Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

3 typy 5-10-15

Featured Replies

Napisano

Jako, że sprzedałem jeepa zaczynam ślęczeć nad ogłoszeniami. Ustawiłem sobie 3 budżety 5, 10 lub 15 tys zł.

Auto będzie na 1-2 lata jazdy. Przebiegi krótkie, rocznie jakieś 8tys km.

 

Wymagania co do auta

- Chciałbym kombiaka albo coś pakownego jak partner itd.

- auto w miarę łatwo odsprzedawalne

- nie jakieś drogie w naprawach, takie leciwe autka zawsze mają coś do zrobienia (poprzedni właściciel zostawia coś dla nowego zawsze) więc bez jakiś wielkich kosztów podwajających cenę...

- może być diesel jeśli zniesie krótkie odcinki, ale spalanie, osiągi, kultura pracy to bez znaczenia

-z wyposażenia to klima, bardziej z racji tego że łatwiej to sprzedać potem

 

Podajcie swoje typy model, silnik w tych kwotach. Może jakiś nowy pomysł będzie lepszy niż moje ;) 

 

 

Napisano

Duże kombi w kategorii 5-10-15 = Mondeo.

Napisano
6 godzin temu, ZUBERTO napisał:

Duże kombi w kategorii 5-10-15 = Mondeo.

A trochę mniejsze - Opel Astra

Napisano
  • Autor
Duże kombi w kategorii 5-10-15 = Mondeo.
Za 5 lub 10 to jest ta generacja rdzewiejąca. Nie wiem czy nie będzie tego ciężej opchnac. Za 15 zaczyna się nowa ale raczej tylko diesle i mocno zjechane.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Napisano
  • Autor
A trochę mniejsze - Opel Astra
Tutaj myślałem o astrze 3. 2 już takie muzeum trochę... . Blacha też lepsza

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Napisano

Astra J w okolicy 15 i można zamknąć wątek. Chyba @kox ma jakąś perełkę na sprzedaż nawet.

Napisano
  • Autor
Astra J w okolicy 15 i można zamknąć wątek. Chyba [mention=180789]kox[/mention] ma jakąś perełkę na sprzedaż nawet.
J z m32... Nieee

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Napisano
W dniu 23.01.2021 o 11:04, format napisał:

Astra J w okolicy 15 i można zamknąć wątek. Chyba @kox ma jakąś perełkę na sprzedaż nawet.

Perełki to panie drożej chodzą.. także poza skalą jestem ;)

za 15 to moge Fabie 2010/2011 sprzedać w kombiku ;)

Napisano
On 1/23/2021 at 11:36 AM, bielaPL said:

J z m32... Nieee

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Ale H też miała.

Ja bym brał Omege 3.2 V6. Stary fajny wygodny złom. ;) Albo Vectra C 3.2 V6.

Napisano
W dniu 22.01.2021 o 08:24, bielaPL napisał:

Wymagania co do auta

- Chciałbym kombiaka albo coś pakownego jak partner itd.

- auto w miarę łatwo odsprzedawalne

- nie jakieś drogie w naprawach, takie leciwe autka zawsze mają coś do zrobienia (poprzedni właściciel zostawia coś dla nowego zawsze) więc bez jakiś wielkich kosztów podwajających cenę...

- może być diesel jeśli zniesie krótkie odcinki, ale spalanie, osiągi, kultura pracy to bez znaczenia

-z wyposażenia to klima, bardziej z racji tego że łatwiej to sprzedać potem

 

Podajcie swoje typy model, silnik w tych kwotach. Może jakiś nowy pomysł będzie lepszy niż moje ;)

 

A może Croma?

Napisano
  • Autor
 
A może Croma?
Nie no już bravo mi wystarczy :)

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • 4 miesiące później...
Napisano
  • Autor
W dniu 22.01.2021 o 08:24, bielaPL napisał:

Jako, że sprzedałem jeepa zaczynam ślęczeć nad ogłoszeniami. Ustawiłem sobie 3 budżety 5, 10 lub 15 tys zł.

Auto będzie na 1-2 lata jazdy. Przebiegi krótkie, rocznie jakieś 8tys km.

 

Wymagania co do auta

- Chciałbym kombiaka albo coś pakownego jak partner itd.

- auto w miarę łatwo odsprzedawalne

- nie jakieś drogie w naprawach, takie leciwe autka zawsze mają coś do zrobienia (poprzedni właściciel zostawia coś dla nowego zawsze) więc bez jakiś wielkich kosztów podwajających cenę...

- może być diesel jeśli zniesie krótkie odcinki, ale spalanie, osiągi, kultura pracy to bez znaczenia

-z wyposażenia to klima, bardziej z racji tego że łatwiej to sprzedać potem

 

Podajcie swoje typy model, silnik w tych kwotach. Może jakiś nowy pomysł będzie lepszy niż moje ;) 

 

 

 

I zmieniły się założenia ;] jako że jutro odbieram nową kie ceed w kombiaku założenia paki już nieaktualne

budżet około 15k +5k ewentualnie jak coś fajnego

 

-coś fajnego "jeszcze wygladajacego"

-w miare odporne na rudą

-z terenówek ciężko w tym budżecie coś ciekawego znaleźć także odpuszczam ten segment, może sedan teraz?

-bmw e46 lub e90 - bejcy jeszcze nie miałem więc trochę korci spróbować jak to jest

-passat b6 z 2.0 fsi?

-a4 b6

 

tak sobie wymyśliłem, coś byście dorzucili ciekawego do tego?

Napisano
W dniu 27.05.2021 o 09:54, bielaPL napisał:

 

I zmieniły się założenia ;] jako że jutro odbieram nową kie ceed w kombiaku założenia paki już nieaktualne

budżet około 15k +5k ewentualnie jak coś fajnego

 

-coś fajnego "jeszcze wygladajacego"

-w miare odporne na rudą

-z terenówek ciężko w tym budżecie coś ciekawego znaleźć także odpuszczam ten segment, może sedan teraz?

 

 

Jak już nie kombi, to może ciut mniejszy Abarth albo jakiś Swift Sport czy Astra GTC?

Albo do kompletu trzydrzwiową  Kię Cee'd ;) 

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.