Skocz do zawartości

zakup auta do miasta na krótkie odcinki


sebsad7285

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, mPh napisał:

możliwe, ja mocno wymagający nie jestem, radia słucham na pełen regulator więc zagłuszam hałas ;) 

Najpierw się przejdź dłużej niż 5 minut, bo sporo osób mówiło tak jak Ty i potem było niezadowolonych. Ja od razu słyszałem, że jest głośniej  ale myślałem, że się przyzwyczaję. No i skończyło się na wyłożeniu wszystkiego matami i pianką kauczukową i teraz jest "znośnie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Koonrad said:

Ale silnik mazdy to też trochę wynalazek, a że mowa o aucie 5letnim 

 

Ten zwykly Skyactive-G to w zasadznie klasyczny silnik z lancuchem rozrzadu.

Ma co prawda wtrysk bezposredni, wiec do LPG tak srednio, ale ludzie tez jakos gazuja.

Od roku przegladam forum Mazdy i nie widzialem chyba ani jednego tematu odnosnie problemow z tym silnikiem a montowany jest od 2012 roku.

Tak czy owak nie namawiam bo zrobilem dopiero 20kkm+, tylko podaje jako alternatywe ;] 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, pejus1982 said:

 Jakie masz średnie spalanie?

 

Od poczatku wychodzi 7.8l z 20kkm, ale wiekszosc jazdy to trasy (glownie A i S).

Teraz bylem na urlopie w Slowenii to spalila rekordowo malo. 

Z 3kkm wyszlo 6.8 ale spokojna jazda zgodnie z ograniczeniami (110-130km/h).

Przy szybszej jezdzie po autostradzie 140-150km/h to juz 9-10 trzeba liczyc.

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2021 o 14:08, sebsad7285 napisał:

auto klasy segmentu C ponieważ dwójka dzieci jest.  Nie jest tak że dzień w dzień 3 km i koniec tak to bym robił w rok może 2.000 km😆 w rok.,  wiadomo sklepy , jakieś atrakcje w mieście itp ale głównie miasto czasem w tygodniu do rodzinki 20 km poza miastem i oprócz tego 2-3 razy w roku wakacje itp ....  przychylam się jednak do hybrydy raczej mam lekka nogę ....

Auris mi się podoba a i opinie o hybrydzie przychylne ...

Skoro pug był ok

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-308-peugeot-308-sw-1-2-benzyna-pierwszy-wlasciciel-maly-przebieg-ID6DQxx6.html#181a70985f

https://www.otomoto.pl/oferta/peugeot-308-peugeot-308-sw-ID6DUt0C.html#181a70985f

 

Ewentualnie trochę wygodniej

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-jeden-wlasciciel-salon-polska-niski-przebieg-serwis-w-aso-ID6DZ6vN.html#181a70985f

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.