Jump to content

ZUBERTO

użytkownik
 • Content Count

  20935
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5611 Człowiek - do rany przyłóż

About ZUBERTO

 • Rank
  THE TRANSPORTER
 • Birthday 07/27/1978

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  283677

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  BI
 • Zainteresowania
  leniuchowanie
 • Car
  OPEL Insignia, KIA Soul

Recent Profile Visitors

2629 profile views
 1. Kilka, i...? Nie miałem AJ, a Insignia jest po FL, ominąłem problem oplowskiej guzikologii. Swego czasu chyba była moda na to, Saab to jak Opel, ale Volvo chyba też niezłą klawiaturę miało.
 2. Dla jednego 25 tysi/mies. jest sufitem sufitów, dla drugiego normą, a dla trzeciego piardnięciem. Tylko czy ktoś gwarantuje te 25 tysi do końca życia? Jak tak, mogę zaraz zacząć rozpuszczać kasę na prawo i lewo. Jestem świadom, że emerytury mieć nie będę, dziecko mam 1, jeszcze małe, czy mnie przygarnie w razie upadku zdrowotnego pewny nie jestem (wiem, że to zależy od tego jak je wychowam, ale jeszcze długa droga przede mną). Zawód mam taki, że dopóki się człek rusza to pracuje, chyba że człowiek przestanie się ruszać, albo będzie zbędny na rynku. Dlatego zbier
 3. Leasing, a wynajem to delikatna różnica jest.
 4. Każdy, niezależnie od posiadanej kasy, przeżył w życiu dobre i złe chwile. Jednak łatwiej miał ten, który nie musiał harować na chleb i bez wysiłku miał też na masło i wędlinę. O qrqa nie zauważyłem, że to MK i w takie wywody poszedłem.
 5. Ja byłem, w tym co chciałem mam wybór między białym i srebrnym, albo na zamówienie (od czekania juz chyba wolałbym ten biały albo srebrny).
 6. Ja Ciebie rozumiem, sam kupiłem niedawno działkę zamiast tego auta (choć te akurat musi być nowe, albo prawie nowe, np. demo) ale nie będę się ucierpiał Lanosem całe życie. Owszem miałem i to w czasach gdy dużo km klepałem (na wtedy był zajebisty), ale miałem <30lat, a teraz >40 i nie po to zapierdzielam by dodatkowo motoryzacyjną ascezę uprawiać. Teraz załóżmy, stoisz na takim rozdrożu życiowym, masz dom i gdzie mieszkać, masz jakieś mieszkanie albo i więcej, parę działek. Nie trwoniłeś grosza, masz co dzieciom przekazać (jestem z tych co dzieciakowi odda wszystko, a na
 7. Ty przekładasz to na swoją sytuację, czyli masz/miałeś jakąś tam kasę, ale nie masz/miałeś zaspokojonych potrzeb mieszkaniowych, raczej znacznie kosztowniejszych od auta. Jak będziesz miał już wszystko co jest Ci bardziej potrzebne od auta inaczej na to spojrzysz. Takie podejście jest jak najbardziej normalne (też tak podchodzę do życia), ale powiedzenie przez Maciej @Maciej__, że Cię nie stać jest prawdą. Już ze 2 lata nosi mnie na zmianę auta, finanse mam, ale mentalnie mnie na nie nie stać, bo stare jeździ i nie wymaga wkładu.
 8. Ja zrozumiałem, że on może zamienić obecną służbówkę na inną, pochodzącą z innego oddziału jego firmy i nie ma tu mowy o jakichkolwiek pieniądzach, a czym się lepiej będzie jeździło.
 9. To nie jakiś podstęp, bo wydaje mi się, że to auto to powinieneś znać?
 10. Trzeba sobie też zdawać sprawę, że to zależy jakie auto i z jakim silnikiem wybierzesz (choć rozumiem, że to te bywa).
 11. To Ci powiem, że ostatnio widziałem fakturę za wykup przez salon Skody Aurisa 1,6 2016r. (wersja raczej podstawowa) na 38kzł. Sami sprzedali go za 42kzł dokładając po drodze opony i drobne fanty.
 12. Jakby usunąć te 5 lat to nawet by się wszystko zgadzało
 13. @mati_lecha każde z podanych aut to przedstawiciel zgnilaków, już nic nie mówiąc o konkretnej maszynie z klimą. Ja bym stawiał Clio, Megane.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.