Skocz do zawartości

Zostałem bohaterem we własnym garażu


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie aspiruję to tytułu panicza to jeżdżę 12 letnim samochodem. Sprzedać szkoda, bo się nie psuje, więc póki co cały czas mi towarzyszy. Ponadto jestem stary (50+) więc wolę tradycyjne kokpity z przyciskami i gałkami zamiast ustawiania wszystkiego smyraniem po ekranie.

Niemniej w dłuzszych trasach ze względu na wzrok przydałby się  większy wyświetlacz niż na telefonie.

Nie chciałem zakładać radia z androidem, więc zmajstrowalem takie coś: Stary tablet Samsung, dwa uchwyty magnetyczne z Temu za 5PLN/szt, launcher Agama ze sklepu Google za 15PLN i mam ładny ekranik. 

Bateria wytrzymuje koło 10h włączonego ekranu, więc nawet nie trzeba podłączać kabli, wystarczy że naladuję go przed wyjazdem. Tablet na dwóch uchwytach trzyma się jak wściekły, nie martwię się też o przegrzewanie, bo zawsze mogę ma niego klimą podmuchać ;] nie zasłania też małego ekraniku kompa i kamerki cofania.

 

Parowanie bluetooth dwóch urządzeń działających a jednocześnie przebieglo bezproblemowo. Tablet ustawiony na przesyłanie dźwięku, telefon na rozmowy. 

Internet można udostępnić ze smarka, albo kupić prepaida (tablet ma LTE). 

Ekran jednym ruchem mogę ściągnąć i zabrać ze sobą. Będzie pan zadowolony ;]

 

20240303_135838.jpg.1e1e149808439d346273764cc263b95a.jpg

 

20240303_140440.jpg.468d19da9952e9b93bb09d9bc32d09aa.jpg

 

20240303_141708.jpg.79cbe8e173fbf87a2a437b6a774a4be4.jpg

 

20240303_142349.jpg.f1fd142130cb75cb311e6f56780985b2.jpg

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Herbatnik napisał(a):

Nie chciałem zakładać radia z androidem, więc zmajstrowalem takie coś: Stary tablet Samsung, dwa uchwyty magnetyczne z Temu za 5PLN/szt, launcher Agama ze sklepu Google za 15PLN i mam ładny ekranik. 

 

No ładny :ok:

Zobaczymy latem jak będziesz chciał skorzystać z tych wylotów powietrza co je zasłoniłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 13:27, open napisał(a):

 

No ładny :ok:

Zobaczymy latem jak będziesz chciał skorzystać z tych wylotów powietrza co je zasłoniłeś ;)

 

Będą chłodziły tablet ;]

Bo ja i tak ich nigdy nie używałem bo się zaziebialem jak na mnie dmuchało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.