Jump to content

mati_lecha

użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  1d 10h 26m 15s

2 Followers

About mati_lecha

 • Rank
  nauka jazdy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

428 profile views
 1. Będzie hit. W Rumunii i we Francji.
 2. Polonez Caro/Atu plus 1.6 - automatyczna regulacja poprzez hydropopychacze
 3. Twingo praktycznie nie ma bagażnika i do tego ma wysoki próg załadunkowy. Z kolei plusem jest zwrotność (zawraca prawie w miejscu). No i tylny napęd jak w BMW i Polonezie Z 500 nie miałem styczności, ale ja bym brał 500, bo kobiety uwielbiają ten samochód. I przynajmniej produkowany w Polsce. Smartem raz jechałem i czułem się jak w wozie Flinstonów.
 4. Mam podobne zdanie. Tutaj potrzebny jest psycholog, a nie prokurator. Ale pewnie 80% osób na ich miejscu działałoby podobnie, więc łatwo się komentuje siedząc w necie.
 5. Mechanik nic nie doradził? W 125p wymieniłem olej po 1000km i nie przekraczałem do tego czasu 3000obr/min. Od 1000km do 3000km nie przekraczałem 3500/min Po 3000km druga wymiana oleju i już normalna jazda.
 6. Poważny problem. Robota dla ABW.
 7. Jak ktoś robi rocznie 50.000km i chce jeździć 4 lata, to już na sens.
 8. To jest takie siusianie na podwozie. Niewiele to daje, ale czasem stosuję dla lepszego samopoczucia i dlatego, że wyższe programy na myjniach automatycznych mają to w cenie. Prawdziwe mycie podwozia, to robili kiedyś przed okresową konserwacją w autach typu Polonez, Skoda 105, Maluch itd.
 9. A co sądzicie o odgrzybianiu ultradźwiękami ?
 10. Dzięki za wyczerpujące informacje.
 11. Podepnę się pod ten wątek. Dlaczego powinno się zdejmować kolektor przy montażu instalacji gazowej? Podobno nie wszystkie warsztaty tak robią i to źle.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.