Jump to content

mati_lecha

użytkownik
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 5h 11m 44s

2 Followers

About mati_lecha

 • Rank
  kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

532 profile views
 1. Zimą dużym Fiatem nie ruszałem się bez kartonu na chłodnicy. Tam była idealna wnęka i w 10 sekund można było założyć lub zdjąć karton. Z zewnątrz prawie niewidoczny. Pomagał niesamowicie. W Polonezie miałem tworzywową dedykowaną osłonę, ale tam był troszkę poprawiony układy chłodzenia i w sumie ta osłona nie była niezbędna. W innych autach nie stosowałem żadnych osłon. Ale faktem jest, że srogich zim ostatnio u mnie nie ma.
 2. W Norauto 4l kosztuje 9,99zł (-19°)
 3. Czyli złomować. Nawet za frre i spokój.
 4. Bardziej opłaca się sprzedać. Tylko pamiętaj o wyłączeniu rękojmi ✍️
 5. Działa. Ale mniej kłopotliwa w obsłudze jest jednak osłona szybę.
 6. Na wyjątkiem grilla przedniego jest ok. Gęba jak wieloryb.
 7. Courier. Nagrzewnica elektryczna, przesuwane drzwi, foremny bagażnik i kilka innych dodatków. Brakuje kamery cofania, ale nie problem dołożyć. https://www.otomoto.pl/oferta/ford-courier-ford-tourneo-courier-1-0-ecoboost-100-km-trend-ID6Cdwyg.html#f1d0c872fa A jeśli typowa osobówka, to tylko Octavia mi przychodzi do głowy. Ale chyba będzie za duża, jeśli wielkość Clio kombi to maksimum.
 8. Studentka i będzie tylko sama jeździć? Co za czasy.... Dawniej, to 8 studentów w 126p się mieściło
 9. A po ile stoją takie, bo nie chce mi się sprawdzać?
 10. Szukaj w komisach ASO. Mniejsze prawdopodobieństwo wtopy (co nie znaczy, że nie oszukują). Np roczne Baleno: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-baleno-1-2-90km-premium-salon-polska-vat-23-ID6BSoCI.html Odpuść sobie komisy i handlarzy, bo będzie ból. p.s. Za takie pieniądze można szukać czegoś nowego i wspomniane Sandero, to dobra propozycja. Poniżej 40 tysięcy złotych można wziąć nową Fabię, Up, Pandę, Aygo, Picanto, Celeiro i parę innych aut.
 11. No właśnie. Najpierw pisze, że salon pl, a po chwili "Cena za samochód to 35 900 zł po opłatach celno skarbowych !!. "
 12. Skąd to było sprowadzone ?
 13. W tym przepisie nie na mowy o pierwszeństwie dla kierującego, któremu kończy się pas. Przy kolizji winny będzie ten, który zmieniał pas ruchu. Kierujący, który nie przepuścił dostanie najwyżej mandat za brak zastosowania się do "suwaka".
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.