Skocz do zawartości

5 kkm z Golfem 8


awruK

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz sprawdź zwykła octe, nie phev'a

Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka

640. Jest dobrze ale chyba większość C obecnie daje po 600l w bagażniku w kombi.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bielaPL napisał:

640. Jest dobrze ale chyba większość C obecnie daje po 600l w bagażniku w kombi.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak, tylko octavii jest prawdziwe 640L, a nie jak w innych podwójnych podłogach, segretorach itd. Szczególnie kilka modeli kii tak, niby litry ok, ale trzeba wozik wózek czy inne walizki to jest słabiej, ale nie generalizuje, może komuś to pasuje.

Kiedyś prawie proceed'a kupowałem, ale bagażnik mi jest potrzebny, no i nie wyszło, bo niby 594L, ale ma "Sortownik pod podłogą bagażnika, schowek na roletę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TomekD000 napisał:

 

Tak, tylko octavii jest prawdziwe 640L, a nie jak w innych podwójnych podłogach, segretorach itd. Szczególnie kilka modeli kii tak, niby litry ok, ale trzeba wozik wózek czy inne walizki to jest słabiej, ale nie generalizuje, może komuś to pasuje.

Kiedyś prawie proceed'a kupowałem, ale bagażnik mi jest potrzebny, no i nie wyszło, bo niby 594L, ale ma "Sortownik pod podłogą bagażnika, schowek na roletę"

no koreańce chcieli zrobić płaską podłogę... i zrobili płytki bagażnik

osobiście wolałbym głębszy bez schowków a fotele rozkładane tak że się składa siedzisko i oparcie a nie tylko oparcie

no ale... w tej formie jest wygodnie na już ze dwa razy miałem problem z wysokością przedmiotów żeby to upchnąć

oczywiści można sortownik dosyć łatwo zdemontować... czekam aż się pojawi coś zastępczego do tego ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2022 o 12:02, komor napisał:

Insignii już nie ma w ofercie?

W cenniku widzę że jest objęta jakąś promocją ;l Powaliło ich już tymi cenami ;]

Insignia Sports Tourer

Od 163 500 zł, a jak zaczynasz konfigurować to od razu 200 +.

 

insygnia za od 163k :totalszok:

sto lat temu bralem wypasiona wersje biturbo za mniejsza kwote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

insygnia za od 163k :totalszok:

sto lat temu bralem wypasiona wersje biturbo za mniejsza kwote...

Jak ona sie pokazała,  pamietam konfigurowałem druga wersję wyposażenia w kombi i z calkiem fajnym wypasem wychodzila 125 tys z cennika, a z tabatem byla do wyrwania za jakieś 105

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

insygnia za od 163k :totalszok:

sto lat temu bralem wypasiona wersje biturbo za mniejsza kwote...

 

25 minut temu, Rado_ napisał:

Jak ona sie pokazała,  pamietam konfigurowałem druga wersję wyposażenia w kombi i z calkiem fajnym wypasem wychodzila 125 tys z cennika, a z tabatem byla do wyrwania za jakieś 105

 

Auta sukcesywnie drożały, a to co stało się przez ostatni rok to istna masakra rynku motoryzacyjnego.

BTW idę nakładać wosk na swoje, co by jeszcze 100 lat pojeździły i nie zgniły ;l

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Rado_ said:

Jak ona sie pokazała,  pamietam konfigurowałem druga wersję wyposażenia w kombi i z calkiem fajnym wypasem wychodzila 125 tys z cennika, a z tabatem byla do wyrwania za jakieś 105

 

Problem jest taki, ze z cennikow czesto powylatywaly tansze wersje i napedy.

Teraz jak chcesz Insignie to masz jeden silnik 2,0T i od razu startujesz z duzo wyzszego poziomu niz kilka lat temu z 1,5T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2022 o 07:53, bielaPL napisał:

no koreańce chcieli zrobić płaską podłogę... i zrobili płytki bagażnik

osobiście wolałbym głębszy bez schowków a fotele rozkładane tak że się składa siedzisko i oparcie a nie tylko oparcie

no ale... w tej formie jest wygodnie na już ze dwa razy miałem problem z wysokością przedmiotów żeby to upchnąć

oczywiści można sortownik dosyć łatwo zdemontować... czekam aż się pojawi coś zastępczego do tego ;) 

w 90-95% czasu to w bagażniku wozimy powietrze , ale jak potrzeba to te 2-3x w roku nie zaszkodzi mieć większy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.