Skocz do zawartości

24h Le Mans 2015


shapyr

Rekomendowane odpowiedzi

> Już w tą sobotę kolejna edycja wyścigu Le Mans 24h Treningi już trwają.

ja miałem jechać w tym roku zobaczyć na żywo ale niestety plany się pokomplikowały i trzeba będzie ogladac w domu oslabiony.gif

ale za rok robie podejście nr2 smile.gif

Porsche pozamiatało kwalifikacje ale zobaczymy czy utrzymają tempo 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wcześniej nie interesowałem się 24h LM to jakoś ucieszyłem się, że Awdi dostało, a koszulka Porshe z odpowiedzią na hasło Awdi mistrzostwo hehe.gif

Do tego bardzo mi się podobała relacja EuroSportu, w sobotę właczyłem i mnie wciągnęło na ponad 4h (a oglądałbym dłużej, ale nie mogłem) i dziś też od 9 do 15 z przerwą na Power Stage w WRC, także mocno to uzależniające i już się nie mogę doczekać kolejnego zlosnik.gif

Ale to co zrobił Nissan to nic nie rozumiem, żeby samochód LMP1 dojeżdżał na ostatnim miejscu to nawet taki laik jak ja zauważy, że coś nie teges sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porsche ponownie pokazało moc. Szkoda, że w zespole nr 66 było z przygodami, bo wynik byłby lepszy

> na 100%.

Prosiaki prowadzone m.in. przez kierowców z F1 - Webbera i Hulka, a właściwie to Hulka i Webbera, jeśli uwzględnić kolejność na mecie ok.gif

Szkoda, że Giermaziak nie był w tej ekipie, ale wszystko przed nim smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mimo, że wcześniej nie interesowałem się 24h LM to jakoś ucieszyłem się, że Awdi dostało, a

> koszulka Porshe z odpowiedzią na hasło Awdi mistrzostwo

> Do tego bardzo mi się podobała relacja EuroSportu, w sobotę właczyłem i mnie wciągnęło na ponad 4h

> (a oglądałbym dłużej, ale nie mogłem) i dziś też od 9 do 15 z przerwą na Power Stage w WRC,

> także mocno to uzależniające i już się nie mogę doczekać kolejnego

> Ale to co zrobił Nissan to nic nie rozumiem, żeby samochód LMP1 dojeżdżał na ostatnim miejscu to

> nawet taki laik jak ja zauważy, że coś nie teges

ja również nie byłem fanem LM24 ale mnie relacja wciągnęła, dobrze słuchało się komentatorów i emocji w brew pozorom więcej niż w F1 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mimo, że wcześniej nie interesowałem się 24h LM to jakoś ucieszyłem się, że Awdi dostało, a

> koszulka Porshe z odpowiedzią na hasło Awdi mistrzostwo

> Do tego bardzo mi się podobała relacja EuroSportu, w sobotę właczyłem i mnie wciągnęło na ponad 4h

> (a oglądałbym dłużej, ale nie mogłem) i dziś też od 9 do 15 z przerwą na Power Stage w WRC,

> także mocno to uzależniające i już się nie mogę doczekać kolejnego

> Ale to co zrobił Nissan to nic nie rozumiem, żeby samochód LMP1 dojeżdżał na ostatnim miejscu to

> nawet taki laik jak ja zauważy, że coś nie teges

W Nissanie zmajstrowali nową jednostkę napędową. Od początku mieli problemy z elektryczną częścią napędu. Przed startem stwierdzili, że dla nich wyścig to dalsza część testów bo nie są w stanie wykrzesać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

No i 24h LM w 2016 ma pokrywać się z wyścigiem F1 w Azerbejdżanie.

IMO bezsensowna konkurencja pomiędzy różnymi formułami wyścigowymi.

No i szkoda kierowców F1, którzy chcieliby wziąć udział w obu imprezach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 24h LM w 2016 ma pokrywać się z wyścigiem F1 w Azerbejdżanie.

IMO bezsensowna konkurencja pomiędzy różnymi formułami wyścigowymi.

No i szkoda kierowców F1, którzy chcieliby wziąć udział w obu imprezach.

Kierowców którzy jeżdżą i w LM i  F1 wielu nie ma, no bo jaki zespół pozwoli sobie na to. FIA pokazała tym, że ma bałagan albo że kibice nie są za bardzo istotni. Szkoda. Jedyne co mogliby zrobić w takiej sytuacji, to o parę godzin przyspieszyć start LM24, żeby start i początek kiedy się więcej dzieje, odbył się przed sobotnimi kwalifikacjami F1, a końcówka wyścigu LM wypadała przed niedzielnym wyścigiem F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecałbym się niepotrzebnie bo to był kalendarz tymczasowy. Wg oficjalnie zatwierdzonego kalendarza Le Mans wypada pomiędzy GP Kanady, a GP Wielkiej Brytanii. No i GP Europy w Azerbejdżanie :bzik:. Obym nie dożył czasów gdzie GP Europy zrobią w ISIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.