Jump to content

Hubetr

użytkownik
 • Posts

  673
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Lokalizacja
  TaRcZyN

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hubetr's Achievements

wyciszony kierowca

wyciszony kierowca (10/19)

26

Reputation

 1. Jaki silnik? Wyposażenie? W zeszłym roku C3 Aircros przyzwoicie wyposażony z silnikiem 110 km po upustach wychodził 69 kPLN
 2. Ja za 47 tys miałem oferte na 0.9 75km w wersji z fajniejszym wyświetlaczem i automatyczna klima. Limited czy jakoś tak.
 3. Clio to teraz schodzący model. We wrześniu będzie nowy. Fajnie wyposażona wersja limited z 0.9 75km wycenili mi na 47tys w zeszłym tygodniu .
 4. Mi też bardziej opłacało się kupić up! niż Skodę.
 5. Ja polecę to co mam: VW Up! W cenie do 40 tys w 2018r zakupiony. W porównaniu do citigo lepiej wyposazony- szyby lusterka elektryczne, jakiś pakiet skóra na kierownicy i lewarku oraz fajniejsze radio. Silnik 60 koni daje radę. Spalanie średnie z 21 tys wychodzi 5.5 litra. Zaskakująco przestronny z przodu ( ostatnio przymierzałem się do Clio i stwierdziłem że Up z przodu jest jednak większy!)
 6. @spad Jak odczucia po przeszło roku użytkowania? Co Ci najbardziej się podoba a co przeszkadza?
 7. Przepływowy pewnie umie ale nie podczas grzania wody na potrzeby CWU. Mało prawdopodobne też jest aby ten 1 funkcyjny z zasobnikiem 45 litrów "kondensowal" podczas dużego zużycia (poboru chwilowego) . Zazwyczaj podczas grzania wody w zasobniku tudzież przepływowo kocioł idzie pełną mocą aby wyprodukować odpowiednią ilość ciepłej wody. Kondensacja zachodzi zazwyczaj przy długim grzaniu z niską temperaturą czynnika (ogrzewanie budynku) Przy grzaniu wody w zasobniku unikasz gwałtownych skoków tperatury wody - takie mogą występować w przepływowym. Aby w pełni wykorzystać komfort posiadania zasobnika instalacja też musi być odpowiednio wykonana tzn do każdego punktu poboru ciepłej wody muszą iść 2 rurki aby możliwa była cyrkulacja- ta z kolei wymaga dodatkowej pompki cyrkulacyjnej w obiegu oraz znacząco wychładza zasobnik w wyniku czego kocioł częściej grzeje w nim wodę.... Zasobnik = większy koszt użytkowania ale też większy komfort.
 8. Żona ujeżdża takiego m300 od 6 lat. Silnik 1.0. 100tys od nowości na LPG . Praktycznie prócz części eksploatacyjnych nic się nie dzieje. Wklepane z telefonu
 9. 20 cm do pierwszego załamania a potem conajmniej 5% procentowy spadek. Ale to wygląda ok. Może jeszcze chodzi o otwór rewizyjny na kolankach(kominiarze proponują trójnik)? Albo o rozetę na wejściu do komina w celu latwiejszego dostepu do rewizji części pionowej.
 10. Szybki już przyciemnione? Wstawił byś zdjęcia jak to wygląda i jaka folią robiłeś.
 11. Spróbuj podejść do tej fabi. Generalnie jak doposazysz coś makro do tego standardu co ta https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-ambition-1-0-60km-mixx-rm18-wyprzedaz-rocznika-2017-w-aso-ID6zBoWW.html to przeskoczysz ja wtedy cennikiem. Jakiś czas temu temu też szukałem czegoś małego typu citigo. Jednakże po dodaniu paru dodatków typu lepsze radio podgrzewane elektryczne lusterka jakieś dodatkowe głośniki z tyłu felgi aluminiowe cena rosła w okolicy 40 albo i ponad.
 12. Mam identyczne podejście w tym temacie. Zdarzyło mi się nawet wciągać tym rozwodniony beton...
 13. Jak przez panele przytwierdzisz na stałe profil dolny ścianki g-k do podłoża to czemu nie? Pamiętaj tylko żeby same płyty gk nie dotykały bezpośrednio podłoża.
 14. Ewentualnie można włącznikiem dzwonkiem
 15. Do zamkniętej komory nie jest wymagana zetka. Masz tam system 2 rur -powietrzna do pobierania powietrza z zewnątrz oraz spalinowa do wywalania spalin z komory. Dlatego nazywa się to zamkniętą komorą ponieważ cały proces spalania odbywa się jakby na zewnątrz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.