Skocz do zawartości

Infiniti FX 35


anton

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś styczność z tym autkiem, bo mam pytanko? Jak tam zrobione są tylne kierunkowskazy? Wczora jechałem za takim i jak przyhamował i skręcał to migało się światło stopu jako kierunek... Auto z takim rozwiązaniem ma w Polsce homologację? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma ktoś styczność z tym autkiem, bo mam pytanko? Jak tam zrobione są

> tylne kierunkowskazy? Wczora jechałem za takim i jak przyhamował

> i skręcał to migało się światło stopu jako kierunek... Auto z

> takim rozwiązaniem ma w Polsce homologację?

1. A miał polską rejestrację?

2. Homologacji w Polsce nie musi mieć. Wystarczy homologacja w którymkolwiek z krajów WE.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba malo tych amerykanskich samochodow widziales. Ja mialem 4 i zadne tak nie mialo smile.gif (suzuki vitara wersja usa, mazda 626 wersja usa, ford windstar wersja usa, chrysler pt cruiser wersja usa). Podobnie nie ma tego nowa mazda 6, fordy focusy, audice i mercedesy na rynek usa, toyotka matrix, pontiac vibe, passat amerykanski itd.... Mozna smialo wymieniac wiec nie rob ludziom wody z mozgu.

Fakt, stare buicki, oldsmobile i inne wynalazki tak mialy, ale teraz to juz totalny margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale został zarejstrowany. W Polsce wszystko jest możliwe

bo to jeden ?

jeden z AK-owiczów ściągnął sobie z USA VW Jetta (Bora) z tyłu miał europejskie lampy ale z przodu nie ,

myślisz ,że diagnosta na to zwrócił uwagę ? hehe.gif a ten AK-owicz zlosnik.gif nie był świadomy ,że musi zmienić przednie lampy 270751858-jezyk.gif

w razie problemu zawsze da się "załatwić" sick.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% auto sprowadzane ze Stanów. Infiniti w Stanach to jest taki odpowiednik Nissana w Europie ( tak jak lexus -toyoty).

Spotkałem się kiedyś z takim problemem w sprowadzanym Murano. W stanach z reguły z tym co sie spotkałem to kierunki są czerwone. Po drugie światła przednie nie świecą tak że bardziej oświetlają środek drogi a pobocze słabiej (tak jak w Europie) ale świecą równożędnie tak samo. Z reguły przy rejestracji do tego mogą się dowalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% auto sprowadzane ze Stanów. Infiniti w Stanach to jest taki

> odpowiednik Nissana w Europie ( tak jak lexus -toyoty).

> Spotkałem się kiedyś z takim problemem w sprowadzanym Murano. W

> stanach z reguły z tym co sie spotkałem to kierunki są czerwone.

> Po drugie światła przednie nie świecą tak że bardziej oświetlają

> środek drogi a pobocze słabiej (tak jak w Europie) ale świecą

> równożędnie tak samo. Z reguły przy rejestracji do tego mogą się

> dowalić.

ale to juz wszystko wiemy a na 99% to za wielkiej wody a czy z usa czy z kanady tego niewiem.gif

a infinity i nissan wystepuja tam razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.