Jump to content

HerrMajki

użytkownik
 • Posts

  915
 • Joined

 • Last visited

About HerrMajki

 • Birthday 02/29/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Sulejówek (Pierdzidół)
 • Car
  Auris II TS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HerrMajki's Achievements

młodociany kierowca

młodociany kierowca (11/19)

297

Reputation

 1. Jak na moje wykształcenie to brak powietrza - woda zajmuje całą pojemność zbiornika, a że jest praktycznie niesprężalna do jest taki efekt. Jeżeli zbiornik ma wentyl do pompowania powietrza to go wciśnij i zobacz czy będzie leciało powietrze. Jeśli oprócz powietrza będzie leciała woda tzn, że balon gumowy do wymiany. Najlepiej spuść wodę do zera i powietrze też. Później dobij powietrza wg instrukcji - pewnie jak pisałeś ok 1,5 i włącz pompę. Jeżeli jednak wszystko ze zbiornikiem jest ok to obstawiam wyłącznik ciśnieniowy.
 2. Czy normalnym zjawiskiem jest przemieszczania się lewarka do przodu i do tyłu przy puszczaniu/dodawaniu gazu? Luzów na lewarku brak. Czy to poduszka któraś umarła, czy TTTM? Clio 2 2004 1.2 16V
 3. Ja myję wodę z detergentem do parkietów - jakiś sidolux czy coś w tym stylu. Ważna aby nie zalewać wodą tylko wilgotnym mopem. Mały OT - Czy to ładne linoleum masz położone od ściany do ściany bez żadnej dylatacji przy tychże? Tak wygląda jakby tam nie było żadnej przerwy.
 4. Mam kosę z mieszanką 1:25. Do piły spalinowej potrzebuję 1:40. Co się może stać jeżeli do piły wleję tą od kosy?
 5. Na razie jest ciekawie. 90% ogłoszeń "prywatnych" to handlarze. Z kilku godnych uwagi nie obejrzałem nic bo... "najwcześniej będzie mógł w środę", "wyjechał na kilka dni", zarezerwowany do przyszłego tygodnia" itd... Po co wystawiać i zawracać sobie d..pe? K11 wczoraj sprzedałem w godzinę od wystawienia ogłoszenia. Ale najlepszy był gość, który podczas 3 minutowej rozmowy o samochodzie (bo w ogłoszeniu napisał nic i oczywiście był mocno poirytowany pytaniami, na które pewnie odpowiadał już setny raz) kilka razy powtórzył że cena nie podlega negocjacji (nawet o to nie pytałem) po czym za 2 godziny obniżył cenę o 600 zł ale podstawowych informacji o samochodzie nadal nie dodał.
 6. A Yarosław z 2006 z silnikiem 1.3 87KM będzie równie dobry jak silniki 1.3 z Yarisa I? czy tu już ruda będzie rządzić?
 7. Clio w sumie też starsze niż corsy za tę samą cenę
 8. Żona robi 2 tys rocznie więc spalanie ma małe znaczenie. Chodzi bardziej o prostotę napraw i dostęp części. A VW Polo jak wygląda w tym wieku?
 9. Parę złotych raczej rezerwuje na jakieś sprawy bardziej mechaniczne niż blacharskie.
 10. No nie - Micra K11 z 2001 - progi zjedzone i mocno w tym roku poleciała przy mocowaniu wahaczy. Poza ty i tak był plan jesienią puścić bo zimówki sie skończyły i podwoiłbym wartość pojazdu po zakupie nowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.