Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Tipo Sport

Featured Replies

Napisano

W Poznaniu Fiat pokazał nową wersję wyposażenia. Różnice może subtelne, ale fajnie się prezentuje. Szkoda tylko, że gama silników pozostanie bez zmian. 

 

Gallery-02B-MP-1200-580x450.jpg

 

Gallery-02B-MP-1200-580x450.jpg

 

Gallery-01A-MP-1200-1160x450.jpg

 

Napisano

Szkoda że to tylko pakiet nakładek. Mogli trochę silnik i zawieszenie dłubnąć.

Ale trzeba przyznać ze stosunkowo małym nakładem zrobili fajny efekt.

Napisano

 1.4/120 KM: od 83 800 złotych ciekawe kto to kupi? Wejdzie do salonu Fiata przywita sie i po wie... Poprosze Fiata Tipo w wersji sport. Od zawsze takiego chcialem. A sprzedawca mu odpowie alez naturalnie propsze bardzo :facepalm:

 

Kogos ponioslo za tyle to jest Astra 200KM, Golf 1.5, Focus 1.5... Ehh szkoda bo wyglada ladnie ale powinien kosztowac duuuzo mniej.

Napisano
5 godzin temu, wujekcybul napisał:

 1.4/120 KM: od 83 800 złotych ciekawe kto to kupi? Wejdzie do salonu Fiata przywita sie i po wie... Poprosze Fiata Tipo w wersji sport. Od zawsze takiego chcialem. A sprzedawca mu odpowie alez naturalnie propsze bardzo :facepalm:

 

Kogos ponioslo za tyle to jest Astra 200KM, Golf 1.5, Focus 1.5... Ehh szkoda bo wyglada ladnie ale powinien kosztowac duuuzo mniej.

 

Dlatego to auto będzie można poogląda jedynie na plakatach reklamowych, bo nikt tego nie kupi...

Widze, ze we Fiacie konsekwentnie robia wszystko, żeby ich przypadkiem się nie sprzedawaly ;]

Nawet jak zrobia jakiś sensowny model to wycenia go od od czapy :no:

 

Napisano
Dnia ‎02‎.‎04‎.‎2019 o 11:40, lnk napisał:

Szkoda że to tylko pakiet nakładek. Mogli trochę silnik i zawieszenie dłubnąć.

Ale trzeba przyznać ze stosunkowo małym nakładem zrobili fajny efekt.

 

Wyglada swietnie, ale powinien kosztowac max 70kPLN....

Napisano
19 godzin temu, wujekcybul napisał:

 1.4/120 KM: od 83 800 złotych ciekawe kto to kupi? Wejdzie do salonu Fiata przywita sie i po wie... Poprosze Fiata Tipo w wersji sport. Od zawsze takiego chcialem. A sprzedawca mu odpowie alez naturalnie propsze bardzo :facepalm:

 

Kogos ponioslo za tyle to jest Astra 200KM, Golf 1.5, Focus 1.5... Ehh szkoda bo wyglada ladnie ale powinien kosztowac duuuzo mniej.

na wyprzedazach rocznika bedzie po 65

Napisano
Godzinę temu, bielaPL napisał:

na wyprzedazach rocznika bedzie po 65

 

3 sztuki na caly kraj :hehe:

 

Napisano
35 minut temu, Maciej__ napisał:

 

3 sztuki na caly kraj :hehe:

 

Bez przesady, z początkiem tego roku był duży wybór jak się interesowałem kombi z tjet-em w wyższej wersji wyposażenia. pozdrawiam

Napisano

Nie wiem jak będzie ze sportem, ale da się dobrze kupić wysoką wersję Tipo. Trzeba polować na noce cudów, auta z zerowym przebiegiem zarejestrowane na dealerów, itd.

We wszystkich markach pewno jest podobnie, raz na czas jest wysyp w dobrych cenach. Takich wersji nikt raczej nie kupuje po cenie katalogowej.

Napisano

Ja akurat od początku nastawiałem się na używkę 2 letnią, stwierdziłem że wolę czekać aż się coś pojawi w sprzedaży od 1 właściciela w takiej wersji wyposażenia jaka mnie interesuje niż kupować z wyprzedaży z 2018r z gorszym wyposażeniem do określonej kwoty którą mogłem przeznaczyć na zakup auta. Teraz na wyprzedaży były znaczne upusty i z tego co widzę więcej widuje na drogach u mnie w rejonie tych aut.

