Skocz do zawartości

Clio z LPG na dojazdy do pracy


cumel

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, marcin_szary napisał(a):

kupowanie uzywki kilkuletniej zamiast nowego, to juz zalezy od potrzeb i widzimisie. im prostsze auto tym korzysc uzywki moze byc wieksza, im bardziej skomplikowane tym mniej

im prostsze auto tym różnica między nowym a kilkuletnią używką jest mniejsza i oszczędności też mniejsze... także na dwoje babka wróżyła ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcG napisał(a):

A jakich porad oczekujesz od miejscowych mechaników, że masz kupić nowy samochód z paroletnią gwarancją czy starego grata z dużym przebiegiem akurat do remontu za pare tysięcy ;]

Muszą chłopaki dbać o dopływ klientów czyli gotówki ;]

Nie popadajmy w paranoje ;] to moi koledzy i jestem ostatnią osobą na której mogą zarobić ;] Ot my sobie pomagamy, ja im pospawam, oni naprawią. Jakaś wódka czasami przy weekendzie i tak się nam na wsi życie toczy bezgotówkowo  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cumel napisał(a):

Nie popadajmy w paranoje ;] to moi koledzy i jestem ostatnią osobą na której mogą zarobić ;] Ot my sobie pomagamy, ja im pospawam, oni naprawią. Jakaś wódka czasami przy weekendzie i tak się nam na wsi życie toczy bezgotówkowo  :]

Taka mentalność mechaników. Co nowe to złe, dużo elektroniki, dużo bajerów i taka gadka. Każdy proponuje stare trupy zamiast nowego auta. Nowe to nowe👍

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danielpoz. napisał(a):

Taka mentalność mechaników. Co nowe to złe, dużo elektroniki, dużo bajerów i taka gadka. Każdy proponuje stare trupy zamiast nowego auta. Nowe to nowe👍

Najlepsze stare tdi z przebiegiem 0.5 mln km. Wystarczy tylko wymienić części eksploatacyjne wtryski, pompę, turbinę i wielomasę i będzie prawie jak nowy ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2024 o 21:52, cumel napisał(a):

Mam pomysł na zmianę auta.

Obecnie Giulietta 2.0 180KM. Do pracy i z powrotem mam 100km dziennie. Jako że alfa już wiekowa bo 2011 albo 12r.

Przeglądnąłem nowe do 100kzł i w sumie najbardziej to mi Clio z lpg się podoba ;]  Po dodaniu wyposażenia wychodzi mi 95kzł ;]

Tylko czy to 100KM pojedzie po S?  Jeździł ktoś?

Bo 80% mojej trasy jest po S. Więc 100KM może się okazać posranym pomysłem :] 

Jakieś pomysły do 100kzł  tylko bez pure-tech proszę a to pewnie z 70% ma pod maską ;]

Ja mam staruszka bo z tych nowszych z 2000r.  ;) 1.6 16V, ma to 107 koni i bez stresu można nawet po A ganiać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam staruszka bo z tych nowszych z 2000r.   1.6 16V, ma to 107 koni i bez stresu można nawet po A ganiać.

Nie można. Wstyd przed sąsiadem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2024 o 21:46, zenek111 napisał(a):

Nowa Dacia Duster 1.0 LPG z sensownym wyposażeniem to 90 koła:

https://cdn.group.renault.com/dac/pl/pdf/cenniki/duster-price.pdf.asset.pdf/df09c1b073.pdf

 

i captur z gazem po lifcie tez pdobne pieniadze, a lepiej chyba bedzie wykonczony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.