Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy


Miromat

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednio miałem samochód w kolorze srebrnym. Miałem zwykły tani bagażnik (belki), który nawet jak zostawił ryskę to nie było za bardzo jej widać. Teraz mam auto w kolorze czarnym. A na czarnym widać każdą ryskę, każdy brud. Czy jest jakiś bagażnik, którego mocowanie (łapy) nie pozostawia śladów na lakierze? Ktoś ma doświadczenie z czarnym kolorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Miromat napisał:

Poprzednio miałem samochód w kolorze srebrnym. Miałem zwykły tani bagażnik (belki), który nawet jak zostawił ryskę to nie było za bardzo jej widać. Teraz mam auto w kolorze czarnym. A na czarnym widać każdą ryskę, każdy brud. Czy jest jakiś bagażnik, którego mocowanie (łapy) nie pozostawia śladów na lakierze? Ktoś ma doświadczenie z czarnym kolorem?

 

No ale jak łapy dotykają blachy to wtedy są jeszcze gumowe podkładki. Nie znam bagażnika, gdzie blacha do blachy przylega bez jakiejś gumowej osłony pomiędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎25‎.‎04‎.‎2019 o 14:36, Miromat napisał:

Poprzednio miałem samochód w kolorze srebrnym. Miałem zwykły tani bagażnik (belki), który nawet jak zostawił ryskę to nie było za bardzo jej widać. Teraz mam auto w kolorze czarnym. A na czarnym widać każdą ryskę, każdy brud. Czy jest jakiś bagażnik, którego mocowanie (łapy) nie pozostawia śladów na lakierze? Ktoś ma doświadczenie z czarnym kolorem?

 

Przeciez mocowanie glownie zależy od modelu auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2019 o 14:36, Miromat napisał:

Poprzednio miałem samochód w kolorze srebrnym. Miałem zwykły tani bagażnik (belki), który nawet jak zostawił ryskę to nie było za bardzo jej widać. Teraz mam auto w kolorze czarnym. A na czarnym widać każdą ryskę, każdy brud. Czy jest jakiś bagażnik, którego mocowanie (łapy) nie pozostawia śladów na lakierze? Ktoś ma doświadczenie z czarnym kolorem?

 

Niestety ślady po stopkach zostają.

Ja jeżdżę latem z rowerami a zima  z trumna.

 

Zrobilem fotkę. Auto czarne.

Widac zmatowienie.

 

Bagażnik Thule, auto Mitsubishi Lancer.

0EA4EDDA-EC89-4EE3-AC66-10BCDE1811BC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AstraC napisał:

@kravitz a folii bezbarwnej grubej dać?

 

Pewnie można, ale jakos nie lubie różnych szkiełek ochronnych i kondomów ;)

 

Folia naklejona wyglada już na starcie ochydnie. Mam trzymać auto dla następnego właściciela? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kravitz napisał:

 

Pewnie można, ale jakos nie lubie różnych szkiełek ochronnych i kondomów ;)

 

Folia naklejona wyglada już na starcie ochydnie. Mam trzymać auto dla następnego właściciela? ;)

Bardziej, żeby rdza nie wyszła jak lakier się uszkodzi/peknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 26.04.2019 o 21:26, kravitz napisał:

 

Niestety ślady po stopkach zostają.

Ja jeżdżę latem z rowerami a zima  z trumna.

 

Zrobilem fotkę. Auto czarne.

Widac zmatowienie.

 

Bagażnik Thule, auto Mitsubishi Lancer.

0EA4EDDA-EC89-4EE3-AC66-10BCDE1811BC.jpeg

naklej w to miejsce folie laminat. Temat rozwiaze w znacznym stopniu. Folia oczywiscie do usuniecia kiedys, najlepiej wymienic co pol roku

Albo zaloz relingi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.