Napisano
  • Autor
Dnia 3.04.2019 o 13:36, wujekcybul napisał:

 1.4/120 KM: od 83 800 złotych ciekawe kto to kupi? Wejdzie do salonu Fiata przywita sie i po wie... Poprosze Fiata Tipo w wersji sport. Od zawsze takiego chcialem. A sprzedawca mu odpowie alez naturalnie propsze bardzo :facepalm:

 

Kogos ponioslo za tyle to jest Astra 200KM, Golf 1.5, Focus 1.5... Ehh szkoda bo wyglada ladnie ale powinien kosztowac duuuzo mniej.

Kto to kupi, nie wiem może ksiądz, który nie chce żeby go parafianie wytykali palcem za to że wydał nie wiadomo ile kasy na Golfa tylko kupił taniego Fiata ;) 

Fakt, z ceną trochę pojechali, zwłaszcza że S-Design jest poniżej 80 tysięcy i wcale nie jest gorzej wyposażony.

Co do Golfa 1.5 jak dodasz do niego fajne felgi, halogeny, przyciemniane szyby, klimatronika i lepsze radio to zbliża się do stówy

Dnia 2.04.2019 o 11:40, lnk napisał:

Szkoda że to tylko pakiet nakładek. Mogli trochę silnik i zawieszenie dłubnąć.

Ale trzeba przyznać ze stosunkowo małym nakładem zrobili fajny efekt.

Mogli, chociaż na tych zdjęciach wygląda, jakby miał lekko obniżone zawieszenie - nie sądzę, żeby koła na 18-stkach były większe.

Edytowane przez Majkiel

Napisano

Ale co to za sportowe auto za 78 tysiecy z silnikiem wolnossącym 95KM. Fabia z 1.0 TSI bedzie dawała wiecej radosci z jazdy 😄

 

Napisano
  • Autor
10 godzin temu, czachabrava napisał:

Ale co to za sportowe auto za 78 tysiecy z silnikiem wolnossącym 95KM. Fabia z 1.0 TSI bedzie dawała wiecej radosci z jazdy 😄

 

Nikt nie mówił że sportowe ;)

Fiat lubi takie wyposażone w sportowe dodatki. Ja mam Grande Punto Sport - też 1.4 16V, od wersji Dynamic różni się właśnie "sportowymi" dodatkami  ;)

Napisano
8 godzin temu, Majkiel napisał:

Nikt nie mówił że sportowe ;)

Fiat lubi takie wyposażone w sportowe dodatki. Ja mam Grande Punto Sport - też 1.4 16V, od wersji Dynamic różni się właśnie "sportowymi" dodatkami  ;)

Każda marka takie auta posiada, znajomy ma Megane IV z pakietem GT Line kubły, kolor z wersji GT, dokładki i itp a pod maską 1.2 130KM.

Napisano
58 minut temu, steyr napisał:

Każda marka takie auta posiada, znajomy ma Megane IV z pakietem GT Line kubły, kolor z wersji GT, dokładki i itp a pod maską 1.2 130KM.

 

Tylko zobacz, że teraz w cenniku MIV GT-Line jest dostępny z silnikiem 160KM i EDC. W tej cenie mamy w Tipo Sport 1.3 MJT 95KM.

Napisano
Dnia 6.04.2019 o 00:47, Majkiel napisał:

Nikt nie mówił że sportowe ;)

Fiat lubi takie wyposażone w sportowe dodatki. Ja mam Grande Punto Sport - też 1.4 16V, od wersji Dynamic różni się właśnie "sportowymi" dodatkami  ;)

No i chyba tarczami z tyłu? ;]

Napisano
Dnia 6.04.2019 o 10:51, czachabrava napisał:

 

Tylko zobacz, że teraz w cenniku MIV GT-Line jest dostępny z silnikiem 160KM i EDC. W tej cenie mamy w Tipo Sport 1.3 MJT 95KM.

