Skocz do zawartości

Domy z dykty


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.04.2019 o 00:00, PawelWaw napisał:

Myslicie ze do stanu zamkniętego da rade w 100k ?

wątpliwe, kuzyn od jesieni szukał ekipy i nie dość, że jest mało wolnych to jeszcze mają pomysły typu płacenie za dniówkę bez normy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ozarek napisał:

wątpliwe, kuzyn od jesieni szukał ekipy i nie dość, że jest mało wolnych to jeszcze mają pomysły typu płacenie za dniówkę bez normy...

 

dlatego ostatnie dwa lata i obecnie nazywane będą złotą erą budownictwa :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2019 o 09:34, Ozarek napisał:

wątpliwe, kuzyn od jesieni szukał ekipy i nie dość, że jest mało wolnych to jeszcze mają pomysły typu płacenie za dniówkę bez normy...

 

 

Miałem kiedyś taki układ z ekipą 5 osób  i było całkiem OK.

Oni się nie opitalali, w piątek kasa. Gdybym liczył wg. cennika wykonanych prac, to wyszło by drożej.

Kluczem jest to, aby się nie opitalali. I na to wyjścia są dwa - kontrola lub zaufanie. Ja zaufałem + ustawiłem kamerę poklatkową celem kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.05.2019 o 01:44, maras77 napisał:

Kluczem jest to, aby się nie opitalali. I na to wyjścia są dwa - kontrola lub zaufanie. Ja zaufałem + ustawiłem kamerę poklatkową celem kontroli.

wiesz ja mam wątpliwości. Mowa o wiosce gdzie wiedzą, że alternatyw brak. Nadzór to nie problem bo to jest formalnie rozbudowa obecnego domu (doklejone) także cały czas ktoś jest i patrzy na ręce (monitoring na działce też jest, dołożenie kamery patrzącej na budowę to nie problem). Niemniej jednak jak nie masz w umowie normy/wymiaru to ciężko to egzekwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.