Skocz do zawartości

Jaki dizel


Sw_irek

Rekomendowane odpowiedzi

po lifcie jest nieco inna...

a powaznie to jesli ma być kombi to MW, chciaz nie bez wad, ma wiele cennych przymiotów niespotykanych w innych autach palacz.gif

za 22 to moze meganke 1,5dci? z pewnością berlingo/partnera mulispace ale 1,9 bez turbo. Silnik trwały i pójdzie na wszystkim, ale mulasty. za to buda zajefunkcjonalna

za ta kase mogę Ci tez sprzedać mojego puga 106 1,4D. Jestem z niego b. zadowolony i nie chciałem sprzedawać, ale z a 22 klocki to bym sie zastanowił hmm.gif

grinser006.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prosze bardzo

Miała być klima i sedan zeby.GIF

Z autopsji na przykładzie ToledoII - pewne autko spełniające te wymogi, niebite, bez wyjazdu z kraju, 1,5 roku temu, można było kupić za około 29-36kpln. Teraz pewnie można złapać w granicach 25-32kpln.

EDIT: Z tego co widzę można złapać sporo autek innej marki w trochę niższej cenie, więc raczej się zmieścisz z wymogami smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli akceptujesz fakt, że pójdziesz do urzędów z fakturą opiewającą na 200euro za cały samochód z 2002 roku to cool.

Jednak sam niedawno szukałem auta, szukali tez znajomi.

Fakt, że wszyscy szukali kombi...

ja rozglądałem się za bryczką kilka m-cy, warunek mniej niż udokumentowane 100.000, automatyczna klima, zero przystanku...

i nie znalazłem w tej cenie auta gdzie albo musiałbym sam oszukiwać z wartością auta lub sprzetów naprawianych po wypadkach - pomimo, że miały "białe" blachy - ale co kto woli grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oscyluję po między japoncykami tymi większymi / avensis / 626 /

> accord (ale mają ponoć nie udane dizle)/primera /almera w

> sedanie /

Avensis ma bardzo udany silnik diesla, ale ten "poprzedni" (bodajże do 2000 r.). Jednak nie każdemu wystarcza w takim aucie 90 KM. Kumpel z pracy zamienił właśnie takiego avena na mondeo tdci i teraz baaardzo żałuje... crazy.gif

Nowsze diesle D4D mają problem z kołem dwumasowym, ale nie każdy egzemplarz i ponoć już (valeo bodajże) są tańsze zamienniki.

Ja jeżdżę benzyną i nie mam żadnych zastrzeżeń do autka. Jedyną chyba przypadłością są krzywiące się tarcze przednie (modele do 2000 r.), jest to trochę denerwujące, ale spadku skuteczności u siebie nie zauważyłem. Pomaga ponoc wymiana tarcz i założenie bardziej "miękkich" klockow - info od innych użytkowników.

Pozdr. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był artykuł niedawno w motorze czy AS...

same zachwyty...Znajomy ma primery po kolei i bez problemowo

to chyba dobry pomysł.

Prędzej kupisz za ta kaskę primerę w dobym stanie niż octavię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> był artykuł niedawno w motorze czy AS...

> same zachwyty...Znajomy ma primery po kolei i bez problemowo

> to chyba dobry pomysł.

> Prędzej kupisz za ta kaskę primerę w dobym stanie niż octavię

tak właśnie doszedłem do takiego wniosku za tę kasę to można ładną primerę kombi (bo ładniejsza) i w dizlu trafić a avensisa to zmęczonego się trafi oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.