszczy w mieszalniku powietrza 
No to nie zazdraszczam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mike_wwl napisał:
1 godzinę temu, szyman napisał:
jeszcze nie padłem na głowę by wyjmować deskę do upewnienia się czy to skraplacz. Łączenie jest w komorze silnika. Barwnik :hehe: to przeżytek  ale próba azotowo-wodorowa nie kłamie i maszynka piszczy w mieszalniku powietrza emoji20.png

No to nie zazdraszczam

zaryzykuję i kupię taki uszczelniacz tylko max. opakowanie zobaczymy jaki będzie efekt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, chris_666 napisał:

Ma szanse, tylko dłużej diagnoza trwa.

Wysłane z mojego Tapatalka
 

Szczególnie  po zmianie przepisów dot. gazu i nabijania czynnikiem układów  mam to szczęście ze auto przed 2007r. i przepisy nie dotyczą. Druga sprawa to czas i koszty przy probie azotowo-wodorowej diagnoza trwa max 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.