Jump to content

Lukas

użytkownik
 • Content Count

  443
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 4h 42m 49s

1 Follower

About Lukas

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 10/26/1980

Profile Information

 • Name
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Łódź, PL
 • Zainteresowania
  Motoryzacja, komputery, informatyka, poznawanie świata :)
 • Car
  czekoladowy

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. To akurat powinno być możliwe do zrobienia z poziomu auta/radia bez kodowania
 2. W VAGach można to zmienić (wyłączyć) kodowaniem, może renault\dacia też ma taką opcję...
 3. Lukas

  Sztywny hol

  Już nieaktualne
 4. Lukas

  Sztywny hol

  Cześć Panowie, Czy ktoś może posiada sztywny hol lub wie gdzie można ew. taki wypożyczyć w Łodzi lub w Warszawie lub okolicach Konstancina Jeziornej ? Lukas
 5. WR D3 - tylko 2 mają oznaczenia na zewnątrz, a dwie ewentualnie wewnątrz
 6. Do niczego, ale jak już pisałem to chodzi o gwarancję. Żeby później w razie W nie spuścili na drzewo
 7. nie wiem tam nie zaglądałem. Tylko czy to trochę nie jest bez sensu ?
 8. Cześć, Czy ktoś kiedyś spotkał się z sytuacją aby na fabrycznie nowej oponie nie było wybitej daty produkcji ? Zamówione 4 opony (dostarczone do serwisu) i po montażu (fakt że zauważyłem dopiero dzisiaj w świetle dziennym) okazuje się, że dwie z nich nie posiadają wybitego DOT. Jest to podstawą reklamacji ? Co więcej w ogólnych warunkach na stronie sprzedawcy jest zapis: "Gwarancje dotyczące opon najczęściej nie obejmują: ..... Opon z nieczytelnym lub uszkodzonym numerem DOT, numerem fabrycznym lub datą produkcji." Więc jeśli w przyszłości chciałbym skorzystać z gwarancji to mogą mi ją z góry odrzucić z powodu braku DOT ? Wysłałem już do nich @ i czekam na odpowiedź ale chciałem poznać wasze zdanie na ten temat. Załączam zdjęcie jak to wygląda.
 9. > Nie widziałem na andka takiego programu i raczej nie będzie. Ciekawe skąd na przeglądzie wiedzieli > gdzie to ustawić. Bo tam jest przelicznik z tego co pamiętam x1000. Raczej ASO to nie było. A jest np. iVAG czy iOBD2 i tym da radę to zmienić z tym że łączy się tylko z oryginalnym ELM kupionym u nich (np. też Viaken) a z chinszczyzna nie chce u mnie pewnie się kablem wpieli i to zmienili.A czy polskiego VAG a da się po BT połączyć z tym ELM?
 10. Witam, Odgrzeję trochę kotleta i zapytam, czy jest jakiś programik na andka, który umożliwiłby zmianę wartości kilometrów pomiędzy przeglądami ? Pytam, ponieważ ostatnio na przeglądzie skasowali mi inspekcję olejową i zamiast 15kkm między przeglądami ustawili na 1500km . Da radę z poziomu andka to zmienić czy tylko jakiś VAG ? Pozdr.
 11. No Ello Idąc za pewnym opisem Quote: Zdziwi się jednak ten, kto pomyśli, że w kabinie jest głośno. Auto zaskakuje znakomitym wyciszeniem, na czwartym biegu przy prędkości 100 km/h poziom głośności wynosi 64 dB, co jest jedną z lepszych wartości w tej klasie A tutaj źródło Noooo.... to
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.