Skocz do zawartości

KzAK. Lampka warsztatowa LED


jakubek

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moja lampka uległa samozagładzie szukam następcy.

Ma być LED na akumulator z możliwością ładowania oraz pracy podczas ładowania.

Obecna miała z czoła 5 diod orać po rozciągnięciu kilkanaście.Wolalbym aby nie miała ruchomych części bo to powodowało braki kontaktu i świecenia lampki.

Interesuje mnie coś solidnego dobrze wykonane żeby zaraz się nie rozpadło.Używane będzie sporadycznie więc i cena odpowiednia.

Czy ktoś używa takiej lampki może coś polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jakubek napisał(a):

Ponieważ moja lampka uległa samozagładzie szukam następcy.

Ma być LED na akumulator z możliwością ładowania oraz pracy podczas ładowania.

Obecna miała z czoła 5 diod orać po rozciągnięciu kilkanaście.Wolalbym aby nie miała ruchomych części bo to powodowało braki kontaktu i świecenia lampki.

Interesuje mnie coś solidnego dobrze wykonane żeby zaraz się nie rozpadło.Używane będzie sporadycznie więc i cena odpowiednia.

Czy ktoś używa takiej lampki może coś polecić ?

ja mam taka
https://www.castorama.pl/lampa-led-diall-warsztatowa-280-l-ladowarka-id-1038157.html
ale nie wiem czy mozna jej uzywac podczas ladowania
w kazdym razie pozostale warunki spelnia. Raz mi upadla z jakich 3-4 metrow na podloge i nic jej sie nie stalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką od roku i używam jej często. Bateria nie trzyma mega długo, ale mi wystarczy. Lekka, mocna i w cholere tania, więc można wziąć i 3 sztuki. 

https://www.jula.pl/catalog/elektryka-i-oswietlenie/oswietlenie/oswietlenie-techniczne/lampy-robocze/zasilana-akumulatorowo-lampa-robocza-led-016210/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Olas1 napisał(a):

Mam taką od roku i używam jej często. Bateria nie trzyma mega długo, ale mi wystarczy. Lekka, mocna i w cholere tania, więc można wziąć i 3 sztuki. 

https://www.jula.pl/catalog/elektryka-i-oswietlenie/oswietlenie/oswietlenie-techniczne/lampy-robocze/zasilana-akumulatorowo-lampa-robocza-led-016210/

 

Kupiłem podobną i przerobiłem na 12V. Jak coś robię przy aucie, to wiem, że prądu nie zabraknie i świeci ile trzeba.

 

Do sporadycznego używania może lepiej lampkę na zwykłe baterie, bo akumulatorki nie lubią bezczynności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to i na 230v by wystarczyła z dłuższym przewodem ale taka akumulatorowa to bierzesz z półki i gotowa do działania .Nie musisz podpinać pod prąd , kabel się nie plącze i jak auto obejść to tez nie ma problemu w przeciwieństwie do kabla.

Zatem wygodnictwo zwycięża.

Ta z Juli to za wielka jest. Miałem tego typu - https://www.lidl.pl/p/parkside-lampa-warsztatowa-akumulatorowa-1-sztuka/p100345829  ale się mechanizm rozsuwania popsuł akumulator Ni-Cd osiągnął kres życia i lampa do kosza.Miała z 6-7 lat.

Szukam czegoś podobnego ale nie rozsuwanego i z akumulatorem Li-On

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2022 o 12:56, bengamin napisał(a):

Świeci jak szalona

Mam taką była za 99 zeta w jakiejś promocji więc się skusiłem. Działa, ale określenie świeci jak szalona jest mocno na wyrost. W sumie jestem trochę rozczarowany tym zakupem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2022 o 06:23, ccLot napisał(a):

Mam taką była za 99 zeta w jakiejś promocji więc się skusiłem. Działa, ale określenie świeci jak szalona jest mocno na wyrost. W sumie jestem trochę rozczarowany tym zakupem.

 

 

Bo jest problem, spora część to podróbki które świecą słabiej niż oryginał. Znajomy też kupił okazyjnie na Allegro, cieszył się że złapał promocje. Też nie był zachwycony świeceniem ale jak porównaliśmy jego z moją to widać jest różnicę w jakości wykonania i jasności świecenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.