Być może, nie sprawdzałem. W MIV warto pewnie dopłacić do EDC, nie wiem czy tam też występuje słynne szuranie. Ten znajomy z MIV 1.2 130KM postanowił się pozbyć problemu w postaci sprzedaży jeśli sprzeda, ASO zlewa użytkowników tłumacząc się że TTTM. Tylko pytanie czy w kolejnym roku użytkowania ta przypadłość nie przerodzi się w inne że TTTM w postaci padniętych łożysk skrzyni. Teraz kupując nowe lub 2-3 letnie trzeba pisać doktorat;)

Napisano
  • Autor
2 godziny temu, steyr napisał:

Być może, nie sprawdzałem. W MIV warto pewnie dopłacić do EDC, nie wiem czy tam też występuje słynne szuranie. Ten znajomy z MIV 1.2 130KM postanowił się pozbyć problemu w postaci sprzedaży jeśli sprzeda, ASO zlewa użytkowników tłumacząc się że TTTM. Tylko pytanie czy w kolejnym roku użytkowania ta przypadłość nie przerodzi się w inne że TTTM w postaci padniętych łożysk skrzyni. Teraz kupując nowe lub 2-3 letnie trzeba pisać doktorat;)

Czego można oczekiwać od auta, które na masce ma symbol otwartego lewarka ;)

6776687242919b4d538b50187377

Napisano
1 godzinę temu, Majkiel napisał:

Czego można oczekiwać od auta, które na masce ma symbol otwartego lewarka ;)

6776687242919b4d538b50187377

Dla mnie tam znaczek na masce nie gra roli. Grunt żeby jeździło i nie sprawiało problemów. Jakbym żył stereotypami i obecną "modą" i żeby być na czasie to bym musiał kupić 4-5 letniego suva zamiast 2 letniego Tipo. Wygrał głos rozsądku. pozdrawiam

  • 2 miesiące później...
Napisano
Dnia 6.04.2019 o 00:47, Majkiel napisał:

Nikt nie mówił że sportowe ;)

Fiat lubi takie wyposażone w sportowe dodatki. Ja mam Grande Punto Sport - też 1.4 16V, od wersji Dynamic różni się właśnie "sportowymi" dodatkami  ;)

 

Tak, tyle że ze względu na opony (szerokość) na autostradzie miało gorsze przyśpieszenie niż Skoda CityGo 60KM...

Napisano
Dnia 7.04.2019 o 10:45, bartekm napisał:

No i chyba tarczami z tyłu? ;]

 

Nie, GP Sport miał tarcze z tyłu też przy 1.4 95KM. Nawet raz mnie gość pod marketem zaczepił i pytał się...

Napisano
51 minut temu, K3 napisał:

 

Nie, GP Sport miał tarcze z tyłu też przy 1.4 95KM. Nawet raz mnie gość pod marketem zaczepił i pytał się...

Przecież napisałem, że się Sport od Dynamic różnił obecnością tarcz z tyłu. Dynamic miał bębny to wiem, bo miałem ;]

Napisano
  • Autor
4 godziny temu, K3 napisał:

 

Tak, tyle że ze względu na opony (szerokość) na autostradzie miało gorsze przyśpieszenie niż Skoda CityGo 60KM...

 

Chyba do 50 km/h albo przy zmianie biegów przy 4000 obrotach na minutę. W Skodzie, moment obrotowy, choć znacznie niższy, jest też przy niższych obrotach i "kura" jedzie jak fiat jeszcze "śpi". Co prawda nie citygo ale fabią z mpi miałem (nie)przyjemność jechać i to nie przyspieszało wcale.

Może katalogowych 11.4s do setki przy szerszych oponach nie ma, ale w zeszłym roku na 215/45R17 mieściłem się w 12 sekundach.

Napisano
Godzinę temu, Majkiel napisał:

 

Chyba do 50 km/h albo przy zmianie biegów przy 4000 obrotach na minutę. W Skodzie, moment obrotowy, choć znacznie niższy, jest też przy niższych obrotach i "kura" jedzie jak fiat jeszcze "śpi". Co prawda nie citygo ale fabią z mpi miałem (nie)przyjemność jechać i to nie przyspieszało wcale.

Może katalogowych 11.4s do setki przy szerszych oponach nie ma, ale w zeszłym roku na 215/45R17 mieściłem się w 12 sekundach.

 

Być może pomyliłem i to była wersja 75KM. W każdym razie niska waga i wąskie opony pomagają.

Dodatkowo pięciobiegowa skrzynia, podczas gdy w GPS VI bieg generalnie nie służył do przyspieszania i jego wbicie poniżej 160km/h oznaczało koniec zwiększania prędkości.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.