Jump to content

ZUBERTO

użytkownik
 • Posts

  22393
 • Joined

 • Last visited

About ZUBERTO

 • Birthday 07/27/1978

Retained

 • THE TRANSPORTER

Contact Methods

 • Gadu-Gadu
  283677

Profile Information

 • Name
  Tomek
 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  BI
 • Zainteresowania
  leniuchowanie
 • Car
  OPEL Insignia, KIA Soul

Recent Profile Visitors

2940 profile views

ZUBERTO's Achievements

rajdowiec

rajdowiec (16/19)

6.5k

Reputation

 1. W teorii szambo powinno być szczelne.
 2. Ja słyszałem, ale chodziło nie o krew zwierząt, a dziewic.
 3. Przepraszam, że zapytam, ile ta bryka ma lat, mama zajmuje się zakupami zawodowo?
 4. Wyposażenie i owszem, choć nie zawsze, ale taka przejażdżka np. starą niezakatowaną e46 pokazuje że mimo ciasnoty (niby klasa D) komfort jazdy jest lepszy niż w niektórych kompaktach konstrukcyjnie młodszych o 10 lat. Tak, po niektórych elementach znać upływ czasu i km (np. wytarta tapicerka, wyślizgane uchwyty), ale czuć, że ta fura była kiedyś premium i jakieś resztki tego w niej zostały. Jechałem ostatnio tą przywoływaną e46 (zadbany 2000r., niby realne 300kkm, podstawowa wersja) i nie wiem jak to nazwać, ale miałem przyjemniejsze odczucie jazdy niż w mojej Insignii 2016r 100kkm (konstrukcyjnie ok 10 lat różnicy, jakaś wersja dla poganiaczy murzynów z paroma dodatkami). Brakowało, kamer, czujników, tempomatu, dużego wyświetlacza, nawigacji ale jechało się bardzo przyjemne, powiedziałbym przyjemniej (nie wspomnę już, że kierownicę gorzej w 60kkm zmasakrowałem niż Helmut i mój koleżka w 300kkm).
 5. Mi tego nie mów, mam Szajsunga A50 Gdyby auto na mnie nie zarabiało to może miałbym i stare A6 (ale koniecznie z LPG)
 6. Z tymi brakami to sam napisałeś Teraz poważnie. To jest inna mentalność i tyle, zostali tak wychowani, żyją w takim środowisku. Pragną zaznać luksusu, którego na co dzień nie mają i prędzej zapożyczą się na takie stare A6 niż nowe Sandero. Nie obejmiesz tego swoimi kategoriami myślenia. Pogódź się z tym. PS. Zdziwiłbyś się ilu takich ludzi znam co zarabiają te 3 i stać ich na stare A6.
 7. Zarabiasz 3 na łapę, mieszkasz w Wypiździewie, masz na utrzymaniu rodzinę (żona coś tam dorabia między niańczeniem dzieciaków, ale bez kokosów) i dojeżdżasz do roboty do Paniczy z Sandero. Pozarządzaj rozsądnie swoim majątkiem (tak jak teraz wydaje Ci się to możliwe). PS. Poradę "Pana Bula" wykluczam.
 8. Stary, ale pojechałeś, a jakby jeździł nowym Sandoro i jadł pasztetową, albo jeszcze lepiej nowym Audi i jadł pasztetową? Gdzie ja popełniłem błąd, że lubię czasem się podelektować pasztetową?
 9. Jeżeli mowa o starej 3 to zewnętrznie może i jest wieksze, ale wciskać się do niego trzeba i siedzieć upchniętym jak ogórek w słoiku identycznie jak w Yarisie (z przodu to może nawet i luźniej w Yarisie). Oczywiści reszta wrażeń na plus dla starej 3.
 10. Ty ich nie zrozumiesz, a oni Ciebie, na tym różność polega. Jeden chce leżakować w weekend, a drugi odrobinę luksusu w aucie.
 11. Tu może chodzić też o co innego. Przykładowo, ci z ekip budowlanych potrafią se sami jako tako ogarnąć auto, a jak wyskoczy coś trudniejszego to mają kumpla mechanika co ogarnie. Dodatkowo takim fachowcom z reguły nie przeszkadza, że auto nie jest mechanicznie i wizualnie tiptop (poza tymi co mają zajoba na punkcie wyglądu). Ci od domków za bańkę to przedstawiciele "nowego miastowego pokolenia", co pracują głową i długopisem, mający przysłowiowe 2 lewe ręce do mechaniki. W takim przypadku i jedni i drudzy postępują racjonalnie.
 12. Jeżeli parking jest płatny to i owszem, pod warunkiem, że parkujące koślawo Pancie w płaskiej klasie B też musiałyby płacić jak za 2 miejsca. Drugi warunek jest taki, aby owe miejsca spełniały wymogi rozporządzenia co do wymiarów, bo jak na razie to w wielu miejscach dużo brakuje na długość bym się Insignią mieścił.
 13. Takie coś to handlarze aut dawno opanowali.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.