Skocz do zawartości

Dołożenie pilota do centralnego zamka


Mr_Hyde

Rekomendowane odpowiedzi

Mam centralny z kluczyka i chciałbym dołożyć sobie pilota. Pytanie czy dokupienie centralki z pilotami i umiejscowienie jej drzwiach plus podpięcie kabli załatwi sprawę czy jednak to bardziej skomplikowane. Ktoś przerabiał taki temat samodzielnie?? 

Myślałem o takiej centralce : https://allegro.pl/oferta/sterownik-zamka-centralnego-migacze-szyby-2x-pilot-11216992086

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mr_Hyde napisał(a):

Mam centralny z kluczyka i chciałbym dołożyć sobie pilota. Pytanie czy dokupienie centralki z pilotami i umiejscowienie jej drzwiach plus podpięcie kabli załatwi sprawę czy jednak to bardziej skomplikowane. Ktoś przerabiał taki temat samodzielnie?? 

Myślałem o takiej centralce : https://allegro.pl/oferta/sterownik-zamka-centralnego-migacze-szyby-2x-pilot-11216992086

Ja robilem w dwoch autach-w Alto poszlo bez problemu,natomiast w Mazdzie 323 poddalem sie bo tam bylo odwrotne sterowanie sygnalem i zrobil to mechanik samochodowy.Ale ogolnie prosta robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Mr_Hyde napisał(a):

Mam centralny z kluczyka i chciałbym dołożyć sobie pilota. Pytanie czy dokupienie centralki z pilotami i umiejscowienie jej drzwiach plus podpięcie kabli załatwi sprawę czy jednak to bardziej skomplikowane. Ktoś przerabiał taki temat samodzielnie?? 

Myślałem o takiej centralce : https://allegro.pl/oferta/sterownik-zamka-centralnego-migacze-szyby-2x-pilot-11216992086

Najlepiej podłączyć się do centralki/sterownika/przekaźnika centralnego zamka (bo jeśli jest centralny z kluczyka to auto takie coś  posiada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mr_Hyde napisał(a):

Mam centralny z kluczyka i chciałbym dołożyć sobie pilota. Pytanie czy dokupienie centralki z pilotami i umiejscowienie jej drzwiach plus podpięcie kabli załatwi sprawę czy jednak to bardziej skomplikowane

Jak już wcześniej pisali-prosta robota o ile ogarniasz elektrykę.

Centralki nie montuj w drzwiach.Zamoknie.

Jeśli jest oryginalny centralny to musisz ustalić jak jest sterowany i dopasować sposób jego podłaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Filipfm napisał(a):

Nie wiem jak w innych markach ale np w Hondzie zeby to zadzialalo trzeba bylo dokladac jeszcze silownik w drzwiach kierowcy, bo przy zalozeniu ze tam sa zamykane drzwi z kluczyka, nie bylo silownika. 

W normalnych samochodach nie trzeba, mozna nawet zamknąć auto kluczykiem od strony pasażera:phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Corsy D, którą miałem wystarczyło kupić ori/klon kluczyk z pilotem i dało się go bez problemu doprogramować. 

Fabrycznie wyjechała z centralnym z zamka w klamce. 

Edytowane przez rostex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, volf6 napisał(a):

W normalnych samochodach nie trzeba, mozna nawet zamknąć auto kluczykiem od strony pasażera:phi:

 

W Hondzie tez juz nie trzeba bo od ponad 20 lat nawet bidawersje maja cz z pilotem ;)

Chodzilo o fakt, ze nie zawsze wystarczy dolozyc centralke pilota. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rostex napisał(a):

Do Corsy D, którą miałem wystarczyło kupić ori/klon kluczyk z pilotem i dało się go bez problemu doprogramować. 

Fabrycznie wyjechała z centralnym z zamka w klamce. 

Ja u żony w corsie D kupiłem moduł z pilotami 3 kanałowymi. Wlutowałem się w wiązkę nad pedałami i z pilota miała otwieranie drzwi i klapy bagażnika.

Cena to całe 50 PLN z allegro - myślę że taniej niż klucz i programowanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Camel napisał(a):

Ja u żony w corsie D kupiłem moduł z pilotami 3 kanałowymi. Wlutowałem się w wiązkę nad pedałami i z pilota miała otwieranie drzwi i klapy bagażnika.

Cena to całe 50 PLN z allegro - myślę że taniej niż klucz i programowanie :) 

I miałeś dodatkowy pilot przy kluczyku, a ja oryginalny scyzor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rostex napisał(a):

I miałeś dodatkowy pilot przy kluczyku, a ja oryginalny scyzor.

co fakt to fakt, ale ze 2 zbiorniki paliwa w kieszeni. Im jestem starszy tym dziwniej postrzegam świat 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.