Napisano 2 godziny temu2 godziny Co teraz jest na topie jeśli chodzi o pastowanie/polerkę? Wcześniej miałem 3 fazową Menzernę, potem jakiś one step ZviZZer pod DA. Coś się zmieniło? Deszcz mi nie spływa z maski Edytowane 2 godziny temu2 godziny przez lucash
Napisano 19 minut temu19 min Jako że nie robię ani zawodowo, ani nawet często, to ultimate compound od megsaPonoć dobrą robotę robią pasty od 3d
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.