Jump to content

Lukas

użytkownik
 • Content Count

  604
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Normalny

About Lukas

 • Rank
  wyciszony kierowca
 • Birthday 10/26/1980

Profile Information

 • Name
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Łódź, PL
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, komputery, informatyka, poznawanie świata :)
 • Car
  czekoladowy

Recent Profile Visitors

539 profile views
 1. Może masz rację, z drugim jeżdżę ponad rok (od nowości auta) i nie pada. Ten pierwszy co prawda nie przestał świecić tylko bańka po prostu pękła
 2. No może po 10 jest różnica, u mnie po 6 nie było.
 3. Też miałem wymieniać 2 od razu, ale sprzedawca powiedział że różnicy nie będzie. Wymieniłem jeden i faktycznie jest ok.
 4. Serio ? To wytłumacz proszę: (sytuacja hipotetyczna) Jest szkoda wyceniona na 1000pln (dajmy na to kwota bezsporna), a ja naprawiam we własnym zakresie za 500 i 500 zostaje na "aku". Wstawiam do ASO - naprawa bezgotówkowa - 4500pln. Przez kogo/co ? zapłacę wyższą składkę OC ? Ja podbijam koszty naprawy pojazdu czy ASO ? Nie rozkminiamy tu oczywiście o jakości naprawy itd. Kwota 1000pln vs 4500pln.
 5. Odszkodowanie do ręki to nie jest ugoda. Przerabiałem 2 tyg. temu. Pani zaproponowała $$$ i wypłacili na konto. Mam dodatkowo czas na to żeby do tej szkody zgłosić dodatkowe roszczenia w postaci dodatkowych uszkodzeń, które nie są zauważalne z zewnątrz.
 6. "W 2003 r. Sąd Najwyższy orzekł, że samochodowe tablice rejestracyjne nie są znakiem identyfikacyjnym" To ja się zapytam, po co na wszelkiej maści nagraniach stop cham itp są te tablice zasłaniane ?
 7. Dobrze, że to napisałeś oraz dodałeś że tyle to może kosztować praca z małym autem
 8. ale z suszeniem jak za taką $$$
 9. Serio ? Porządny zakład detalingowy zrobi jednoetapową korektę lakieru + zabezpieczenie (wosk) za 500zł ? 🤯 Poproszę o namiary 😄
 10. O tym w ogóle nie pomyślałem 😂
 11. Co masz na myśli ? Z czasem wszystko się da (prawie). Nie wydaje mi się, że nagle użytkownicy porzuca RSki bo się nie da 😉
 12. Tylko, że duża część użytkowników RSek robi przynajmniej STAGE1, a to bez problemu robi się na 300KM więc 4x4 fajnie byłoby gościć na pokładzie.
 13. Po włożeniu kluczyka i uruchomieniu auta oraz przy przytrzymaniu manetki spryskiwacza min. (z tego co pamiętam) 3sec uruchamia się automatycznie spryskiwacz reflektorów.
 14. Spryskiwacze lamp włączają się za 1. razem jak użyjesz spryskiwacza, a następnie po 5x spryskania szyby. Oczywiście można sobie to zmienić w kodowaniu.
 15. Tu po raz pierwszy się zdziwiłem w tym roku jak na przeglądzie Pan do mnie powiedział "proszę włączyć spryskiwacze" WTF ? Stacja na którą od lat jeżdżę więc....
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.