Jump to content

mati_lecha

użytkownik
 • Content Count

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 20h 28m 39s

2 Followers

About mati_lecha

 • Rank
  nauka jazdy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

508 profile views
 1. Szukaj w komisach ASO. Mniejsze prawdopodobieństwo wtopy (co nie znaczy, że nie oszukują). Np roczne Baleno: https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-baleno-1-2-90km-premium-salon-polska-vat-23-ID6BSoCI.html Odpuść sobie komisy i handlarzy, bo będzie ból. p.s. Za takie pieniądze można szukać czegoś nowego i wspomniane Sandero, to dobra propozycja. Poniżej 40 tysięcy złotych można wziąć nową Fabię, Up, Pandę, Aygo, Picanto, Celeiro i parę innych aut.
 2. No właśnie. Najpierw pisze, że salon pl, a po chwili "Cena za samochód to 35 900 zł po opłatach celno skarbowych !!. "
 3. W tym przepisie nie na mowy o pierwszeństwie dla kierującego, któremu kończy się pas. Przy kolizji winny będzie ten, który zmieniał pas ruchu. Kierujący, który nie przepuścił dostanie najwyżej mandat za brak zastosowania się do "suwaka".
 4. Co to za samochód, rocznik, silnik ? Gdzie dokładniej wykonywał naprawę?
 5. Dużo zależy od czasu eksploatacji. Jednym słowem, na ile lat ten samochód?
 6. Też stoję przed identycznym wyborem. Póki co mam wytypowane: Sparco f5000k Joie Steadi
 7. Dla mnie również, to było marzenie w okolicy 1991 roku. Pamiętam, że kosztował 250 milionów złotych, tak samo jak nowy Transit. Długi czas myliłem Scorpio ze Sierrą.
 8. Ilu forumowiczów, to tyle sugestii. Jak nie lubię VAGów, to bym na Twoim miejscu szukał jakiegoś 1.6 102KM, Hondę z 1.8 lub 2.0 lub coś z Francuzów 1.6 110KM. Z niedużym przebiegiem i od I właściciela. Taki samochód trochę kosztuje, ale wg mnie się opłaci. Potem oczywiście dobre i nowe LPG. Albo mały kredyt i nową Dacię, Tipo, Citroena C-Elisse.
 9. Coś co się dobrze gazuje poszukaj. VAG 1.6 102KM, francowate 2.0, Honda 2.0 i inne.
 10. Okiem mieszczucha patrzę na zdjęcia tego Jummiego i nic w nim ciekawego nie widzę. Trzydrzwiowy, kanciasty. Dla mnie nic atrakcyjnego. Ale jakbym pracował w schronisku Murowaniec czy Samotnia, to pewnie by b typem nr 1.
 11. Miałem Palio 1.2 - świetne autko, super silnik, ogromny bagażnik, całkiem dobrze wyciszony, dobrze się prowadził. Palio i Sieny wyprzedziły swoją epokę, bo były niesłychanie ekologiczne --> biodegradowalne
 12. Jakoś nie wierzę, żeby robili osobną linię produkcyjną na PL. Zwłaszcza, że PL, to marginalna sprzedaż w całej skali.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.