Skocz do zawartości

Opona -śmietnik?


aviator

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jaruga napisał(a):

Ja bym tutaj nie rozgraniczał miasto-poza. W miejskim ruchu jeden metr drogi hamowania mniej też może bardzo zmienić Twoją sytuację. Tym bardziej że zaskakujące sytuacje i awaryjne hamowania w mieście zdarzają się częściej. 

Bardziej chodziło mi o to, żeby nie "latać" na tej oponie po 180 na niemieckich autostradach w kontekście wcześniejszej wypowiedzi kolegi 

 

W dniu 22.04.2023 o 13:48, aviator napisał(a):

Jeździ się na nich dalej bezproblemowo, tylko te spękania,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patryk SL napisał(a):

Fajnie, ze sa takei osoby jak Ty, ktore maja takie nastawienie do tematu i sa swiecie przekonane o tym i innego faktu absolutnie nie dopuszczaja do siebie, bo im swiatopoglad runie w gruzach. JA na szczescie jestem inny, wynika to i z wieku i z eksperymentow [...]

 

Ja nie zamierzam prowadzić żadnych eksperymentów, częściej pompować itd., ponieważ chcę jeździć bezpiecznie, wygodnie i przewidywalnie. To o czym m pisałem to nie jest żaden światopogląd, tylko doświadczenie zebrane przez dziesiątki lat wiele tysięcy kilometrów (po milionie przestałem liczyć ;]). Nikomu nie dam rady "jeździc, pompować, będzie dobrze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, futrzak napisał:

 

Ja nie zamierzam prowadzić żadnych eksperymentów, częściej pompować itd., ponieważ chcę jeździć bezpiecznie, wygodnie i przewidywalnie. To o czym m pisałem to nie jest żaden światopogląd, tylko doświadczenie zebrane przez dziesiątki lat wiele tysięcy kilometrów (po milionie przestałem liczyć ;]). Nikomu nie dam rady "jeździc, pompować, będzie dobrze"...

 

Nie zamierzam sie licytowac ile przejechalem i w jaki sposob. 

 

Po prostu mam na ten temat inne zdanie i mysle, ze obydwoje po prostu beudiemy musieli na swoj sposob z tym zyc.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Patryk SL napisał(a):

Nie zamierzam sie licytowac ile przejechalem i w jaki sposob.  

 

Skoro padło stwierdzenie i "światopoglądzie" oraz: " wynika to i z wieku i z eksperymentow jakie w swoim zyciu przeprowadzilem na drogach"...

Skoro tak, to uznałem za stosowne wskazać, że w moim przypadku wypowiedzi są oparte na latach doświadczeń i kilometrach zrobionych różnymi samochodami. Wcześniej też twierdziłeś, że "To jednak nie lezy w polityce form ani produkujacych ani sprzedajacych te gumy. ", co też wskazałem jako fałszywe założenie w próbach "intepretacji" tego co napisałem. 

 

39 minut temu, Patryk SL napisał(a):

Po prostu mam na ten temat inne zdanie i mysle, ze obydwoje po prostu beudiemy musieli na swoj sposob z tym zyc.  :]

 

Dla mnie zwyczajnie dorabiasz ideologię i bawisz się w teoretyzowanie. Nikomu nie doradzę jazdy na starej oponie "bo można pompować, jeździć na starej oponie" itd.

 

BTW - jesteś kobietą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, futrzak napisał:

Dla mnie zwyczajnie dorabiasz ideologię i bawisz się w teoretyzowanie. Nikomu nie doradzę jazdy na starej oponie "bo można pompować, jeździć na starej oponie" itd.

 

BTW - jesteś kobietą? 

 

Nic nie dorabiam, co najwyzej dopasowuje lajf do moich wlasnych realiow.

 

Taaaaaaaaaa, Wagner jestem :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, arek_m napisał(a):

Dziś zrobiłem foty tych opon tył 2515r i przód 1517r

tył.jpg

tył2.jpg

p.jpg

p2.jpg

 

Dunlop SP Sport Bluresponse? Będę chyba sprzedawał po 2 sezonach (kupione 2021) - miały być super ciche i w ogóle, a fajnie było w pierwszym sezonie, w drugim tak fajnie nie było. Leżą w garażu, jak znajdę chwilę to zrobię zdjęcie jak wyglądają. Zmienione na Michelin CC2 - lepsza trakcja, ciut głośniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.