Skocz do zawartości

Jak długo trwa ładowanie aku podczas jazdy - TEST


Wojtas_BB

Rekomendowane odpowiedzi

> Czytałem i to sie sprawdza....przy dobrym ładowaniu i bez innych

> odbiorników po 15km ale trzeba miec nowoczesny -czytaj nowy

> -akumulator

powstaje pytanie, jaki tzn z jaką datą produkcji i czyjej produkcji akumulator można nazwać nowoczesnym biglaugh.gif

mam na mysli m.in. nasze wspaniałe MM zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uważaj mrozy idą zeby.GIF

U mnie kiedyś w CC też kręcił. Miał 5 lat, był wrzesień, ciepło i co? Zawiozłem żonę do szpitala, wróciłem do domu, miałem wracać do niej do szpitala i co? KUPA.

Nawet lampki mi się na zaświeciły. A też Centra Plus... I to nie Mk1, a solidny altek w CC 700 z wymienionymi łożyskami i szczotkami a ładowanie -cacy 14,4V. A zapchnąłem i odpaliłem, kupiłem szybko nowy nie gasząc silnika przed warsztatem a 6 godzin później byłem tatą smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W Twoim przypadku to raczej oberwala sie cela i ladowanie nie ma nic

> do tego.

hehe, mój z 2002r. umarł, ciągle go musze podładowywać, niekiedy jest "miła" niespodzianka w postaci zakręcenia rozrusznika i resetu kompa zeby.GIF No i dawaj prostownik i na 5 minut ładowanko. Ogólnie słyszałem że fiatowskie (czyt. te które wsadzają) akumulatory są dość słabe. U mnie sie sprawdza, CC z '92 szybko "zużył" akusia i teraz kropek widze juz tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hehe, mój z 2002r. umarł, ciągle go musze podładowywać, niekiedy jest

> "miła" niespodzianka w postaci zakręcenia rozrusznika i resetu

> kompa No i dawaj prostownik i na 5 minut ładowanko. Ogólnie

> słyszałem że fiatowskie (czyt. te które wsadzają) akumulatory są

> dość słabe. U mnie sie sprawdza, CC z '92 szybko "zużył" akusia

> i teraz kropek widze juz tez.

no ja dzisiaj z MM będe walczył, otwieram go, sprawdzam elektrolit, w razie czego mam destylowaną wodę no i na noc ładowanie. Ostatnia jego szansa jak da tyłka po tym to idzie na hasiok raczej i zapodaje Futurkę 50Ah w większej donicy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.