Jump to content

HerrMajki

użytkownik
 • Posts

  892
 • Joined

 • Last visited

About HerrMajki

 • Birthday 02/29/1976

Profile Information

 • Lokalizacja
  Sulejówek (Pierdzidół)
 • Car
  Auris II TS

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

HerrMajki's Achievements

młodociany kierowca

młodociany kierowca (11/19)

277

Reputation

 1. Mam kosę z mieszanką 1:25. Do piły spalinowej potrzebuję 1:40. Co się może stać jeżeli do piły wleję tą od kosy?
 2. Na razie jest ciekawie. 90% ogłoszeń "prywatnych" to handlarze. Z kilku godnych uwagi nie obejrzałem nic bo... "najwcześniej będzie mógł w środę", "wyjechał na kilka dni", zarezerwowany do przyszłego tygodnia" itd... Po co wystawiać i zawracać sobie d..pe? K11 wczoraj sprzedałem w godzinę od wystawienia ogłoszenia. Ale najlepszy był gość, który podczas 3 minutowej rozmowy o samochodzie (bo w ogłoszeniu napisał nic i oczywiście był mocno poirytowany pytaniami, na które pewnie odpowiadał już setny raz) kilka razy powtórzył że cena nie podlega negocjacji (nawet o to nie pytałem) po czym za 2 godziny obniżył cenę o 600 zł ale podstawowych informacji o samochodzie nadal nie dodał.
 3. A Yarosław z 2006 z silnikiem 1.3 87KM będzie równie dobry jak silniki 1.3 z Yarisa I? czy tu już ruda będzie rządzić?
 4. Clio w sumie też starsze niż corsy za tę samą cenę
 5. Żona robi 2 tys rocznie więc spalanie ma małe znaczenie. Chodzi bardziej o prostotę napraw i dostęp części. A VW Polo jak wygląda w tym wieku?
 6. Parę złotych raczej rezerwuje na jakieś sprawy bardziej mechaniczne niż blacharskie.
 7. No nie - Micra K11 z 2001 - progi zjedzone i mocno w tym roku poleciała przy mocowaniu wahaczy. Poza ty i tak był plan jesienią puścić bo zimówki sie skończyły i podwoiłbym wartość pojazdu po zakupie nowych.
 8. Niestety bolid żony idzie na żyletki - pogonili mnie wczoraj w SKP - za dużo rudej. Muszę kupić wozidło do jazdy w koło komina, które nie zardzewieje od stania na dworze w ciągu 3 lat. Coś do czego jest duży dostęp części i nie rujnuje portfela. Wstępnie przymierzam się do: 1 Modus/Clio - 1.2 75KM 2 Corsa C/D - 1.2 80KM 3 Micra K12 - 1.2 80KM 4 206/207 - 1.4 (nie VTi) Co z tymi silnikami może być nie tak (oprócz mocy)? W Oplu wiem, że rozrząd kuca, VTi poczytałem, że przy większych przebiegach lepiej omijać. Gdzie ewentualnie szukać dziury przy oglądaniu?
 9. Zmień agenta i to szybko. Brak przepływu informacji pomiędzy "działami" to norma. Kiedyś też mnie ścigali bo kwitki się minęły z wypowiedzeniem. Szczęście,że wszystko miałem na papierze, wysłane mailem i pocztą. Od kilkunastu lat korzystam z usług jednego biura ubezpieczeń i nie ma problemów. Oferty dostaję 2 tyg przed końcem polisy. Jak zmieniam ubezpieczyciela to wszystkie kwity mam przygotowane ale nic na gębę. Podpisuje, oni wysyłają, potem dostaję potwierdzenie na maila i mam święty spokój.
 10. Dane faktycznie nie są synchronizowane od razu - robiłem przegląd 5-ego, nową polisę kupowałem 10ego - i musiałem agentowi podać datę nowego przeglądu bo w systemie nadal widniała stara data i info że pojazd nie ma ważnego przeglądu.
 11. A po co Ci PE w łączniku? Dobrze, że go tam nie ma niestety chciałbyś go wykorzystać niezgodnie z jego rolą. Niektórzy poprzez przewód PE podają fazę z drugiego klawisza łącznika do żyrandola czy też innej lampy z możliwością zapalania w różnych konfiguracjach żarówek.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.