Skocz do zawartości

Enzo Ferrari


bogas

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, bogas napisał(a):

Jeszcze ciepły materiał.

 

 

Oglądałem, fajny odcinek. Jakbym miał się czegoś czepić to tego, że rzeczywiście czuć, iż możnaby jeszcze długo opowiadać a jednak materiał się kończy i jest już tylko zachęta do zakupu książki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Igorek napisał(a):

Oglądałem, fajny odcinek. Jakbym miał się czegoś czepić to tego, że rzeczywiście czuć, iż możnaby jeszcze długo opowiadać a jednak materiał się kończy i jest już tylko zachęta do zakupu książki

 

No bo to temat rzeka.

Sam miałem AR, nową z salonu.

Temat rozrusznika, alternatora i multiaira jest mi znany ;]

Wszystkie te podzespoły były produkcji niemieckiej ;]

 

Patrz wątek na HP o alfie za 1,2Mpln ;)

 

Gdyby mnie było stać-byłaby w garażu jako jedna z wielu 👍

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bogas napisał(a):

 

No bo to temat rzeka.

Sam miałem AR, nową z salonu.

Temat rozrusznika, alternatora i multiaira jest mi znany ;]

Wszystkie te podzespoły były produkcji niemieckiej ;]

 

Patrz wątek na HP o alfie za 1,2Mpln ;)

 

Gdyby mnie było stać-byłaby w garażu jako jedna z wielu 👍

 

 

Dziwne jest trochę że te same niemieckie podzespoły w VW już się nie psuły...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

Dziwne jest trochę że te same niemieckie podzespoły w VW już się nie psuły...

Jesteś w stanie wskazać VW z multiairem lub takimi samymi alternatorami czy rozrusznikami? Czy powielanie bzdur będziesz również rozpowszechniał na MK?

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Igorek napisał(a):

Jesteś w stanie wskazać VW z multiairem lub takimi samymi alternatorami czy rozrusznikami? Czy powielanie bzdur będziesz również rozpowszechniał na MK?

 

Poza tym, Janusz, który przesiadł się z Fiata do VAGiny nie przyzna się, że mu się auto psuje. Potwarz i wstyd przed somsiadem. I tak powstał mit bezawaryjnych, niemieckich aut :phi:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bochumil napisał(a):

 

Poza tym, Janusz, który przesiadł się z Fiata do VAGiny nie przyzna się, że mu się auto psuje. Potwarz i wstyd przed somsiadem. I tak powstał mit bezawaryjnych, niemieckich aut :phi:

 

Dlatego po przesiadce z Fiata na cokolwiek innego ludzie potem znowu wracają po cichu do Fiata. Bardzo po cichu, żeby nie było widać ani na ulicach ani na wynikach sprzedaży ;]

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wladmar napisał(a):

 

Dlatego po przesiadce z Fiata na cokolwiek innego ludzie potem znowu wracają po cichu do Fiata. Bardzo po cichu, żeby nie było widać ani na ulicach ani na wynikach sprzedaży ;]

 

Raczej idą w japończyki. Czasami zaliczają po drodze francuzy i koreańczyki. Nie zawsze bez przygód 😜

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe?
Zapomnij w tym roku. Zamówienia zbierają na przyszły
 
Na nowe mnie nie stać :phi: A co do włoskich aut. Mam już czwarte. Nie narzekam. Ale ja wybieram bezpieczne opcje, a nie wynalazki, w których o awariach aż huczy w internetach (patrz Multiair). W Alfie robiłem ostatnio... odprysk na szybie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.