Jump to content

dzidzia

użytkownik
 • Content Count

  485
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Dobry aparat

1 Follower

About dzidzia

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  italian cars
 • Car
  Jeep Cherokee KL / Golf VII

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W końcu do oferty w Polsce weszły wszystkie warianty nowej 500tki. Ceny zaczynają się obecnie od 98 900 za wersję Action. Więcej: https://elektrowoz.pl/auta/nowy-fiat-500-cena-od-98-900-zlotych-dla-wariantu-action-z-bateria-213-kwh-i-zasiegiem-190-jedn-wltp/
 2. T-roc powstał na bazie Golfa VII, T-Cross na bazie Polo. To, że wymiary są zbliżone a wielu uważa, że T-Cross ma więcej miejsca w środku nie ma znaczenia. T-Roc to konstrukcja dojrzalsza wywodzącą się auta kompaktowego.
 3. Na co dzień jeżdżę Golfem VII - bradzo udane auto ale brałbym T-Roc. Po pierwsze Golf VIII nie podoba mi się, jet gorzej wykonany od VII, dużo piano balck w środku, schowki nie są flokowane itd - czuć, że oszczędzali, a sterowanie dotykowe mi nie leży Poza tym T-Roc będzie wygodniejszy na na dzień - samo wsiadanie / wysiadanie, również dla dzieci i ogólnie jazda wyższym autem w mieście jest przyjemniejsza.
 4. dzidzia

  Ceramika

  Korekta niekoniecznie - trzeba umyć, zrobić inspekcję lakieru i ocenić. Większość detalierów nakłada powłoki po korekcie one step co i tak nie usuwa wszystkich rys na lakierze. Co do nałożenia samodzielnie to jak najbardziej - sam to robiłem po korekcie u detliera. Trzeba tylko poczytać i wybrać odpowiednią powłokę - niektóre wymagją lamp do utwardzania itd, są też takie któe nakłada się bezproblemowo. Dla mnie to była czynność prostsza niż nałożenie niejednego wosku.
 5. Ale to nieoficjalny kanał sprzedaży. U dealerów będzie dostępny tylko diesel V6 3.0 Multijet w cenie od 289 000 zł.
 6. Nowy Grand do EU trafi, ale w wersji 5 osobowej (krótszej) i plugin.
 7. Może od Compasaa w dól tak, ale nić powyżej nie będzie pochodzić od PSA bo PSA nie ma nic do zaoferowania. Czyli klasa A, B i może C - reszta raczej pozostanie od FCA. Nowy Grand jest płycie gorgio Alfy, nowy Wagonner będzie zbudowany na ramie. Na razie nie wiadomo co z nowym Cherokee, ale nie sądzę, aby tu poszli w kierunku PSA.
 8. Takie kamerki wewnątrz są już w nowej Pacifice i tam są kolorowe więc myślę, że to tylko kwestia zdjęcia:
 9. Długi bo to wersja L - 7 osobowa. 5 osobowa pojawi się parę miesięcy później.
 10. Dzisiaj oficjalna premiera. Na początek wersja 7-mio osobowa, później dołączy wariant 5-cio osobowy. Całkowicie nowa konstrukcja powstała na zmodyfikowanej płycie giorgio od Alfy. Na początek silniki 3.6 V6 oraz 5.7 V8. Skrzynia biegów to 8-mio biegowy ZF. Później dołączy 4xe hybryda plug-in. Wirtualne zegary to standard w każdej wersji. Dostępny w US od wiosny / lato tego roku. Stylistycznie kontynuuje styl z pokazanego Grand Wagoneera o raz zmodyfikowanego Compassa.
 11. Proszę: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-highline-1-5-tsi-150-km-dsg-ID6CQEXk.html#d9ec99c339 I jakie wnioski?
 12. To jest cena bez rabatu a jak wiadomo na wszystko są promocje 😁 Realnie za chwilę Tipo hatchback 1.0 z gwarancją 5 lat będzie do wyrwania za 57-58 tyś jak się dobrze poszuka - dobra oferta 👍
 13. Podejrzewam, że dla 99% klientów w PL 120kkm wystarczy (wykluczając UBER i TAXI)
 14. Jest już cennik. W Polsce zostaje silnik 1.4 🙄 W standardzie gwarancja 5 lat lub 120kkm. 👍
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.