Skocz do zawartości

gtv lub coupe!


slawek1986

Rekomendowane odpowiedzi

> witam chce zakupic jedno z tych aut!narazie jestem bardziej

> przekonany ku fiacikowi coupe 2.0 16v albo alfa romeo gtv 2.0 16

> v!co byscie bardziej polecali i co jest mniej awaryjne jezdzil

> ktos czyms takim jak wrazenia pozdrawiam

jak Fiat Coupe to szukaj 2.0 20V Turbo 220 KM skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam chce zakupic jedno z tych aut!narazie jestem bardziej

> przekonany ku fiacikowi coupe 2.0 16v albo alfa romeo gtv 2.0 16

> v!co byscie bardziej polecali i co jest mniej awaryjne jezdzil

> ktos czyms takim jak wrazenia pozdrawiam

Kupilbym cos innego za te pieniadze.

Zadne z nich nie bedzie zachwycac tym jak jezdzi.

Jak Coupe to 20VT tylko IMO.

Nie wiem czemu wybor jest miedzy zlym a gorszym zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupilbym cos innego za te pieniadze.

> Zadne z nich nie bedzie zachwycac tym jak jezdzi.

> Jak Coupe to 20VT tylko IMO.

> Nie wiem czemu wybor jest miedzy zlym a gorszym

a moze jakies inne auto proponujesz oczywiscie w tej cenie i coupe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam chce zakupic jedno z tych aut!narazie jestem bardziej

> przekonany ku fiacikowi coupe 2.0 16v albo alfa romeo gtv 2.0 16

> v!co byscie bardziej polecali i co jest mniej awaryjne jezdzil

> ktos czyms takim jak wrazenia pozdrawiam

Kolega ma Coupe juz chyba 3-ci rok. Wiem ze przez ten okres wsadzil w niego kasy chyba tyle, za ile go kupil zlosnik.gif

Co nie zmienia faktu, ze kocha to auto i nie zamierza sprzedawac wink.gif

Ma 2.0 16V, naprawde super dzwiek silnika jak na 4 gary smile.gif

Ten silnik ma jakas wade. Nie potrafie dokladnie wyjasnic o co chodzi, bo sam nie wiem, ale podobno w jakis specyficznych sytuacjach olej sie moze cofnac, czy tez przestac dochodzic w jakies miejsca w silniku spineyes.gif

Auto ma w zasadzie tylko jedna zalete. Nie ma dupy ktora by sie nei obrocila za nim hehe.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli:

Fiat to tylko 2.0 20v, sam takiego szukam więc posiedziałem trochę w temacie. 1.8 to nieporozumienie w takim autku, starsze wersje silnika palą dużo za dużo. 2.0 16v jest za słaby i trudniej o części. W wersjach z turbinami nie wytrzymuje dół silnika. 2.0 20v były w hgt, croma, kappa i gdzieś tam jeszcze więc o części nie problem. Poza tym oferuje najlepszy stosunek osiągi/koszty utrzynamia

jeżeli:

GTV to jakaś v6. Najlepiej 2.5, bo utrzymanie 3.0 jest porównywalne z małym odrzutowcem. Też się kiedyś zastanawiałem nad AR ale rozmawiałem z kilkioma właścicielami i nie spotkałem ani jednego całkowicie zadowolonego z GTV'ki. Poza tym zagadka: "Dlaczego właściciele Alfa Romeo nie pozdrawiają się na drodze? .... bo już rano widzieli się w serwisie" jest całkowicie zgodna z prawdą. Co nie zmienia faktu, że autko jest śliczne i nadal bardzo mi się podoba. Zresztą AR nie kupuje się "głową" tylko "sercem" smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym miec Bracie taki problem... serduszka.gif

Alfa Romeo GTV vs /F/I/A/T/ Coupe serduszka.gif

Szukajac samochodu dla siebie... popatrz mu w oczy... jesli sie do Ciebie usmiecha... nie jest zmeczone z wygladu... traktuj go powaznie... jako potencjalnego przyjaciela [/F/I/A/T/], przyjacilke [Alfa]. Zainteresuj sie jego/jej historia. Wyciagnij wszystkie fakty z jej/jego przeszlosci... nawet tych, ktore moglby byc dla niego.niej wstydliwe. Jesli powie Ci o nich otwarcie, nie bedzie krecic... wybacz. O ile dasz rade. Jesli nie... ze lza w oku szukaj... trafisz na tego jednego - ta jedyna.

Tego Ci zycze! devil.gif

Alfa jest kokieteryjna... zalotna... agresywna... a w czarnej sukience z czerwona skora we wnetrzu jest boginia...

/F/I/A/T/ to sportowiec z zamilowania...

Obydwoje bym chcial widziec na swoim podworku... vibra.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcialbym miec Bracie taki problem...

Napisal, ze mysli o kupnie, a nie, ze kupil - Wiec jeszcze problemu nie ma zlosnik.gif

> Alfa Romeo GTV vs /F/I/A/T/ Coupe

Tzw bad vs. worse

> Alfa jest kokieteryjna... zalotna... agresywna... a w czarnej

> sukience z czerwona skora we wnetrzu jest boginia...

