Skocz do zawartości

Wycieraczki ?


MarcG

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bochumil napisał:

Nie tworzą się dziwne refleksy od światła latarni podczas jazdy nocą?

Niezależnie od pory dnia, widać je tylko w początkowej fazie, po naniesieniu preparatu. Po kilku cyklach pracy wycieraczek, warstwa staje się niewidoczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bochumil napisał:

Ja kupiłem ostatnio Bosch AeroTwin. Boscha jeszcze nie było okazji dobrze przetestować, jedynie po myjni, po której zebrały pięknie, bez dziwnych, irytujących dźwięków.

Zapodałem ostatnio komplet takich Boscha do Dacii... Owszem zbierają świetnie, nie skrzypią, nie skaczą, ale... No właśnie- jak 35 lat jeżdżę, tak nie miałem jeszcze wycieraczek, które w pozycji spoczynkowej generują dziwne świsto-grzechotania przy prędkościach powyżej 80 km/h. Nie wierzyłem w pierwszej chwili i musiałem na próbę wrócić do starych Renault- cisza. Gwizdki jakieś na zwierzęta tam w tych Boschach wmontowali czy ki diabeł? 😃

No gdybym nie jeździł w większości po mieście to bym toto wyciepał od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2022 o 10:04, mp79 napisał:

Niezależnie od pory dnia, widać je tylko w początkowej fazie, po naniesieniu preparatu. Po kilku cyklach pracy wycieraczek, warstwa staje się niewidoczna. 

Zapodałem raz jakąś niewidzialną wycieraczkę i nigdy więcej.

Niby działała jak należy, ale jak już użyłem wycieraczek to wkurzały mnie tłuste smugi.

Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ZUBERTO napisał:

Zapodałem raz jakąś niewidzialną wycieraczkę i nigdy więcej.

Niby działała jak należy, ale jak już użyłem wycieraczek to wkurzały mnie tłuste smugi.

Nigdy więcej

No właśnie nie wiem, czym ta "niewidzialna wycieraczka" się różni od silikonu, bo nie stosowałem. Silikon przez przypadek ujawnił swoje dodatkowe zalety, bo akurat dysponuję takim preparatem, i byłem ciekaw, czy da się tym odświeżyć gumę w wycieraczkach. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, czym ta "niewidzialna wycieraczka" się różni od silikonu, bo nie stosowałem. Silikon przez przypadek ujawnił swoje dodatkowe zalety, bo akurat dysponuję takim preparatem, i byłem ciekaw, czy da się tym odświeżyć gumę w wycieraczkach.
Niewidzialna jest dobra na jazdę autostradą w deszczu. Jest wtedy zajefajna, do miasta się nie nadaje.



Wysłane z mojego xyz76543 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.