Skocz do zawartości

Poszukiwany poszukiwana - tłumik VW


SebeKK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako, że trochę osób ma dostęp do katalogów oraz hurtowni, poszukuje do swojego auta passat b6 tłumika środkowego nr katalogowy VW OE: 3C0253409BA lub BOSAL 233-211.  Niestety w IC brak, innych hurtowni nie mam jak sprawdzić. Może ktoś podesłać informacje o cenie i dostępności? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joki napisał:

Pojedźdo warsztatu specjalizującego się w tłumikach. Na bank będą mieli na miejscu.

Skoro do Daihatsu mieli to do Paska byłby problem?

 

właśnie, że byłem i jest problem :/, ja ma ten problem z autem, że jest to wersja "mega mocna" 1.6MPI 102KM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joki napisał:

Pojedźdo warsztatu specjalizującego się w tłumikach. Na bank będą mieli na miejscu.

Skoro do Daihatsu mieli to do Paska byłby problem?

jak mi w lancii padł środkowy i nie mieli fabrycznego ani zamiennika (a oryginał kosztował 2 kpln czyli 20% ceny auta :]) to mi po prostu dopasowali z innego auta średnicami i rozmiarowo żeby weszło i było OK i kosztowało mnie to 250 zł :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DZIDA napisał:

prostu dopasowali z innego auta średnicami i rozmiarowo żeby weszło

To też mam na myśli. Szczególnie, że środkowy ma trzeciorzędne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DZIDA napisał:

jak mi w lancii padł środkowy i nie mieli fabrycznego ani zamiennika (a oryginał kosztował 2 kpln czyli 20% ceny auta :]) to mi po prostu dopasowali z innego auta średnicami i rozmiarowo żeby weszło i było OK i kosztowało mnie to 250 zł :]

 

Taka jest ostatecznosc ;) ale najpierw chce sprawdzic cos co bedzie P&P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SebeKK napisał:

Witam. Jako, że trochę osób ma dostęp do katalogów oraz hurtowni, poszukuje do swojego auta passat b6 tłumika środkowego nr katalogowy VW OE: 3C0253409BA lub BOSAL 233-211.  Niestety w IC brak, innych hurtowni nie mam jak sprawdzić. Może ktoś podesłać informacje o cenie i dostępności? Dziękuję.

http://www.autostach.pl/

Dzwoń i pytaj. :ok: Na pewno pomogą. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZUBERTO napisał:

Nie będzie identycznego tłumoka w którymś aucie z tym samym 1,6 102KM?

Tan sam jest montowany w 1.4FSI w passat b6 ale takze niedostepny. Juz to sprawdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, SebeKK napisał:

Nie ten ja mam proste zakonczenie - wzdluzne

Powiem Ci, że będziesz miał problem - jest to tłumik specyficzny tylko i wyłącznie dla 1.4 TSI i 1.6 (bez FSI, bo już FSI ma inny!), i wygląda że dostępność jest żadna, bo popularność samochodu znikoma. ;]

Ci z autostacha nawet do Vectry B V6 z ozdobnymi końcówkami tłumik w jeden dzień skombinowali, więc jak wymiękli, to może nie być innego wyjścia niż VW. Pytałeś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Prozaq napisał:

Tylko OE nowy numer 3C0253409AD  magazyn Niemcy cena detaliczna 1327zł.:hehe:

Ale jest to bardzo ciekawe, że tak wydech zaprojektowali, u mnie w Vectrze C na szczęście w 1.6 jest wspólny z 1.8. ;]

2 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

To juz lepiej dorobic na wzor za pewnie 1/3 tej kwoty ;]

A na pewno lepiej dorobić, za tą kasę to z tylnym to by trzeba z 200zł dołożyć i z kwasówki zrobią. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega juz mi namierzyl tlumik EBERSPACHER z montazem za 450PLN wiec zle nie jest. Dziekuje za pomoc. BTW towar deficytowy do tych 2 rodzai silnikow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.