Kaprysne suczydlo z duzym przelotem, ktora musi smigac na kosztowne zastrzyki z botoxu bo w najmniej spodziewanym momencie dojdzie do wniosku, ze cos jej sflaczalo zlosnik.gif

> /F/I/A/T/ to sportowiec z zamilowania...

Ktory dobrze sie spisywal w latach swojej mlodosci, byl gwiazda druzyny biegaczy w liceum. Teraz wciaz dziala na kobiety, ale po kontuzji kostki musial sie wycofac ze sportu.

Robi dobre wraznie, ale tylko wrazenie

> Obydwoje bym chcial widziec na swoim podworku...

Jestes wlascicielem warsztatu ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GTV to jakaś v6. Najlepiej 2.5,

W Gtv montowano 2.0R4, 2.0V6 turbo i 3.0V6, a po ostatnim liftingu przed zakończeniem produkcji modelu pojawił się "nowy" 2.0R4 (JTS) i zamiast 3.0V6 - 3.2V6.

2.5V6 w tym nadwoziu nie było nigdy, chyba że mowa nie o Gtv, a o ponad dwudziestoletniej Alfettcie GTV zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam chce zakupic jedno z tych aut!narazie jestem bardziej

> przekonany ku fiacikowi coupe 2.0 16v albo alfa romeo gtv 2.0 16

> v!co byscie bardziej polecali i co jest mniej awaryjne jezdzil

> ktos czyms takim jak wrazenia pozdrawiam

ani jedno ani drugie smile.gif

juz lepiej cos z ta preludke ktora ktos zapodal.

a jak nie to na pewno nie te dwa wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba szukalbym czegos takiego

> Albo 200Sx.

> A tak naprawde to kupilbym jakiegos hot hatcha.

myslalem nad preludem tylko slyszalem od ludzi ze lubia sobie przygnic sick.gif a to mi nie zbyt pasuje!nissan odpada nie podoba mi sie!

hmmm a co myslicie o probe 2.2 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslalem nad preludem tylko slyszalem od ludzi ze lubia sobie

> przygnic a to mi nie zbyt pasuje!nissan odpada nie podoba mi

> sie!

> hmmm a co myslicie o probe 2.2 ??

Mysle, ze to brzydka, ciezka i duzo chlajaca Mazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslalem nad preludem tylko slyszalem od ludzi ze lubia sobie

> przygnic a to mi nie zbyt pasuje!

jak sie dba tak sie ma smile.gif

> nissan odpada nie podoba mi

> sie!

> hmmm a co myslicie o probe 2.2 ??

eee lepiej nie smile.gif

jeszcze moze sie zastanow na hyundaiem coupe, mitsu eclipse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ref - ...strasznie jednostronnie patrzysz na Nia grinser006.gif Boisz sie chyba, ze kiedy nie sprostasz Jej wymaganiom, Ona odjedzie do innego, ktorego rozpieszczac bedzie czerwona skora na fotelach... a Ty zostaniesz sam... bo Jej urok nigdy nie minie... grinser006.gif Nieuchwytna, piekna, kobieta...

I to jest zaskakujace. Zakochalem sie w tych samochodach juz dawno temu. Z wloskimi wynalazkami w rodzinie do czynienia tez od zawsze... i nigdy nie bylo na nie narzekania... nie boje sie ich, nie obawiam sie kaprysow i humorow... do nich trzeba z sercem 893goodvibes.gif I mysle, ze jesli ktos ma takie samo podejscie jak moje to sie nigdy nie zawiedzie... to tak jak z kobieta - jedna zobaczysz piekniejsza, madrzesza, inteligentniejsza niz inne... zakochasz sie. I wtedy zadna inna prawa juz stanac blizej Ciebie nie ma ok.gif

@camel00 - ...no tak sie przymierzam w marketing, ekonomie etc. grinser006.gif ...jak bedziecie mieli w firmie jakies roszady na marketingowcow daj znac zakrecony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma Coupe turbo. I zachwcycony nie jest, mowi ze dobrze ze ma Passata bo wyprawa fiatem w trase to ruletka. Elektronika w tym aucie nie jest najmocniejsza strona, mimo ze on sam zajmuje sie elektronika w samochodach i zakladaniem instalacji gazowych na codzien wiec temat ma obeznany. Niestety skomentowal to tak - ten fiat to typowy włoch, ma swoje humory - zapala sie raz na jakis czas kontrolka silnika, po podlaczeniu do kompa bledow nie znajduje... ale jezdzi sie fajnie, krotki skok sprzegla, fajne wnetrze, skora. Z glupot w tym aucie to maska ktora otwiera sie na jakies 40cm, zeby podniesc ja to wyjmowal silowniki z maski. blush.gif Co to za patent to nie wiem. crazy.gif

Moim zdaniem sa to auta dla kolekcjonerow marki, bo w codziennym uzytkowaniu ze tak powiem mozna sie zaje..ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.