Jump to content

torelek

użytkownik
 • Content Count

  3381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2100 Człowiek - do rany przyłóż

About torelek

 • Rank
  starszy kierowca

Profile Information

 • Lokalizacja
  wszędzie

Recent Profile Visitors

1304 profile views
 1. Rzeczywiście, nie zwraca uwagi
 2. Daj spokój z tym totkiem. Załóż firmę, zdobądź rządowe zamówienie na milion respiratorów, a potem już z górki
 3. Gdybyś dopuścił tylko zmiany w sterowniku silnika, czyli bez mechaniki, to wybór się zdecydowanie poszerza. Używane 335d kupisz pewnie poniżej stu tysięcy, robisz program i masz okolice 4 sekund. Moje kombi się nie wyróżnia, a niekiedy budzi zdziwienie motocyklistów
 4. Seryjne auto, które przyspiesza poniżej 5 sek i nie wyróżnia się wyglądem? Każda kombinacja dwóch z tych trzech wymagań da się znaleźć ale 3/3 będzie ciężko. BMW 140i? Pytanie tylko czy to się wyróżnia wyglądem, czy nie.
 5. Zamieściłeś w dziale "Zrób to sam", czyli oczekujesz porady jak zrobić takie zaświadczenie?
 6. Odpuść BMW. Duży silnik diesla, bardzo przyjemnie się jedzie ale spali powyżej 10 w mieście, w trasie raczej nie zejdziesz poniżej 7 litrów oleju. Czyli założony koszt kilometra przekroczony dwukrotnie. Generalnie paliwo taniej wychodzi do benzyny z gazem i w tym kierunku bym szedł na twoim miejscu. Zdaje się, że volkswagenowskie TSI się nie gazuje sensownie, więc odpadną VW, Skoda, Seat.
 7. Powoli zbliżamy się do sytuacji jak w USA, gdzie baba się oparzyła gorącą kawą i wygrała sprawę z McDonalds, bo na kubku nie było ostrzeżenia, że kawa jest gorąca... A kiedyś się z tego śmialiśmy.
 8. Z kiepskimi tunerami się zadajesz. Robiłem różne swoje auta w: VTG, Diagtronik, Unitronic, Masters, R-performance (wtedy jeszcze MR-motors), TC. W sumie 9 aut, 12 modyfikacji (jeden samochód robiłem dwukrotnie, kolejno u różnych tunerów, a drugi trzykrotnie u trzech różnych), wiec moje "IMO" bazuje na osobistym doświadczeniu. Każdy z dobrych tunerów ma swój pewien styl - inaczej będzie reagować auto które robił Tora z Diagtronika, a inaczej to, które robił Masters. Czy gotowcem był program do silnika VW 2.0TDI BMN ze sprężarką GT2560 z 3 litrowego BMW? Uściślijmy - nie ma czegoś takiego jak "p
 9. Jak go będą do salonu lawetą wieźli to więcej spali.
 10. torelek

  Zakup BMW

  Jeśli już to E46. Najnowszy z powyższych, części tanie jak barszcz (nie wiem jak w przypadku pozostałych). Tylko weź pod uwagę, że auta w tym wieku są już wyeksploatowane i będą się psuły.
 11. A pasy bezpieczeństwa z przodu są?
 12. Albo było to projektowane dla Azjatów, albo Azjaci sami projektowali.
 13. A jeśli pojazd za mną jest 101 metrów to mogę? 150? 200? Jaka jest granica kiedy mogę i dlaczego akurat tyle?
 14. No to źle zrozumiałem zwrot "skutki prawne". Uznałem, że chodzi o odpowiedzialność za "ucieczkę" dla właściciela.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.